logo white

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram

Блефаропластика

Write a comment

Блефаропластика верхніх повік + ліпофілінг брів, 3 тижні після операції
Блефаропластика верхніх повік + ліпофілінг брів, 3 тижні після операції

Очі як дзеркало душі, відображають ваш внутрішній світ і коли вони сяють - навколишні сприймають Вас як здорову, повну енергії людину. Але якщо під очима є темні круги або "мішки", а верхні повіки виглядають навислими, то Ви відразу приймаєте вид втомленої, нещасної людини. В останньому випадку найбільш ефективним методом усунення проблеми є блефаропластика (пластика повік).

Зміст

Що таке блефаропластика?

Блефаропластика або пластика повік - операція з усунення надлишків жирової тканини і обвислої, в'ялої шкіри верхньої повіки, а також усуненню «жирових мішків» під очима.

Показання до операції

Показання до нижньої блефаропластики - це явні мішки під очима, які посилюються з віком. Рекомендую не затягувати цей процес: поки ви молоді - у вас немає явного надлишку шкіри і дану операцію можна зробити транскон'юнктивальним способом без розрізів зовні.

Показання до верхньої блефаропластики - це нависання верхньої повіки. Але з вирішенням цієї проблеми, навпаки, бажано не поспішати. Якщо зробити її завчасно - буде гірше закриватися око, з'явиться ефект "заваленого" ока. Тому обов'язково слухайте свого доктора і не поспішайте з корекцією верхніх повік.

Верхня блефаропластика до і через 20 днів
Фото: Верхня блефаропластика до і через 20 днів

ДО І ПОСЛЯ ПЛАСТИКИ ПОВІК - ВСІ ФОТО

За допомогою пластики повік можна вирішити такі проблеми, як:

 • усунення надлишків шкіри і жирової клітковини навколо повік;
 • зменшення ознак вікових змін;
 • усунення вроджених і набутих дефектів повік;
 • корекція розрізу і форми очей.

Основна мета блефаропластики - це поліпшення зовнішнього вигляду пацієнта, тому суворого обмеження за віком немає. Велика частина людей робить пластику повік, щоб прибрати ознаки старіння. Але в той же час, ця операція може істотно поліпшити зовнішність і молодих людей.

ЗАПИСАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Фото до і після: Класична верхня блефаропластика
Фото до і після: Класична верхня блефаропластика

Протипоказання

Абсолютними протипоказаннями до проведення блефаропластики є:
 • вік пацієнта до 18 років;
 • онкологічна патологія;
 • бактеріальні або вірусні захворювання в стадії загострення;
 • гемофілія та інші спадкові захворювання, які супроводжуються порушенням роботи гемостазу (системи захисту організму від кровотечі)
 • ендокринне захворювання в стадії декомпенсації (з явищами ендокринної недостатності)
 • серцево-судинна патологія в стадії декомпенсації (з явищами серцевої недостатності);
 • психічні розлади, ураження нервової системи, загострення соматичного захворювання;
 • декомпенсовані захворювання печінки та сечовивідної системи;
 • ВІЧ інфекція;
 • цукровий діабет
 • вагітність, грудне вигодовування;
 • гнійні і запальні процеси в області очей
 • синдром «сухого» ока»;
 • підвищений внутрішньоочний тиск;
 • введені в область очей менше ніж за 8 місяців до процедури ботулотоксин, гіалуронова кислота тощо;
 • порушення функціонування органів дихання, туберкульоз.

Відносними протипоказаннями можна вважати ознаки запального процесу на шкірі в області очей (гіперемія, висип, набряк) незалежно від причини виникнення запалення).

Види блефаропластики

Пластика верхніх повік

Така операція допомагає усунути нависання верхньої повіки. Шкіряний розріз бере початок в межах природної складки біля внутрішнього кута ока і трохи виходить за кордон зовнішнього кута ока, в область так званих «гусячих лапок». За допомогою такого розрізу усуваються надлишки шкіри і жиру. Під час загоєння розріз повністю ховається в складці верхніх повік.

Перед тим, як приступити до корекції, хірург намічає лінії розрізів і ділянки пластики. При блефаропластиці верхніх повік хірург робить надріз по лінії природної складки повіки і видаляє зайву шкіру і жирову тканину, при необхідності формуючи верхню повіку. Розмір і кількість розрізів визначається лікарем в процесі здійснення оперативного втручання. Після закінчення всіх маніпуляцій хірург накладає косметичний шов.

Підтяжка верхніх повік може проводитися як під як під загальною, так і під місцевою анестезією. Переважно застосовується другий варіант (в поєднанні з внутрішньовенною седацией).

ЗАПИСАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Транскон'юнктивальна блефаропластика, видалення гриж
Транскон'юнктивальна блефаропластика, видалення гриж. Без розрізів зовні шкіри. 1 місяць після операції

Пластика нижніх повік

Пластика нижніх повік допомагає усунути "мішки" під очима, набряки і грижі. Шкірний розріз проходить відразу під віями нижньої повіки, через нього усуваються надлишки шкіри і жирової клітковини (жирові пакети). В іншому випадку, жирова клітковина під очима може бути перерозподілена для згладжування нерівностей і западінь (Читати нижче: Жирозберігаюча блефаропластика). Також блефаропластика нижніх повік включає такі маніпуляції як підтяжка м'язи, кантопластіка (зміни розрізу очей) або кантопексія (підтяжка куточків очей, усунення вивороту нижньої повіки). Після закінчення всіх маніпуляцій пластичний хірург накладає косметичний шов.

Кругова (комбінована) блефаропластика

Кругова блефаропластика передбачає проведення пластики верхніх і нижніх повік одночасно.

Які аналізи потрібно здати перед блефаропластикой

Способи проведення операції

Черезшкірний класичний метод

Черезшкірна (традиційна) пластика повік проводиться з розрізом тканин . При верхній блефаропластиці розріз шкіри робиться по природній складці верхньої повіки, відсікаються надлишки шкіри і видаляються або розподіляються жирові грижі. При підтяжки на нижніх повіках розріз робиться під нижнім війковим краєм, для доступу роботи з жировими грижами під очима.

Класична блефаропластика з видаленням шкірного клаптя зверху 8 мм, знизу 2 мм і видаленням гриж

Фото до і посля блефаропластики по днях: Класична блефаропластика з видаленням шкірного клаптя зверху 8 мм, знизу 2 мм і видаленням гриж

Транскон'юнктивальний метод

Транскон'юнктивальна блефаропластика застосовується за наявності жирових гриж і відсутності надлишків шкіри. Така операція призначена для молодих людей і для людей з хорошим тонусом шкіри. Розріз робиться всередині нижньої повіки. Ця методика не передбачає черезшкірного розрізу, але не може застосовуватися для видалення надлишків шкіри. Крім того, при наявності надлишкової шкіри, застосування такої техніки спричинить збільшення кількості зморшок, тому як шкіра при цьому не підтягується. Разом з цією методикою з метою зменшення дрібних зморшок навколо очей, часто застосовується лазерна шліфовка або хімічні пілінги.

ПЕРЕЙТИ В ГАЛЕРЕЮ РОБІТ ДО І ПІСЛЯ БЛЕФАРОПЛАСТИКИ

Видалення гриж
Видалення гриж. Транскон'юктівальная нижня блефаропластика. Під кожним оком видалені по 3 жирові грижі. Через 1 місяць

Транскон'юктивальна блефаропластика технічно простіша, ніж черезшкірна, тому її складно назвати такою ж високотехнологічною операцією, якою її анонсують у недобросовісній рекламі. Часто транскон'юнктивальна блефаропластика рекламується як «пластика повік без розрізів», що не може відповідати реальності, так як розріз таки є.

Лазерна блефаропластика

Часто клініки вводять в оману пацієнтів, використовуючи приставку «лазерна», так як технічно, це все та ж звичайна блефаропластика. Шкірні розрізи та маніпуляції з жировими грижами можуть здійснюватися з використанням хірургічного лазера. Плюсом такої операції є мінімальна кровоточивість внаслідок коагуляції («заварювання» судин і країв поділюваних тканин). Але в свою чергу коагульовані краї ран гояться повільніше, що є мінусом. Різана рана заживає краще, швидше і з більш непомітним рубцем, ніж обпалена.

Жирозберігаюча блефаропластика

Жирозберігаюча пластика повік - це різновид блефаропластики, при якій крім стандартного видалення гриж і надлишку шкіри, одномоментно заповнюється дефіцит товщини тканини власним жиром пацієнта. Таке заповнення, можна робити різними методами, вибір яких залежать від даних конкретної пацієнтки:

 • Ліпофілінг нижньої орбітальної зони. Особливість методу в тому, що при правильному введенні, більш текуча консистенція жиру лягає в тканинах рівномірніше, ніж більш щільний грижовий жир. Не утворюючи нерівностей і горбів. Підходить всім пацієнтам, навіть дуже худеньким (Читати: Що таке ліпофілінг)
 • Перерозподіл жирових пакетів для заповнення дефіциту тканин. Підходить пацієнтам з достатньою товщиною власних тканин в області орбіти. Недоліком методу є часте контурування фрагмента грижі в пізньому післяопераційному періоді. Пов'язано це з тим, що грижовий жир значно більш щільний і компактний, ніж текучий жир, набраний для ліпофілінга

Метод підбирає ваш доктор залежно від особливостей стану тканин пацієнта

Жірозберігаюча блефаропластика з ліпофілінгом нижньої орбітальної області і видаленням 6 грижЖірозберігаюча блефаропластика з ліпофілінгом нижньої орбітальної області і видаленням 6 гриж

Фото: Жірозберігаюча блефаропластика з ліпофілінгом нижньої орбітальної області і видаленням 6 гриж

Жирові грижі повік: причини появи і метод їх усунення


Грижі повік
Грижі повік

Грижі повік - це випинання періорбітального жиру, який знаходиться глибоко і виконує функцію амортизатора для очного яблука. Вони виникають поступово, у міру падіння тонусу обмежуючих тканин септи і кругової м'язи очей і шкіри. Під час операції видаляється не весь жир, а лише мала частина, що створює випинання. Шкіра вік практично позбавлена підшкірножирового шару. Під шкірою відразу знаходиться круговий м'яз, під м'язом - септа, за септою - грижі (періорбітальний жир).

Основна причина виникнення гриж - це генетика, на другому місці - схильність до набряків, які поступово розтягують стримуючі тканини.

Реабілітація

Зазвичай пацієнти швидко відновлюються після блефаропластики. Хоча синці і набряк посилюються на наступний день після операції, але вони швидко проходять. Більшість пацієнтів вже можуть повернутися до роботи через 7-8 днів після блефаропластики.

Після проведення блефаропластики повік не рекомендується:

 1. Активно масажувати, розминати, травмувати ділянку оперативного втручання
 2. Вживати алкоголь, нікотин і / або перебувати під впливом високих температур протягом перших двох місяців (Компреси, сауна, баня, солярій, сонце тощо)
 3. Займатися важкими фізичними навантаженнями протягом 1 міс.
 4. У перші 4 дні після оперативного втручання напружуватися і низько нахилятися
 5. Самостійно намагатися знімати післяопераційні шви
 6. Спати обличчам в подушку
 7. Читати, дивитися телевізор, користуватися комп'ютером протягом одного тижня
 8. Здійснювати будь-який механічний вплив на ділянку оперативного втручання
 9. Протягом одного місяця після операції одягати контактні лінзи
 10. Протягом трьох тижнів після оперативного втручання наносити косметику

Після оперативного втручання будуть присутні помірні синці і набряк повік. Щоб зняти набряк використовуйте холодні компреси, акуратно прикладаючи їх до очей після проходження діб після медичного втручання. Перші кілька днів підкладайте під голову кілька подушок для того, щоб мінімізувати набряк. Синці та набряки верхніх повік можуть тривати протягом 2-3 тижнів або довше.

Типові реакції і побічні ефекти:

біль, дискомфорт в області оперативного втручання; помірний набряк; свербіж; ущільнення; гематома; порушення чутливості шкіри; стянутость шкіри; еритема; почервоніння; зміна кольору шкіри в області оперативного втручання; короткострокове підвищення температури тіла; негативна реакція на шовний матеріал (клей).

Зазвичай ці реакції проходять самі собою. При тривалому зберіганні або наростанні будь-якої реакції, а також розвитку реакції, не перерахованої вище, негайно зверніться до свого лікаря.

Ризики, можливі ускладнення після блефаропластики:

птоз - опущення верхньої повіки, пов'язане з пошкодженням м'язи ока; ретробульбарна гематома - скупчення крові в ретробульбарном просторі; синдром сухого ока; асиметрія очей; утворенню келоїдних рубців; неповне змикання повік; запалення оболонок ока і швів; пігментація шкіри внаслідок перебування на сонці без спеціальних сонцезахисних засобів, а також інсоляції в солярії.

Підсумок

Блефаропластика позбавляє від похмурого і сумного виразу очей. Для нижніх повік найбільш щадним методом вважається транскон'юнктивальна блефаропластика. Вона проводитися без розрізів на шкірі, виключає ризик вивороту нижньої повіки. Головне - використовувати той метод, який підходить конкретній людині.

ЗАПИСАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ціни на блефаропластику, пластику повік

Назва послуги Ціна*
Блефаропластика верхніх повік з видаленням грижі 1500 євро
Блефаропластика нижніх повік з видаленням грижі 1500 євро

 * У вартість операції включені всі витрати: анестезія, перебування в стаціонарі (палата, харчування, wifi, медикаментозне лікування, перев'язки), огляди. Оплата в грн. по курсу в день операції

ПОДИВИТИСЬ ПОВНИЙ ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ

Відгуки моїх пацієнтів по блефаропластиці

 • Отзыв Людмилы, 26.03.2020

 • Отзыв Марины, 02.09.2020
  До встречи с Валентином Анатольевичем у меня не было пластических операций. Обратилась я к нему, чтобы сделать блефаропластику нижних век. Я слышала абсолютно положительные отзывы о нем, но все равно присутствовал страх, все таки операция связанная с глазами. Но когда я приехала к нему на консультацию это было доверие с первого взгляда, очень доброжелательный и внимательный доктор. Все рассказал, показал как получится, успокоил! Непосредственно перед самой операцией я ему уже доверяла больше чем себе и совершенно не волновалась. И не зря! Мне делали трансконъюнктивальную блефаропластику и липофилинг. Уже в палате я увидела разницу, хотя лицо было отёчным! В тот же день я уехала домой. Реабилитация моя длилась 9 дней, все прошло очень быстро и безболезненно. В общем я от всего сердца хочу поблагодарить Валентина Анатольевича за его золотые руки и за меня красивую!!! Это врач ювелир и я очень рада, что обратилась именно к нему! Дай Вам Бог всех благ! С огромным уважением ваша пациентка Марина
 • Отзыв Виолетты, 06.04.2019
  Спасибо вам, Валентин Анатольевич, за проведенную блефаропластику нижних век и подтяжку бровей. У Вас - золотые руки. Сегодня восемь дней и практически нет следов. Как только появится возможность приеду к Вам на нитевую подтяжку овала лица
 • Отзыв Ирины, 09.10.2017
  Валентин, благодарю вас!! Я очень довольна результатом, мой взгляд больше не уставший и наконец-то соответствует моему внутреннему видению себя. Вы лучший блефаропластик!
 • Отзыв Татьяны , 19.08.2015
  Делала у Валентина Анатольевича круговую блефаропластику, прошло почти два месяца, швов постороннему глазу вообще не видно, реабилитация (время,после которого можно было не прятать глаза за солнцезащитными очками) длилась десять дней, потом только небольшие синячки маскировала, глаза открылись, лицо стало моложе, нет "уставшего взгляда". Валентин Анатольевич профессионал в своем деле, внимательный, аккуратный врач, я благодарна своей интуиции, что сделала операцию именно у этого врача. Если обращаться за красотой к врачу, то я только к Валентину Анатольевичу. Спасибо Валентину Анатольевичу за его работу, также спасибо его команде, анестезиологу Владимиру Викторовичу за хорошую анестезию и внимательное отношение к пациенту, замечательной девушке администратору, которая подробно и профессионально отвечает на все вопросы

  Читати ще відгуки

  Записатися на безкоштовний прийом:+38 (098) 364-65-09 (Тел/Viber/WApp/Telegram)

  Пластичний хірург Валентин Зиков

  Автор контенту – пластичний хірург Валентин Зиков

  • Практикуючий хірург з 1998 року
  • Проводжу понад 500 операцій на рік
  • Лауреат 21 загальнонаціональної програми "Людина року"
  • Оперую в клініках Denysenko та Adonis (Київ, Україна)

  Український державний медичний університет ім. А.А. Богомольця. м. Київ КЛ 012758. Спеціальність – лікувальна справа. Диплом спеціаліста від 24 червня 1993 р.Київська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – нейрохірургія. Сертифікат спеціаліста від 26 червня 1997 р.Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця. Спеціалізований курс - пластична та реконструктивна хірургія. 01 жовтня - 30 листопада 2012 рКиївська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – хірургія. Сертифікат спеціаліста від 15 червня 2016 р.

  Напишіть питання тут ...
  Войти при помощи
  Задать вопрос как гость
  Вопрос загружается... The comment will be refreshed after 00:00.

  Будьте першим, хто залишив коментар.

   

  instagram  facebook  youtube   telegram

  Бесплатная консультация

  * обязательны к заполнению