logo white

instagram facebook youtube  location telegram

Працюємо у звичайному режимі!

Безкоштовна консультація:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram
Працюємо у звичайному режимі!

Заповнення жиром, ліпофілінг обличчя, носа

Write a comment

Ліпофілінг (заповнення жиром) і ліпографтінг (пересадка жиру) - це корекція овалу обличчя і фігури за допомогою пересадки власної жирової тканини пацієнта з однієї зони в іншу за допомогою ін'єкцій.

Реконструкция нижней челюсти жиром и липосакция шеи. 2 часа после начала операции профиль
Реконструкция нижней челюсти жиром и липосакция шеи. 2 часа после начала операции
Реконструкция нижней челюсти жиром и липосакция шеи. 2 часа после начала операции фас

Реконструкція нижньої щелепи жиром і ліпосакція шиї. 2 години після початку операції

Наприкінці 19 століття з'явився метод корекції фігури, який базувався на застосуванні простого шприца і власного підшкірного жиру пацієнта. Але медикам для досягнення досконалості даної процедури знадобилося більше часу - ціле століття. На даний момент ліпофілінг - широко поширена і безболісна процедура, яка не вимагає спеціальної підготовки. Тим, хто зважиться на подібні маніпуляції, зовсім не доведеться здавати складних аналізів або проходити тривалу співбесіду в клініці. Вся процедура, як правило, триває не більше однієї години.

У чому полягає метод ліпофілінга

Ліпофілінг нижньої щелепи і ринопластика - До і Після
Ліпофілінг нижньої щелепи і ринопластика - До і Після

Суть маніпуляції полягає в тому, що у пацієнта з різних зон з достатньою кількістю підшкірного жиру, наприклад, стегон або живота, за допомогою спеціального шприца забирають певну кількість жирового шару. Голка такого шприца (канюлі) має закруглення, тому пошкодження нервів і великих кровоносних судин не відбувається. На наступному етапі отримана субстанція піддається обробці - її очищають від фракції крові та знеболюючих препаратів, які забезпечують анестезію. Найбільш тривала частина процедури полягає в поступовому введенні отриманої жирової тканини тонким шаром в зони обличчя або тіла, що вимагають корекції (підшкірні, міжм'язові). Потім на зроблені шкірні розрізи накладаються шви, після чого ліпофілінг можна вважати завершеним.


Ліпофілінг верхньої і нижньої орбітальної області, скронь, щік, підборіддя. Фото через 3 тижні
Ліпофілінг верхньої і нижньої орбітальної області, скронь, щік, підборіддя. Фото через 3 тижні

У яких випадках проводиться ліпофілінг?

З віком мають місце атрофічні зміни в м'яких тканинах, що є причиною появи зморшок і складок, обличчя має утомлений і виснажений вигляд. У таких випадках ін'єкції власної жирової клітковини дають відмінну можливість відновити втрачені об'єми і не тільки. Жирова (адіпозна) тканина - це багате джерело стволових клітин, яке перевершує останні тканини в організмі по їх кількості. Тому в результаті ліпофіллінга окрім корекції бракуючих об'ємів, можна спостерігати явне поліпшення якості тканин: текстура і колір шкіри стають рівнішими, зменшуються рубці. Ще один плюс цього методу - поліпшення не лише області ін'єкції жиру, але і тієї області, з якої його забирали.


Ринопластика з корекцією спинки і кінчика носа, липофилинг підборіддя, скул і Носослізної борозни
Ринопластика з корекцією спинки і кінчика носа, липофилинг підборіддя, скул і Носослізної борозни

Ліпофілінг допомагає усунути величезну кількість косметичних і естетичних недоліків:

 • Усунення носогубних складок
 • Усунення слізних борозен
 • Корекція форми підборіддя і скулових областей
 • Моделювання контуру і розміру губ
 • Корекція овалу обличчя
 • Естетичної корекції вікових змін рук та обличчя;
 • Корекції втягнутих рубців;
 • Вирівнювання нерівностей після ліпосакції;
 • Збільшення грудей і сідниць;
 • Покращення контурів гомілок і стегон, виправлення кривизни ніг.
Перевагою ліпофілінга перед контурною пластикою є быльша безпека. Крім заповнення об'єму ще поліпшення структури шкіри за рахунок рекордної кількості стовбурових клітин. Немає потреби в регулярному додаванні.

Скронева підтяжка обличчя + ліпофілінг
Скронева підтяжка обличчя + ліпофілінг

Основні види ліпофілінга

Ліпофілінг обличчя

Ліпофілінг обличчя проводиться для великого спектру цілей. Завдяки ліпофілінгу можна вирівняти контури обличчя, прибрати асиметрію, заповнити «порожнечі» під очима. Ліпографтінг допомагає усунути ряд естетичних недоліків: опущення брів, нечіткий контур нижньої щелепи, «брилі», а також збільшити губи, скуласті області, підборіддя. Коли потрібно зробити точкову пластичну корекцію певної зони обличчя - метод ліпофілінга оптимальний.

ПЕРЕЙТИ В ГАЛЕРЕЮ РОБІТ ДО І ПІСЛЯ

Ліпофілінг грудей

Ліпофілінг грудей – це процедура корекції форми молочної залози за допомогою власної жирової тканини пацієнтки. Ліпофілінг грудей є найбільш ефективним способом відновлення молочної залози після видалення ракової пухлини, оскільки дає можливість уникнути чужорідних штучних матеріалів. За допомогою ліпофілінга можна ефективно відновити форму грудей при інтенсивному курсі схуднення, виправити явну асиметрію грудей, надати красивішу форму.

Ліпофілінг сідниць

Підтягнуті, пружні, об'ємні сідниці є еталоном жіночності. Якщо ви хочете збільшити об'єм сідниць, підтягнути або зробити їх форму більш жіночною і симетричною, ліпофілінг сідниць - відмінне рішення.

Суть такої операції полягає у введенні очищених жирових тканин в підготовлені заздалегідь мізерні розрізи в складках під і між сідницями. Жирові тканини беруться із стегон, живота, боків, а також нижньої частини спини і вводяться в строго розрахованій кількості. Таким чином створюється правильна форма сідниць відповідно до заздалегідь підготовленого ескіза. Тривалість даної процедури займає не більше години.


Збільшення підборіддя - До і після
Збільшення підборіддя - До і після

Відновлення після ліпофілінга і результати

Після процедури ліпофілінга спостерігаються післяопераційні набряки, бувають синьці, які проходят протягом двох тижнів. Вираженість залежить від об'єму і зони проведення маніпуляцій. Для заховання слідів на обличчі можна використовувати маскуючу косметику і, наприклад, сонцезахисні окуляри.

Через тиждень після процедури ліполіфтінга, коли повністю проходить набряклість тканин - можна спостерігати помітний ефект. Через 2 місяці відбувається повне відновлення пересаджених тканин, введений жировий шар проростає капілярами і починає отримувати необхідне харчування. Прискорити процес приживлення може плазмоліфтінг PRP.

Ліпофілінг є мінімальною за ризиком і малотравматичною процедурою, але він протипоказаний пацієнтам з цукровим діабетом і порушеним кровопостачанням, тому як при таких захворюваннях жирові клітини гинуть при пересадці.

Розсмоктується з часом жирова тканина при ліпофілінгу?

Розсмоктується, але не повністю, а приблизно на 50%. Тому, коли робиться ліпофілінг, доктор навмисне вводить надлишок жиру, більше ніж необхідно, враховуючи, що жир зменшиться на якийсь обсяг. В середньому жир приживається протягом 6 місяців, але цей період значною мірою залежить від обсягів введеної жирової тканини. Якщо одномоментно вводиться багато жиру, наприклад в сідниці, то він може приживатися довше ніж 6 місяців. Якщо це маленька корекція на обличчі, то протягом 1,5-2 місяців весь введений жир буде вже «на місці».


Ліпофілінг зони під очима, щік і скул
Ліпофілінг зони під очима, щік і скул

Від чого залежить ефективність методу?

Ефективність залежить вірного визначення показань для його проведення, яке має грунтуватися на глибокому аналізі наявного дефекту, стан зон для забору жирової тканини і очікувань пацієнта. На жаль, якщо на тілі пацієнта немає значних надлишків підшкірно-жирової клітковини, то виконати трансплантацію великих обсягів жирової тканини просто неможливо.

Тривалий забір жиру в місцях з малим об'ємом спричиняє за собою його пошкодження і підвищення резорбції після введення. Також неможливо гарантувати те, повне приживлення і великий приріст в зонах, які є тонкими самі по собі, або в тих зонах, де є щільні рубці, або, наприклад, зміни після променевої терапії. У таких випадках призначаються повторні процедури.


Ліпофілінг щік, зони під очима та зони під куточками губ
Ліпофілінг щік, зони під очима та зони під куточками губ

Чи можна поєднувати ліпофілінг з іншими операціями?

Не просто можна, а навіть потрібно. Ліпофілінг - це не лише самостійний і досить ефективний метод естетичної корекції, але і невіддільний елемент комплексного підходу. Наприклад, звертаючись до пластичного хірурга для проведення ліпосакції, потрібно уважно поглянути на себе в дзеркало, щоб зрозуміти, як ефективніше застосувати «непотрібну» жирову тканину.

Під час ліпофілінгу чужий жир не використовується через величезний ризик відторгнення і можливих ускладнень. Пересідає тільки власний, правильно підготовлений жир пацієнта.

Популярні питання та відповіді про ліпофілінг

Чи існує ризик того, що жир не приживеться?

Це більше стосується техніки введення. Здатна прижитися тільки та жирова тканина, яка знаходиться поруч з живими тканинами. Якщо жир введений болюсом, наприклад, 10 кубиків в одну точку, в результаті все що торкається живих тканин - приживеться, центральна частина жиру, яка не має контакту до живих тканин - утилізується організмом як щось чужорідне. Тому дуже важливо "розкласти" жир для максимального контакту з живими тканинами. Його не можна вводити просто болюсом

Чи можна пересадити собі жир іншого пацієнта, наприклад, родича?

Ні, не можна. Все-таки ваші ДНК відрізняються і буде конфлікт, імунна система буде відторгати чужий жир

Як поводиться пересаджений жир з часом? Чи не мігрує?

Доведено, що ліпофілінг покращує якість тканин, з жиру видобувається максимальна кількість стовбурових клітин. Жир, який прижився, повністю інтегрується в зони введення. Тому боятися, що вам ввели щось чужорідне - не варто. Там будуть судини, сполучна тканина - це ваша тканина, яка має анатомічну структуру абсолютно здорових тканин

В яких зонах жир приживається краще?

Є зони, в яких жир дійсно приживається краще. Це зони з меншою рухливістю тканини (спинка носа, вилиці, скроні, брови, орбіта) і чим кращій кровообіг, тим більший відсоток жирової тканини приживеться. У підборідді приживається 30-40%. Також відмінно жир приживається в сідницях. Дуже погано приживається жир в губах, що не більше 10% і в зоні кілець Венери

Чи можна жиром збільшити губи, зробити ліпофілінг губ?

Губи - це дуже рухлива зона. Тому вводити жир в губи майже безглуздо. По-перше, він там погано приживається, по-друге, жир за рахунок своєї плинності розмиває контур губ, спотворюючи їх лінії і форму

Чим краще коригувати нососльозну борозну: жиром або філлерами?

Ліпофілінг для нососльозки однозначно краще. Колір жиру має колір шкіри, він не просто створює форму і заповнює, він ще додає красивіший світлий колір шкіри під очима

Що краще для збільшення підборіддя: жир або імплант?

Це все індивідуально і залежить від анатомічних даних пацієнта. Імплант для підборіддя має досить широкі вусики фіксації, незалежно від розміру та проекції імплантів. Якщо у пацієнтки трохи не вистачає обсягу в підборідді і їй поставлять імплант, то вийде широкувате підборіддя за чоловічим типом. Це недолік імплантів. Імплант дасть хороший результат, якщо підборіддя зовсім не виражене. А ось для мікро-корекцій - жир або філлер краще

Ціни на ліпофілінг у Києві

Назва послуги
Ціна
Ліпофілінг  
Ліпофілінг 1 зона 500 євро
Ліпофілінг всього обличчя (щоки, вилиці, підочноям. обл., скроні тощо) 1 500 євро
Ліпофілінг грудей 3 000 євро
Ліпофілінг сідниць 3 000 євро
Ліпофілінг підборіддя 750 євро

 

ПОДИВИТИСЬ ПОВНИЙ ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ
Пластичний хірург Валентин Зиков

Автор контенту – пластичний хірург Валентин Зиков

 • Практикуючий хірург з 1998 року
 • Проводжу понад 500 операцій на рік
 • Лауреат 21 загальнонаціональної програми "Людина року"
 • Оперую в клініці Adonis (Київ, Україна)

Український державний медичний університет ім. А.А. Богомольця. м. Київ КЛ 012758. Спеціальність – лікувальна справа. Диплом спеціаліста від 24 червня 1993 р.Київська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – нейрохірургія. Сертифікат спеціаліста від 26 червня 1997 р.Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця. Спеціалізований курс - пластична та реконструктивна хірургія. 01 жовтня - 30 листопада 2012 рКиївська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – хірургія. Сертифікат спеціаліста від 15 червня 2016 р.

Напишіть питання тут ...
Войти при помощи
Задать вопрос как гость
Вопрос загружается... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто залишив коментар.

 

instagram  facebook  youtube   telegram

Безкоштовна консультація

* обов'язкові до заповнення