logo white

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram

Ліпосакція підборіддя і брилів

1 Comment

Реконструкция нижней челюсти жиром и липосакция шеи. 2 часа после начала операции профиль
Реконструкция нижней челюсти жиром и липосакция шеи. 2 часа после начала операции
Реконструкция нижней челюсти жиром и липосакция шеи. 2 часа после начала операции фас

Реконструкція нижньої щелепи жиром і ліпосакція шиї. 2 години після початку операції

Тумесцентна ліпосакція другого підборіддя і шиї з формуванням кута молодості
Тумесцентна ліпосакція другого підборіддя і шиї з формуванням кута молодості

Друге підборіддя або подвійне підборіддя прибрати в наші дні досить просто. Основним фактором провідним до появи другого підборіддя є генетика саме від батьків залежить буде у нас подвійне підборіддя, тому він може проявитися і у зовсім худих людей. Другий важливий фактор - це надмірна вага. Утворення брилів, обвислі щоки ведуть до зміни контуру овалу обличчя, а це - одна з основних ознак вікових змін. Можна розгладити всі зморшки, привести в ідеальний стан шкіру, але овал обличчя буде визначено показувати Ваш вік.

Існує величезна кількість безопераційних, мало ефективних, тимчасових методик для зменшення другого підборіддя. Щоразу пацієнти розповідають схожі історії, що пройшла 10 ультразвукових кавітацій, 10 кріодеструкцій, роблю вправи і масаж підборіддя, витратила багато грошей, але ефекту не бачу. Основна ідея таких методик зводиться до теоретичного руйнуванню жирових клітин фізичними методами крізь шкіру, але на ділі цього не відбувається. Або стимуляції м'язів передньої поверхні шиї (масаж, фізіопроцедури, втирання, електростимуляція і т.д).

Поки м'язи в тонусі, є невеликий ефект, але два тижні без процедур і все повертається до вихідного рівня. Пов'язано це з тим, що власне жировий шар, кількість жирових клітин залишається незмінним, оскільки пошкодити мембрану жирової клітини досить складно. І для цього потрібний безпосередній, підшкірний фізичний (Тумесцентна ліпосакція, ліпосакція з використанням лазера або ультразвуку) або хімічний (дезоксихольова кислота, аквалікс) вплив. Ключовим моментом є слово підшкірний вплив, що припускає використання провідника, голки або канюлі безпосередньо в підшкірно-жирову клітковину.

Ліпосакція шиї до і після 10 днів

Ліпосакція шиї до і після 10 днів

Ліпосакція шиї

 

Як прибрати друге підборіддя і брилі - туменесцентна ліпосакція

У цих випадках найефективнішою, малотравматичною процедурою є шприцева туменесцентна мікро ліпосакція підборіддя, щік, брилів і шиї. Процедура настільки малотравматична, що пацієнти наступного дня можуть йти на роботу. У відмінності від лазерної або ультразвукової ліпосакції вона не дає ускладнень у вигляді утворення підшкірного рубця (красиво іменується "новий колаген") і опіків.

Читати також Ліпосакція живота, стегон>>>>>

Ліпосакція


Ліпосакція подборіддя до та через 5 хв після операції
Ліпосакція подборіддя до та через 5 хв після операції

Як проходить операція ліпосакції

Шприцева тумесцентна мікро ліпосакція проводиться під місцевим знеболенням. Через проколи атравматичної канюлей в зону надлишкового жиру попередньо вводиться розчин, що складається з фізіологічного розчину, анестетика та адреналіну. Він рівномірно розподіляється в тканинах, викликаючи сильне звуження кровоносних судин, капілярів і набухання адипоцитів, в результаті чого процес аспірації відбувається значно легше.


Тумесцентна ліпосакція шиї і збільшення підборіддя гіалуроновим Філером. 10-й день
Тумесцентна ліпосакція шиї і збільшення підборіддя гіалуроновим Філером. 10-й день

Після цього, доктор вводить шприц в місце скупчення жиру, і за допомогою поршня витягує його. Це акуратна і малотравматична процедура, що вимагає при цьому ювелірної майстерності. Тумесцентно-шприцевий метод має короткий реабілітаційний період, синці і набряки відсутні або проходять досить швидко. Крім того, майстер строго контролює кожен етап, кожен мілілітр жиру, використовуючи тонкі канюлі, тому досягає оптимального точного моделювання, недоступного апаратним методикам.


Де знаходяться грудки Біша та брилі
Де знаходяться грудки Біша та брилі

Видалення грудок Біша

В естетичній медицині величезну популярність набуває видалення грудок Біша. Грудочки Біша розташовані між жувальними і щічними м'язами, формуючи додатковий об'єм нижньої частини обличчя. Ця операція дає можливість позбутися вираженої округлості щік і надати більш виразні і витончені обриси овалу обличчя, а особливо його нижнім відділам.

Операція по зменшенню щік проходить під місцевою анестезією. Всі маніпуляції проводяться з внутрішньої сторони щоки, тому шрамів на обличчі можна не побоюватися. Жирові грудки видаляються через невеликий розріз, після чого накладаються шви.Грудки Біша мають цікаву особливість: з віком вони істотно зменшуються самі. Тому видаляти грудки Біша після 35 років - недоцільно - це додає вік. У віці після 35 років має сенс зменшувати брилі (знаходяться нижче грудок Біша).

Прибрати друге підборіддя, зменшити щоки і видалити брилі в наш час - не проблема! Відразу після процедури видно ефект, який посилюється протягом перших місяців.

Ціни на ліпосакцію підборіддя, шиї, брилів в Києві

Назва послуги
Ціна*
Видалення грудок Біша 1 500 євро
Тумесцентна ліпосакція другого підборіддя (включає ліпосакцію шиї, брилів і кута молодості) 1500 євро
Тумесцентна ліпосакція щік 1000 євро
Тумесцентна ліпосакція 1 зона 750 євро


*Вартість компресійної білизни не включена в ціну операції

ПОДИВИТИСЬ ПОВНИЙ ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ
Пластичний хірург Валентин Зиков

Автор контенту – пластичний хірург Валентин Зиков

  • Практикуючий хірург з 1998 року
  • Проводжу понад 500 операцій на рік
  • Лауреат 21 загальнонаціональної програми "Людина року"
  • Оперую в клініках Denysenko та Adonis (Київ, Україна)

Український державний медичний університет ім. А.А. Богомольця. м. Київ КЛ 012758. Спеціальність – лікувальна справа. Диплом спеціаліста від 24 червня 1993 р.Київська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – нейрохірургія. Сертифікат спеціаліста від 26 червня 1997 р.Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця. Спеціалізований курс - пластична та реконструктивна хірургія. 01 жовтня - 30 листопада 2012 рКиївська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – хірургія. Сертифікат спеціаліста від 15 червня 2016 р.

Напишіть питання тут ...
Войти при помощи
Задать вопрос как гость
Вопрос загружается... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Этот комментарий не опубликован.
    Ольга · 10/13/2020
    Я видалила комки биша і дуже ,про це шкодую,чи можна назад повернути форму щік закачавши туди жир?

 

instagram  facebook  youtube   telegram

Бесплатная консультация

* обязательны к заполнению