logo white

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram

Збільшення губ

Write a comment

Художнє збільшення губ гіалуроновою кислотою в Києві, корекція губ

Збільшення губ - до і після
Збільшення губ - до і після

Корекція губ - це тонка, художня робота, що залежить від досвіду, професіоналізму, інтуїції і чіткого розрахунку в роботі хірурга. Щоб досягти ідеального контуру губ потрібно не тільки правильно ввести препарат, але і враховувати принципи гармонії і пропорції обличчя пацієнта. Збільшення губ - найбільш затребувана процедура в ін'єкційної косметології в наш час.


Збільшення губ  гіалуроновим філером
Збільшення губ гіалуроновим філером

Приблизно у 80% європейців верхня губа менше нижньої губи. В 19% верхня рівна нижній. Лише в 1% верхня губа злегка більше нижньої. З цієї причини збільшення верхньої губи більше розмірів нижньої завжди помітно. Оскільки більшість дівчат просять підвести контур верхньої губи, потрібно пам'ятати, що кут утворений контуром верхньої губи і ротовою щілиною у європейців складає 10-30% на відміну від африканців 30-50%.


Збільшення губ - техніка
Збільшення губ - техніка "Паризькі губи"

Природні вигини губ ділять верхню губу на три частини: центральну і дві бічні. А нижню на дві частини, розділені вуздечкою. Для максимальної природності необхідно враховувати природні пропорції.


Схема хейлопластики, булхорна
Схема хейлопластики, булхорна

Хейлопластика (булхорн)- підсічення шкіри верхньої губи на межі носа, одна з моїх улюблених операцій при якій губи стають дуже красивими, чуттєвими, сексуальними і при цьому абсолютно не вульгарними. Візуально контур дійсно піднімається, без переміщення вперед.

Схема розрізу при хейлопластиці

хейлопластика


Булхорн (хейлопластика) + 0,3 мл Teosyal Global. Через 3 тижні
Булхорн (хейлопластика) + 0,3 мл Teosyal Global. Через 3 тижні

Такі губки виглядають абсолютно натурально, і ніхто не запідозрить, що Ви "накачали губи". Особливо така операція показана тим, у кого відстань від ротової щілини до носа більше однієї третини відстані від підборіддя до носа.


Губи Меган Фокс та Адріани Ліми
Губи Меган Фокс та Адріани Ліми

Зараз операція булхорн настільки популярна, що у Франції стала витісняти класичне збільшення губ гіалуроновою кислотою. Придивіться уважно до багатьох популярних актрис і моделей (Меган Фокс, Адріана Ліма та інші) і Ви помітите саме таку форму губ і рота, яку отримують при хейлопластиці.


збільшити губи
збільшити губи

Техніки контурної пластики губ

Існує три основні техніки контурної пластики губ, перша - заповнення контуру, друга - заповнення губ вертикальними введеннями (паризькі губи), заповнення губ уздовж віялоподібним рівномірним введенням власне по червоній поверхні губи. Розглянемо особливості кожної з технік.


Комбінована техніка збільшення губ
Комбінована техніка збільшення губ

Техніка заповнення контура губ

Перш за все, при проведенні контурної пластики губ треба пам'ятати, що об'єм створюється з двох чинників філера і набряку який посилюється з кожною хвилиною в першу годину після введення, і спадає через два дні після введення. Тому для симетричності результату необхідно по черзі працювати симетричними ділянками і завершити всю процедуру за 10-15 мін поєднуючи всю техніку для ідеального результату. При наповненні контуру потрібно завжди пам'ятати міру, саме гіперакцентірованний контур помічається оточуючими як не природні губи. Якщо у спокої, гіперакцентований контур виглядає ще допустимо, то в русі порушується природна міміка губ і підкреслюється штучність. Принциповим моментом є дуже ретельна розминка, при якій потрібно буквально виліпити контур губ, перерозподіляючи наповнювач руками.


паризькі губи Скарлетт Йохансон, Моніка Белуччі
паризькі губи Скарлетт Йохансон, Моніка Белуччі

Техніка вертикальних вколов, або паризькі губи

Техніка віялоподібного розподілу уздовж губи, дає природніший вигляд навіть при гіпер корекції, саме такою технікою підкориговані губи таких зірок як - Моніка Беллуччі, Шарліз Терон, Скарлет Йохансон. Внутрішня поверхня губ після такої корекції виглядає дуже природньо, зберігаючи легку природну рельєфність, такі губи виглядають натурально, як в русі, так і у спокої. Якщо ви не задоволені результатом, не турбуйтеся. Існують методики відновлення початкової форми за 24 години за допомогою гиалуронідази і дексаметазону.

Виправлення гіперкорекцій після проведення контурної пластики препаратами на основі гіалуронової кислоти

Гіперкорекція виникає після надмірного або нерівномірного введення філлера. Щоб уникнути гіперкорекції, необхідно вводити філлер поетапно в симетричні ділянки обличчя, починаючи з більш проблемного боку, не досягаючи повної корекції. Потрібно завжди пам'ятати, що можна додати філлер через 3-5 днів, коли повністю зійде набряк. Другий важливий момент - це розминка, неможливо створити гарний, рівномірний контур губ, не виліпивши його. Теж стосується корекції носогубной складки, важливо буквально розчавити філлер пальцями, розосередивши його під шкірою. При збільшенні щік і скул використовується техніка вертикальних глибоких введень і розминання не обов'язково.

Якщо через тиждень після корекції, коли зійшов набряк, ви не задоволені результатами, то я пропоную видалення філлера гіалуронідазами за допомогою канюлі. Даний метод абсолютно не травматичний, дозволяє обробляти великі ділянки, не залишає набряки і відновлює вихідну форму за 12-24 години. Завжди треба пам'ятати, що гіалуронідаза - це продукт тваринного походження і може викликати алергічну реакцію, тому перед проведенням процедури, необхідно одноразове введення протиалергічного препарату.


Паризькі губи
Паризькі губи

Збільшення губ за допомогою гелю з гіалуроновою кислотою

Збільшити губи в Києві можна натуральними гелями тимчасової та пролонгованої дії. Тимчасові склади знаходяться в шкірі до 12 місяців, пролонговані - 3-5 років. Препарати, що розсмоктуються (тимчасові, біодеградуючі), мають в основі стабілізовану гіалуронову кислоту. Ця речовина міститься в людській шкірі і відповідає за підтримку рівня її зволоженості, сприяє виробленню клітками колагену. Імунна система адекватно реагує на ін'єкції гіалуронової кислоти: реакцій відторгнення, ускладнень, набряків практично не буває. Введення гелю з гіалуроновою кислотою вважається безпечними, має мінімум протипоказань, дана процедура підходить для людей широкого вікового діапазону.

Збільшити губи за допомогою гелю з гіалуроновою кислотою можна в багатьох клініках, результат тримається близько року. Оскільки в нашій шкірі є власна гіалуронова кислота, тобто і фермент, її руйнівний, – гиалуронідаза. Після ін'єкції гелю гиалуронідаза активізується і протягом певного періоду розщеплює молекули гіалуронової кислоти. (Читати детальніше "Що таке гіалуронова кислота")


Паризькі губи
Паризькі губи

Основні чинники, що впливають на тривалість знаходження гелю в губах, - кровопостачання губ і вік жінки. У постменструальний період (менопауза) гиалуронідаза має високу активність, тому склади розсмоктуються дуже швидко. Значну роль відіграє і такий фактор, як кількість і активність поцілунків. У губах, що піддаються постійному масажу, молекули гелю також розщеплюються швидше. При цьому розсмоктування гелів – процес поступовий і абсолютно непомітний для тих, що оточують. Самі жінки відзначають повільне зменшення об'єму губ впродовж всього періоду знаходження складу в губах.

Збільшення губ - процедура ціна якої залежить від типа використовуваного складу.

Збільшення губ в Києві – процедура популярна, тому на ринку існує безліч препаратів для ін'єкцій. Нерідко компанії-виробники додають в синтетичний наповнювач гіалуронову кислоту, сподіваючись «обдурити» імунітет і уникнути відторгнення. Така схема не завжди ефективна. Введення синтетичних гелів стає «бомбою уповільненої дії», тому що ризик ускладнень у вигляді гранульом, рубців і міграції складу в нижню частину щелепи можливий навіть через 3-5 років. Багато лікарів відмовляються від біополімерних препаратів на користь більш безпечних біодеградуючих.


Збільшення губ - техніка
Збільшення губ - техніка "Паризькі губи"

Я вважаю за краще працювати тільки з гелями, що розсмоктуються і добре зарекомендували себе на ринку, з гелями на основі біосинтетичної гіалуронової кислоты, таких відомих брендів як: Ювідерм, Сурджідерм, Стілейдж, Теосіаль. Препарати відрізняються тільки фірмою-виробником і незначними варіаціями складу (щільністю гіалуронової кислоти, її молекулярною масою і пр.).

Процедура введення гелю практично безболісна. При низькому больовому порозі використовую провідникову анестезію: два уколи під шкіру верхньої губи, і жінка не відчуває дискомфорту.

Результат процедури (форма і розмір губ) залежить від побажань клієнта. Пластичний хірург підбирає щільність гелю, кількість гіалуронової кислоти і техніку введення, яка є індивідуальною для кожного пацієнта.

Ціни на контурну пластику губ Київ, Україна

Збільшення, художня корекція губ
Ціна
Теосеаль Глобал (1 шприц, 1 мл.) з лідокаїном, час дії – 8 міс. 230 євро
Ювідерм Воліфт (1 шприц, 1 мл.) з лідокаїном, час дії – 15 міс. 270 євро
Хейлопластика 1 500 євро
ПОДИВИТИСЬ ПОВНИЙ ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ
Пластичний хірург Валентин Зиков

Автор контенту – пластичний хірург Валентин Зиков

  • Практикуючий хірург з 1998 року
  • Проводжу понад 500 операцій на рік
  • Лауреат 21 загальнонаціональної програми "Людина року"
  • Оперую в клініках Denysenko та Adonis (Київ, Україна)

Український державний медичний університет ім. А.А. Богомольця. м. Київ КЛ 012758. Спеціальність – лікувальна справа. Диплом спеціаліста від 24 червня 1993 р.Київська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – нейрохірургія. Сертифікат спеціаліста від 26 червня 1997 р.Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця. Спеціалізований курс - пластична та реконструктивна хірургія. 01 жовтня - 30 листопада 2012 рКиївська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – хірургія. Сертифікат спеціаліста від 15 червня 2016 р.

Напишіть питання тут ...
Войти при помощи
Задать вопрос как гость
Вопрос загружается... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто залишив коментар.

 

instagram  facebook  youtube   telegram

Бесплатная консультация

* обязательны к заполнению