logo header

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram +38 (098) 364-65-09
Тел +38 (050) 837-41-55
  • Header blefaroplastic
Запис на безкоштовну консультацію:
viberwhatsapp1telegram

Блефаропластика

Write a comment

Видалення надлишкової шкіри на повіках, блефаропластика в Києві

Після операції, повіки більше не нависають, а шкіра під очима стає гладкою і пружною.

Блефаропластика верхніх повік + ліпофілінг брів, 3 тижні після операції
Блефаропластика верхніх повік + ліпофілінг брів, 3 тижні після операції

Очі як дзеркало душі, відображають ваш внутрішній світ і коли вони сяють - навколишні сприймають Вас як здорову, повну енергії людину. Але якщо під очима є темні круги або "мішки", а верхні повіки виглядають навислими, то Ви відразу приймаєте вид втомленої, нещасної людини. В останньому випадку найбільш ефективним методом усунення проблеми є блефаропластика (пластика повік).

Що таке блефаропластика?

Блефаропластика або пластика повік - операція з усунення надлишків жирової тканини і обвислої, в'ялої шкіри верхньої повіки, а також усуненню «жирових мішків» під очима. За допомогою пластики століття можна вирішити такі проблеми, як:

  • усунення надлишків шкіри і жирової клітковини навколо повік;
  • зменшення ознак вікових змін;
  • усунення вроджених і набутих дефектів повік;
  • корекція розрізу і форми очей.

Блефаропластика верхня через 20 днів
Блефаропластика верхня через 20 днів

У якому віці можна робити пластику повік?

Основна мета блефаропластики - це поліпшення зовнішнього вигляду пацієнта, тому суворого обмеження за віком немає. Велика частина людей робить пластику повік, щоб прибрати ознаки старіння. Але в той же час, ця операція може істотно поліпшити зовнішність і молодих людей.

Пластика верхніх повік

Така операція допомагає усунути нависання верхньої повіки. Шкірний розріз бере початок в межах природної складки біля внутрішнього кута ока і трохи виходить за межу зовнішнього кута ока, в область так званих «гусячих лапок». За допомогою такого розрізу усуваються надлишки шкіри і жиру. Під час загоєння розріз повністю ховається в складці верхніх повік.

Класична блефаропластика з видаленням шкірного клаптя зверху 8мм, знизу 2 мм і видаленням гриж

Класична блефаропластика з видаленням шкірного клаптя зверху 8мм, знизу 2 мм і видаленням гриж

Пластика нижніх повік

Пластика нижніх повік допомагає усунути "мішки" під очима, набряки і грижі. Шкірний розріз проходить відразу під віями нижньої повіки, через нього усуваються надлишки шкіри і жирової клітковини. В іншому випадку, жирова клітковина під очима може бути перерозподілена для згладжування нерівностей і западінь. Також блефаропластика нижніх повік включає такі маніпуляції як підтяжка м'язи, кантопластіка (зміни розрізу очей) або кантопексія (підтяжка куточків очей, усунення вивороту нижньої повіки).


Транскон'юктівальная блефаропластика, видалення гриж
Транскон'юктівальная блефаропластика, видалення гриж. Без розрізів зовні шкіри. 1 місяць після операції

Транскон'юктивальна блефаропластика

Транскон'юктивальна блефаропластика застосовується за наявності жирових гриж і відсутності надлишків шкіри. Така операція призначена для молодих людей і для людей з хорошим тонусом шкіри. Розріз робиться всередині нижньої повіки. Ця методика не передбачає черезшкірного розрізу, але не може застосовуватися для видалення надлишків шкіри. Крім того, при наявності надлишкової шкіри, застосування такої техніки спричинить збільшення кількості зморшок, тому як шкіра при цьому не підтягується. Разом з цією методикою з метою зменшення дрібних зморшок навколо очей, часто застосовується лазерна шліфовка або хімічні пілінги.

ПЕРЕЙТИ В ГАЛЕРЕЮ РОБІТ ДО І ПІСЛЯ

Транскон'юктивальна блефаропластика технічно простіша, ніж черезшкірна, тому її складно назвати такою ж високотехнологічною операцією, якою її анонсують у недобросовісній рекламі. Часто транскон'юнктивальна блефаропластика рекламується як «пластика повік без розрізів», що не може відповідати реальності, так як розріз таки є.


Видалення гриж
Видалення гриж. Транскон'юктівальная нижня блефаропластика. Під кожним оком видалені по 3 жирові грижі. Через 1 місяць

Лазерна блефаропластика

Часто клініки вводять в оману пацієнтів, використовуючи приставку «лазерна», так як технічно, це все та ж звичайна блефаропластика. Шкірні розрізи та маніпуляції з жировими грижами можуть здійснюватися з використанням хірургічного лазера. Плюсом такої операції є мінімальна кровоточивість внаслідок коагуляції («заварювання» судин і країв поділюваних тканин). Але в свою чергу коагульовані краї ран гояться повільніше, що є мінусом. Різана рана заживає краще, швидше і з більш непомітним рубцем, ніж обпалена.


Грижі повік
Грижі повік

Причини появи гриж повік і метод їх усунення

Грижі повік - це випинання періорбітального жиру, який знаходиться глибоко і виконує функцію амортизатора для очного яблука. Вони виникають поступово, у міру падіння тонусу обмежуючих тканин септи і кругової м'язи очей і шкіри. Під час операції видаляється не весь жир, а лише мала частина, що створює випинання. Шкіра вік практично позбавлена підшкірножирового шару. Під шкірою відразу знаходиться круговий м'яз, під м'язом - септа, за септою - грижі (періорбітальний жир).

Основна причина виникнення гриж - це генетика, на другому місці - схильність до набряків, які поступово розтягують стримуючі тканини.

Підсумок: Блефаропластика позбавляє від похмурого і сумного виразу очей. Для нижніх повік найбільш щадним методом вважається транскон'юнктивальна блефаропластика. Вона проводитися без розрізів на шкірі, виключає ризик вивороту нижньої повіки. Головне - використовувати той метод, який підходить конкретній людині.

Ціни на блефаропластику, пластику повік

Назва послуги Ціна
Блефаропластика верхніх повік з видаленням грижі 1500 євро
Блефаропластика нижніх повік з видаленням грижі 1500 євро

 

ПОДИВИТИСЬ ПОВНИЙ ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ
Напишіть питання тут ...
Войти при помощи
Задать вопрос как гость
Вопрос загружается... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто залишив коментар.

 

instagram  facebook  youtube   telegram