logo white

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram

Хейлопластика

1 Comment

Хейлопластика булхорн, 11 день після операції
Хейлопластика булхорн Під носом ледь помітний шов 11 день після операції. Шов без макіяжу. Зверніть увагу на пропорції відстані від контуру губи до носа. Вони стали правильними.

Обриси губ грають рішучу роль у формуванні привабливого образу. За сучасними мірками ідеальні губки виглядають так: гармонійні, юні, трохи "пухкі", чітко окреслені, шкірна смужка верхньої губи не подовжена, при посмішці верхні зуби оголюються на 2/3, нижні видно лише злегка. Одним з методів, що допомагають досягти ідеальної форми губ є пластична операція хейлопластика.

Що таке хейлопластика

Хейлопластика – це метод пластичної хірургії, що дозволяє змінити форму губ, їх розміри і обриси . Це реальна можливість виправлення вроджених або придбаних дефектів і недоліків губ, які деформують зовнішність людини і змушують його відчувати комплекс неповноцінності.


Хейлопластика (булхорн) до и після
Хейлопластика (булхорн) до и після

Види хейлопластики

Хейлопластика буває естетичною та реконструктивною . Реконструктивна методика рекомендована у випадках наявності вроджених недосконалостей, травм губ, надмірно збільшеною нижньої губи, присутності різних новоутворень – кіст, папілом.

Серед показань до естетичної хейлопластики – асиметричні пропорції рота, вікові зміни, до яких відносяться зменшення губ в об’єму, подовження верхньої губи, наявність на ній зморшок, а також індивідуальне бажання пацієнтів змінити контур губ або збільшити їх об’єму.

Оперативні методи

Серед операційних технік слід згадати «Булхорн», V-Y-техніку, «Париж» та вкорочуючу хейлопластику.

1) Техніка «Булхорн» спрямована на корекцію верхньої губи. У перекладі з англійської ця назва звучить як « бичачі роги », оскільки січуть лише невелику ділянку шкіри, що нагадує за своєю формою рога бика. Даний метод забезпечує стійкий естетичний ефект, оскільки дозволяє зменшити відстань від червоної облямівки верхньої губи до зовнішньої носової перегородки. Після видалення клаптя шкіри м'які тканини фіксуються у напрямку окістя, а краї виробленого надрізу зшиваються між собою.

Булхорн

За рахунок зменшення в об’ємі шкіри над верхньою губою червона облямівка підтягується вгору і злегка вивертається. Це забезпечує візуальний ефект більшого об’єму рота – він стає більш широким, а губи – пухкими і спокусливими. Сам розріз може бути проведений в двох місцях, в залежності від індивідуальних особливостей зовнішності пацієнта. Перша техніка передбачає виконання надрізу по краю червоної облямівки верхньої губи, проте при цьому варіанті залишковий рубець може бути помітний. Тому в більшості випадків хірурги вважають за краще застосовувати другу техніку – роблять надріз безпосередньо під носом. В цьому випадку шрам залишається практично непомітним.

Кайлі Дженнер булхорн

2) V-Y-техніка передбачає виконання кількох V-образних надрізів на слизовій оболонці внутрішньої поверхні губ. Всі надрізи потім зшивають у вигляді літери « Y ». Їх кількість і довжина визначають ефект – губа збільшується тільки посередині або по всій протяжності.

V-Y-техніка хейлопластики3) Техніка «Париж» схожа на описану вище. Єдина відмінність полягає в виконанні не тільки вертикальних, а й горизонтальних надрізів. За допомогою даної методики коригується середня частина губи, яка набуває форму серця.

4) Вкорочуюча хейлопластика необхідна у випадках, коли нижня або верхня губа є надмірно подовженими, тим самим порушуючи пропорції обличчя і гармонійний вигляд людини. Укорочення виробляється за допомогою видалення фрагмента шкіри у формі еліпса..

Вкорочуюча хейлопластика


Контурна пластика губ
Контурна пластика губ

Ін'єкційні методи

Косметична зміна пропорцій рота може бути досягнуто ін'єкційними способами. Це, перш за все, контурна пластика губ за допомогою всіляких розсмоктуються біогелів на основі гіалуронової кислоти, які забезпечують тимчасовий ефект, що триває в середньому близько року.

Другий варіант безопераційної хейлопластики називають ліпофілінг. При цьому в губи пацієнта вводять його власні жирові клітини, взяті з інших ділянок тіла. Така процедура забезпечує більш стійкий ефект. З досвіду можу сказати, що корекція губ гіалуроновою кислотою дає кращий результат у порівнянні з ліпофілінгом.

Реабілітаційний період


Булхорн (хейлопластика) + 0,3 мл Teosyal Global. Через 3 тижні

Через кілька годин після оперативної хейлопластики пацієнта відправляють додому. У відновлювальному періоді спостерігаються незначні набряки, гематоми і деякий дискомфорт. Всі перераховані симптоми зазвичай зникають протягом двох тижнів.

Як правило, на сьомий день знімаються шви. Протягом пари найближчих місяців буде помітний зовсім невеликий шрам, який потім згладжується.

Що ж стосується синців і набряклості, то вони в більшості випадків слабко виражені і легко ховаються декоративною косметикою. Остаточний результат процедури можна оцінити через півроку.


Хейлопластика
Хейлопластика

Протипоказання

Протипоказаннями до проведення хейлопластики є:

 • укорочена верхня губа;
 • наявність онкологічних захворювань;
 • погане згортання крові;
 • схильність до утворення рубцевих тканин;
 • загострення герпесу;
 • форма носа, при якій його кінчик сильно піднятий;
 • вагітність;
 • хронічні захворювання в стадії загострення;
 • цукровий діабет.

Ціна на хейлопластику Київ, Україна

Назва послуги Ціна
Хейлопластика 1500 євро
ПОДИВИТИСЬ ПОВНИЙ ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ
Пластичний хірург Валентин Зиков

Автор контенту – пластичний хірург Валентин Зиков

 • Практикуючий хірург з 1998 року
 • Проводжу понад 500 операцій на рік
 • Лауреат 21 загальнонаціональної програми "Людина року"
 • Оперую в клініках Denysenko та Adonis (Київ, Україна)

Український державний медичний університет ім. А.А. Богомольця. м. Київ КЛ 012758. Спеціальність – лікувальна справа. Диплом спеціаліста від 24 червня 1993 р.Київська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – нейрохірургія. Сертифікат спеціаліста від 26 червня 1997 р.Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця. Спеціалізований курс - пластична та реконструктивна хірургія. 01 жовтня - 30 листопада 2012 рКиївська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – хірургія. Сертифікат спеціаліста від 15 червня 2016 р.

Напишіть питання тут ...
Войти при помощи
Задать вопрос как гость
Вопрос загружается... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Этот комментарий не опубликован.
  Анна · 12/09/2020
  Як довго триває Ефект від БулХорну? Це потрібно робити з часом знову, як наприклад підтяжку брів?
  • Этот комментарий не опубликован.
   Доктор Зыков · 12/10/2020
   Після булхорна ефект зберігається назавжди. Там зовсім інший принцип підтяжки

 

instagram  facebook  youtube   telegram

Бесплатная консультация

* обязательны к заполнению