logo white

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram

Диспорт, ботокс

Write a comment

Ботокс і Диспорт - це лікарські препарати на основі ботулінічного токсину, які вводяться в мімічні м'язи і тимчасово знерухомлюють їх, завдяки чому шкіра стає більш рівною, відбувається розгладження зморшок. Ботокс і Диспорт виробляються різними компаніями і виходять за допомогою різних способів синтезу, але по ефекту на мімічні м'язи, є препаратами-аналогами. Обидва препарати вводяться за допомогою ін'єкцій.

ін'єкції ботокса
ін'єкції ботокса

Факти про ботокс і диспорт

 • Застосовуються у всьому світі протягом вже 20 років , вже здійснено понад 25 мільйонів процедур

 • Ці процедури мають повний оборотний ефект.

 • Препарат Диспорт схвалений для застосування у дітей, зокрема при лікуванні ДЦП. Доза препарату в таких випадках в рази перевищує дозу, що використовується в естетичній медицині.
 • Є самими популярними і найбільш вивченими медичними професійними препаратами в естетичній медицині. За всю історію застосування даних препаратів були проведені тисячі клінічних випробувань у всіх куточках світу.

 • Схвалено FDA (Управління з контролю за якістю харчових продуктів і лікарських препаратів в США) і органами охорони здоров'я більшості індустріально розвинених країн світу

 • Дані про негативні результати багаторазового застосування ін'єкцій Ботокс і Диспорт не виявлені

 • Ботокс і Диспорт - еталон Ботулінотерапії , решта препаратів тільки намагаються наблизитися до їх рівня ефективності та надійності.

 • Завдяки ін'єкціям Ботокса і Диспорта пацієнти помітно молодіють. Профілактика мімічних зморшок сприяє уповільненню процеса старіння.

Ботулотоксин (ліки) - Матеріал з Вікіпедії


ін'єкції діспорта
ін'єкції діспорта

Чому виникає потреба в ін'єкціях ботулінічного токсину

Процес старіння - природний процес, який виражається в появі як дрібних так і глибоких зморшок, складок, змінюється кольор шкіри, деформується овал обличчя і т.д. Посилює цей процес вплив безлічі таких факторів, як гіперактивність мімічних м'язів, зниження еластичності і тургору шкіри, атрофія підшкірно-жирової клітковини, резорбція хрящових і кісткових структур.

Саме ін'єкції ботулінічного токсину типу А (Ботокс ®, Диспорт) на даний момент є найбільш ефективним методом боротьби з віковими змінами шкіри обличчя, зокрема із зморшками. Уколи від зморшок - відмінна можливість продовжити молодість, не вдаючись до хірургічного втручання.


уколи від зморшок
уколи від зморшок

Дія Ботокса і Диспорта

В результаті ін'єкції ботулінічного токсину відбувається тимчасова селективна хімічна денервація м'язів обличчя, це і дає можливість впливати на причину появи гіпердинамічним зморшок, сприяючи їх розгладженню. Ботокс і Диспорт дуже творчі препарати, з їх допомогою можна не тільки розгладжувати зморшки, але і моделювати вираз обличчя. Наприклад, підняти кінчики брів, створити ефект більш широко посаджених очей, підвести куточки рота або кінчик носа.

Препарати використовуються в дуже маленьких дозах, тому не викликають звикання.

Як проходить процедура ботулінотерапії

Приходячи на прийом, пацієнт повинен розповісти про себе, щоб лікар зміг з'ясувати всі протипоказання до процедури, так як ботулінотерапія показана не всім.

Ботулінотерапія - досить проста методика в умілих руках лікаря, що займає за часом 15-20 хвилин.

Процедура проводиться в стерильних умовах. Пацієнт знаходиться в зручному сидячому положенні.
Перед уколами шкіра дезінфікується. Потім лікар ставить крапки, в які буде введено препарат. Для правильного проставлення точок пацієнт повинен задіяти свої мімічні м'язи (насупитися, посміхнутися і т.д). По зонах препарат можна вводити в область лоба, міжбрів'я, навколо очей, нижньої третини шиї, декольте. Також Ботокс вводиться в область пахв, стоп і долонь для корекції гіпергідрозу. Останнім часом Ботокс часто вводять для корекції овалу обличчя і форми брів.


Ботокс
Ботокс

Ін'єкції Ботокса і Диспорта здійснюються стерильною тонкою інсулінової голкою внутрішньом'язово по точкам. Вводиться певна доза, розрахована лікарем, виходячи з мімічної активності м'язи і побажань пацієнта. Кількість препарату вимірюється в одиницях дії.

Після процедури корекції існують певні правила, яких повинен дотримуватися пацієнт. Це необхідно для того, щоб ефект протримався довше і щоб уникнути побічних ефектів:

 • мімічна активність протягом 1 години після процедури (супити, посміхатися і дивуватися). Необхідна для того щоб препарат пішов саме в той м'яз, який більш активно скорочується.
 • протипоказано перегрівання організму (відвідування сауни, солярію) протягом 7 днів після уколів. Ботулотоксин НЕ стійка речовина і поки він повністю не блокував хімічну реакцію на рівні м'язового волокна не варто перегріватися.
 • не приймати антибіотики протягом 14 днів, щоб уникнути зниження ефективності препарату.

Ефект від процедури

Ефект від уколів настає не відразу, а на 2-5 день. Поступово пацієнт помічає, що йому складно звести брови, складно здивуватися, при посмішці не закладаються зморшки. Повна дія препарату розкривається через 2 тижні і тоді ж можлива докорекція.

Як часто потрібно робити уколи від зморшок?

У середньому ефект від уколів Ботокса і Диспорта триває 4-6 місяців , після цього мімічні зморшки (гусячі лапки, зморшки в області чола і міжбрів'я) повертаються в початковий стан. Тому для досягнення потрібного ефекту - уколи необхідно повторювати. Ціна уколів Ботокса і Диспорта цілком прийнятна, а повторні ін'єкції часто забезпечують триваліший ефект, ніж перші.

У якому віці рекомендують робити ін'єкції препаратів на основі ботулотоксину (ботокс, диспорт)?

Чим активніше працюють м'язи обличчя, тим раніше стануть помітні складочки на лобі і під очима. Тому дамам з багатою мімікою така процедура показана вже з 25 років. Щоб отримати помітний результат, вдаватися до ботоксу можна аж до 65 років.


Диспорт
Диспорт

Протипоказання до ін'єкцій Ботокса і Диспорта

Для застосування Ботокса і Диспорта існують протипоказання:

 • період вагітності та грудного вигодовування
 • м'язова слабкість (містенія)
 • захворювання крові
 • ниркова і печінкова недостатність
 • гострий період будь-яких захворювань будь то грип чи ГРЗ
 • запальні процеси шкіри в місцях передбачуваних ін'єкцій
 • прийом антибіотиків

Ін'єкції ботокса в Україні

Ін'єкції ботокса - найбільш поширена косметологічна процедура, в Україні Ботокс® застосовується вже більше 15 років. На території України ін'єкції ботулотоксину (уколи від зморшок) може виконувати тільки фахівець з вищою медичною освітою, який пройшов спеціальну програму з технології роботи з певним препаратом ботулотоксину.

Ціни на уколи Диспорта і Ботокса в Київі, Україні

Ін'єкції Диспорта, Ботокса
Ціна (1 зона), євро
Міжбрів'я 140
Гусячі лапки 140
Горизонтальні зморшки лоба 140
Підняття брів 140
Лікування гіпергідрозу 400
ПОДИВИТИСЬ ПОВНИЙ ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ
Пластичний хірург Валентин Зиков

Автор контенту – пластичний хірург Валентин Зиков

 • Практикуючий хірург з 1998 року
 • Проводжу понад 500 операцій на рік
 • Лауреат 21 загальнонаціональної програми "Людина року"
 • Оперую в клініках Denysenko та Adonis (Київ, Україна)

Український державний медичний університет ім. А.А. Богомольця. м. Київ КЛ 012758. Спеціальність – лікувальна справа. Диплом спеціаліста від 24 червня 1993 р.Київська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – нейрохірургія. Сертифікат спеціаліста від 26 червня 1997 р.Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця. Спеціалізований курс - пластична та реконструктивна хірургія. 01 жовтня - 30 листопада 2012 рКиївська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – хірургія. Сертифікат спеціаліста від 15 червня 2016 р.

Напишіть питання тут ...
Войти при помощи
Задать вопрос как гость
Вопрос загружается... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто залишив коментар.

 

instagram  facebook  youtube   telegram

Бесплатная консультация

* обязательны к заполнению