logo white

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram

Зморшки навколо очей (гусячі лапки)

Write a comment

гусячі лапки
гусячі лапки

Прибрати зморшки навколо очей або гусячі лапки в Києві

Причини виникнення зморшок:

  • Потовщення рогового шару епідермісу

  • Зменшення гідратірованіем шкіри за рахунок зменшення гіалуронової кислоти, що утримує воду

  • Порушення структури шкіри за рахунок накопичення зшитого колагену і еластину (фотоеластоз)

  • Активність мімічної мускулатури

Методи усунення зморшок, спрямовані на вирішення цих проблем:

1. Використання крему. Найпростіший і найдоступніший метод. Основна функція будь-якого крему створення ліпідної мембрани (живлення поверхневих шарів епідермісу) перешкоджає втраті вологи з шкіри. Цим пояснюється феномен приблизно однакової ефективності хорошого дитячого крему і дуже дорогого крему. Виробники кремів замовчують той факт, що 95 % інгредієнтів крему не здатні пройти глибоко до "точки додатка" через базальну мембрану шкіри. Максимальний розмір молекул здатних пройти мембрану 15 нм або 100 кДа. Наприклад, молекулярна вага колагену 300 кДа а розмір 300 нм, гіалуронової кислоти хорошого біоревіталізанта (ІАЛ СІСТЕМ) 1000000 кДА. Тому більшість компонентів так і залишається в межах епідермісу, підживлюючи і зволожуючи його, але на дуже короткий термін. Виняток становлять космецевтичні засоби (не плутати з косметичними).

2. Пілінги, дермообразія, лазерні методики виконують двояку функцію: перше - це зняття надлишку рогового шару епідермісу, який з віком товщає, друге - це вплив на рецептори клітин відповідальних за регенерацію тканин, вплив може бути механічним (дермообразія), хімічним (пілінги), термічним (лазер).


Біоревіталізація гіалуроновою кислотою
Біоревіталізація гіалуроновою кислотою

3. Біоревіталізація гіалуроновою кислотою. Гіалуронова кислота - природна складова другого шару шкіри. Основна функція молекули гіалуронової кислоти - це утримування навколо себе молекул води. І чим більше її молекулярна маса, тим більше молекул води вона здатна утримати, наприклад одна молекула гіалуронової кислоти масою 1000000 Да утримує до 500 молекул води. З віком кількість гіалуронової кислоти зменшується і шкіра стає збезводненою. На жаль, з кремом нормальна (з достатньою молекулярною масою) гіалуронова кислота пройти не може (див.вище про проникності базальної мембрани). Тому доводиться її вводити під базальну мембрану найчастіше ін'єкційним методом, або роллерами.

4. Плазмоліфтинг або PRP. Старіння і в'янення шкіри відбувається внаслідок уповільнення процесів регенерації і метаболізму клітин. Для того щоб процес старіння призупинити - потрібно перезапустити механізм оновлення клітин. У крові людини, плазмі, присутні власні природні механізми оновлення і всі потрібні елементи для нормальної життєдіяльності клітин і організму в цілому . Біостімулірующіе властивості крові значно активізуються при великому збільшенні концентрації тромбоцитів в тканинах. А тромбоцити в свою чергу містять молекули - регулятори, які сприяють посиленню регенерації тканин при їх пошкодженні і при згасанні активності клітин. При введенні збагаченої тромбоцитами плазми, клітини сполучної тканини (фібробласти), розташовані в глибоких шарах, починають активно перебудовувати колаген, еластин і гіалуронову кислоту, які відповідають за гладкість і пружність шкіри. Разом з цим, відбувається відновлення матриксу дермального шару і посилюється стимуляція ензимів, що розщеплюють зшитий колаген і еластин, макрофагів шкіри для руйнування зайвого меланіну.


як прибрати зморшки навколо очей
як прибрати зморшки навколо очей

5. Використання ботулотоксинів та гексапептид. Напевно найефективніша в косметичному плані процедура. Заснована на тимчасовому знерухомленні м'язів під зморшкою. Ефект починається через 3-7 дн.

6. Введення філлера під або в зморшку. Дозволяє просто підняти будь-яку зморшку, навіть старий залом. Ефект відразу в кабінеті.

7. Мезоніті. У зоні встановлення нитки, яка повністю розсмоктується через 180-240 діб залишається легке, невидиме ущільнення сполучної тканини, яке і продовжує нести "каркасну" функцію. Методика відмінно зарекомендувала себе на тонкій в'ялій шкірі.

Для гарного результату необхідно поєднане застосування різних методик. Різні зморшки, як і різний вік вимагають свого підходу.

Ціни на контурну пластику зморшок навколо очей (Київ, Україна)

Прибрати зморшки навколо очей (гусячі лапки) Ціна, євро
Ювідерм Волбелла (1 шприц, 1 мл.) час дії – 15 міс. 250
Ювідерм Воліфт (1 шприц, 1 мл.) час дії – 15 міс. 270
Ювідерм Волюма (1 шприц, 1 мл.) час дії – 15-24 міс. 300
Диспорт 140
Ботокс 140
ПОДИВИТИСЬ ПОВНИЙ ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ

Пластичний хірург Валентин Зиков

Автор контенту – пластичний хірург Валентин Зиков

  • Практикуючий хірург з 1998 року
  • Проводжу понад 500 операцій на рік
  • Лауреат 21 загальнонаціональної програми "Людина року"
  • Оперую в клініках Denysenko та Adonis (Київ, Україна)

Український державний медичний університет ім. А.А. Богомольця. м. Київ КЛ 012758. Спеціальність – лікувальна справа. Диплом спеціаліста від 24 червня 1993 р.Київська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – нейрохірургія. Сертифікат спеціаліста від 26 червня 1997 р.Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця. Спеціалізований курс - пластична та реконструктивна хірургія. 01 жовтня - 30 листопада 2012 рКиївська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – хірургія. Сертифікат спеціаліста від 15 червня 2016 р.

Напишіть питання тут ...
Войти при помощи
Задать вопрос как гость
Вопрос загружается... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто залишив коментар.

 

instagram  facebook  youtube   telegram

Бесплатная консультация

* обязательны к заполнению