logo header

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Тел +38 (050) 837-41-55
  • 1
Запись на бесплатную консультацию:
viberwhatsapp1telegram

Пластична хірургія - Доктор Зиков


"Красуня все може собі дозволити, красуні все можна пробачити"
Мольєр

Сучасна естетична медицина зараз перебуває на підйомі. Так для будь-якого віку існує цілий перелік процедур, здатних прикрасити Ваше обличчя і тіло. І пластичний хірург покликаний вам у цьому допомогти.

Якщо Вам 20-30 років, то говорити про вікові зміни ще рано. Рекомендовано уникати прямого сонця, доглядові процедури, масаж, поверхневі пілінги. Можливо також красиво збільшити губи, змінити форму губ. Прибрати синці під очима можна заповнивши підочноямкову область, це одна з найблагородніших зон. Не міняючи пропорцій і виразу обличчя, виходить дуже свіжий і відпочилий вигляд.

Якщо Вам 30-45 років, то до вищеперелічених процедур пластичні хірурги рекомендують додати біоревіталізацію, мезотерапію, легке армування, або темпоральний фейсліфтінг, прибрати носогубні складки, збільшити скули і щоки, прибрати зморшки навколо очей і гусячі лапки. Також хороший ефект дає мікро ліпосакція шиї, для того щоб прибрати друге підборіддя, а диспорт або ботокс вирівняє зморшки міжбрів'я і лоба.

Після 45 років дуже хороші результати дає підтяжка обличчя, блефаропластика, підтяжка обличчя нитками, мікро ліпосакція брилів, підборіддя і шиї, підтяжка шиї, підняти брови, ліпофілінг обличчя и омолодження рук, серединний пілінг.

Для всіх жінок, бажаючих вдосконалити форму бюста, існує ряд сучасних безпечних методик по збільшенню грудей, які допоможуть Вам відчути себе впевненою і чарівною. А позбутися зайвих кілограмів можна за допомогою новітніх методик ліпосакції, які мінімально травматичні і дають максимально швидкий результат.

Галерея


Ознайомитися з моїми роботами і оцінити мій рівень майстерності можна в розділі "Галерея". Кожен пацієнт для мене індивідуальний. Я добре пам'ятаю кожного з них, тому що завжди приділяю максимум часу спілкуванню з пацієнтом, з'ясуванню його побажань і баченню естетичних проблем. Я дуже люблю свою роботу і пишаюся її результатами. Найбільша нагорода для мене - це "нове життя" моїх пацієнтів: життя в гармонії з собою і своїм тілом.