logo white

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram

Нитковий ліфтинг

Write a comment
Підтяжка обличчя, шиї, брів спеціальними, ревіталізуючими нитками. Нитки розсмоктуються, а ефект залишається.

Підтяжка обличчя нитками

Що таке підтяжка обличчя нитками?

Нитковий ліфтинг - це ефективна безопераційна методика омолодження обличчя. Корекція здійснюється за допомогою введення через прокол на шкірі ревіталізуючих ниток, що розсмоктуються і не розсмоктуються, з використанням спеціальної атравматичної канюлі.

Коли до мене приходять на консультації, то зазвичай пацієнти говорять "хочу ось так" - при цьому кінчиками пальців переміщують щічки і вилиці в сторону скронь. Саме такий ефект дають хороші нитки, на багато років. Часто мене запитують "на скільки років зберігається ефект?", Відповідаю, назавжди. Звичайно ступінь підтяжки через 5 років буде менше в порівнянні з першим роком.


Підтяжка нитками Аптос
Нитки APTOS (Аптос). Відразу після процедури. Нитки пересунули бриль, сформувавши красивий овал і кут молодості

Склад і механізм дії ниток для обличчя

Нитки, що не розсмоктуються виготовлені з синтетичного шовного матеріалу поліпропілену, який не викликає алергічних реакції. Нитки, що розсмоктуються складаються з е-капролака (шовний матеріал, повністю розсмоктується в організмі) і L-лактид. Полімолочна кислота сприяє виробленню колагену, надаючи додаткову омолоджуючу дію на клітинному рівні.

Зовнішній ефект від дії полімолочной кислоти є відстроченим, тобто стає помітним і наростає приблизно через 2-4 місяці після процедури, досягаючи свого піку приблизно через півроку. У цей час формуються нові власні колагенові волокна в відповідь на присутність введеної нитки (неоколлагенез). Цей процес природної перебудови тканини триває, незважаючи на повне розсмоктування мікрочастинок нитки. Ефект зберігається не менше 2-х років.

Нитки не тільки підтягують тканини, але і роблять шкіру більш пружною, значно покращуючи її якість

Період розсмоктування ниток

Нитки в залежності від виробника, мають різний період розсмоктування. В середньому нитки розсмоктуються від 8 місяців до 14 місяців. Цього терміну достатньо, щоб сформувався фіброз і колаген, який робить конструкцію більш жорсткою. І тоді шкіра буде менше птозуватися в майбутньому. Такого ефекту вистачає надовго.

Показання до установки ниток

 • корекція птозу і вікових змін обличчя: усунення носогубних складок, слізної борозни, зморшок-маріонеток, брилів
 • підтяжка другого підборіддя і шиї
 • створення високих виразних вилиць
 • формування чіткого овалу обличчя
 • формування «кута молодості» (кут між шиєю та підборіддям).
 • корекція асиметрії обличчя тощо

6й день після верхньої блефаропластики,темпорального фейсліфта та Ниток Аптос
6й день після верхньої блефаропластики,темпорального фейсліфта та Ниток Аптос

Переваги ниткового ліфтингу

 • Природність результату. Корекція з використанням ниток омолоджує обличчя, при цьому не змінюючи його природних особливостей. Такий ефект досягається завдяки тому, що м'які тканини повертаються на своє місце, властиве для їхнього економічного становища в молодому віці. Після Ниткового ліфтингу пацієнт виглядає як на своїх ранніх фото. Результат миттєвий - відразу після корекції видно як помолодшало обличчя. Контури набувають чітких обрисів, брови і куточки рота піднімаються, носогубні складки розгладжуються, друге підборіддя зникає. На обличчі не залишається жодного видимого шраму.
 • Відсутність розрізів. У корекції застосовуються тільки проколи, які повністю приховані в зоні росту волосся.
 • Швидкість процедури. Процедура здійснюється амбулаторно і триває від 40 хв до 1 години. Анестезія в більшості випадків місцева.
 • Швидка реабілітація. Ніяких великих гематом або тривалих деформацій не буває
 • Ціна і ризики нижче, ніж при класичному фейслифтінгу.

Протипоказання до ліфтінгу обличчя нитками:

 • онкологічне захворювання
 • аутоімунні захворювання
 • алергія у важкій формі
 • патологія згортання крові
 • серйозні шкірні захворювання
 • Не вітається також проведення ниткового ліфтингу під час вагітності, періоду лактації, або при наявності запалень на шкірі

Реабілітаційний період

В середньому реабілітаційний період займає від 7 до 14 днів,в залежності від індивідуальних особливостей організму і від обсягу впливу.

Нитка інтегрується до 40 днів, в цей період потрібно уникати сильних зсувів шкіри, яскраво виражених мімічних рухів.Носіння компресійного маски на ніч протягом 2 тижнів.

 • Гематоми і припухлості. Можуть виникнути після операції, але з часом проходять самостійно.
 • Больові відчуття можуть бути присутніми в місці знаходження кінчика нитки, в точці фіксації ниток. У міру загоєння, всі неприємні відчуття зникають.
 • Обмеження. Протягом півтора тижня рекомендується не відвідувати сауни, лазні та солярії. На місяць забороняються теплові процедури на зони, де імплантовані нитки, на два місяці масаж, фізіотерапевтичні відходи і все, що пов'язано з порушенням цілісності шкіри (мезотерапія, ін'єкції тощо)


Нитки Аптос

Підтяжка нитками Aptos

Я працюю з сертифікованими інноваційними нитками Aptos, які існують на ринку вже більше 20 років. У більшості випадків віддаю перевагу ниткам Excellence Body, що розсмоктується, тому що вони найдовші в лінійці Aptos і тому дають найкращу двосторонню фіксацію. Витрата ниток не велика, ефект відмінний

Нитки Аптос дуже різні. Вони відрізняються насічками, товщиною і довжиною від 10 см до 50 см. У них різні цілі і ефективність. Коли нитка довга, це не означає, що я її ріжу. Найчастіше доводиться робити під шкірою поворот і повертатися назад, і так кілька разів.

Що вибрати хірургічну підтяжку або нитковий ліфтинг?

Фейслифт дає більш виражений ефект відразу після операції . І саме за рахунок виразності є стійкість цього ефекту. Коли ж ставляться нитки, вони діють механічно зовсім по-іншому: вони змінюють структуру шкіри. І ефект виходить менш виражений, але дуже довгий. Коли я бачу пацієнтів, яким я поставив нитки 7-8 років тому, найчастіше у них ефект більш стійкий, ніж після повноцінної хірургічної підтяжки обличчя. Саме тому я став багатьом пацієнтам рекомендувати комбінацію "фейсліфт + нитки".

Справа в механіці. Коли я роблю класичний фейсліфт, натяг йде за рахунок SMAS шару (шар, який знаходиться під шкірою, під підшкірно-жирової клітковиною) і я можу його пересунути на відстань від 1 до 3 см. Шкіра йде вже в зв'язці зі СМАС-шаром і таким чином йде натяг. Коли я ставлю нитки - натягується саме шкіра і підшкірно-жировий шар злегка зміщується. Будь-яка нитка викликає фіброз. Фіброз - це реакція тканин, яка призводить до того, що вздовж нитки формується векторний тонкий рубець (або колаген). Даний колаген - це по суті рубцева тканина, яка формує більш жорстку конструкцію шкіри. Отже, пацієнт менше схильний до птозування.

Питання відповідь

Чи можуть нитки дати виражений стійкий ефект підтяжки овалу обличчя?

Існує хибна думка, що нитки дають стійку підтяжку, якщо зробив "правильний" доктор. Насправді, нитки дають мінімальну підтяжку тільки на перші тижні після установки, поки тримає насічка і є набряк. І чим товще підшкірний шар і краще тонус шкіри, тим швидше пропадає ефект підтяжки. Головна функція ниток - це фіксація шкіри. Іншими словами, якщо ви починаєте ставити нитки в 40 років, то в 45 - обличчя буде менш птозовано, ніж якби ви їх не ставили. Тому нитки - це дуже добре і правильно, але не чекайте від них підтяжки, вони просто значно уповільнюють видимість ознак старіння. Виняток становить постановка ниток з поворотом, петлею, тут може бути ефект підтяжки на більший період (кілька місяців).

Чи можуть нитки для підтяжки обличчя порватися?

Якщо взяти нитку в руки і потягнути, то звичайно вона може порватися. Але мімічні м'язи не можуть створити такого напруження, щоб нитка порвалася, як би ви не напружувалися. Тому цього боятися не варто. Може бути інший момент: сама нитка має фіксаційні "коготочкі" і ось з них фіксація може частково зриватися. Не сильно, але такий варіант можливий. Щоб мінімізувати такий ефект я використовую максімльно довгу нитку, яка зараз є на ринку. Адже чим довше нитка, тим на більшу кількість сантиметрів і цих "кігтиків" можна розподілити навантаження і тоді ефект буде більш стійкий. Ось чому я так люблю зараз використовувати нитки Аптос. Раніше нитки у Aptos були коротше і мені це не подобалося.

Чи не завадять нитки для проведення хірургічної підтяжки в майбутньому?

Це міф. Нитки не ускладнюють доступ хірурга для фейсліфта

Чи можуть нитки (насічки) зміститися?

Нитки завжди злегка зміщуються, якщо лікар не розгортає напрямок нитки. Саме для цього нитка злегка перетягується

Ціни на підтяжку обличчя нитками в Києві

Назва послуги
Ціна
Підтяжка обличчя нитками, що  розсмоктуються, з насічками Aptos (1 упаковка, від 10 до 20 векторів)  
- під місцевою анестезією 750 євро
- під внутрішньовенним наркозом з пропофолом + палата 1250 євро
Підтяжка шиї нитками Aptos, техніка "гамак" (1 упаковка)  
- під місцевою анестезією 750 євро
- під внутрішньовенним наркозом з пропофолом + палата 1250 євро

 

ПОДИВИТИСЬ ПОВНИЙ ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ
Напишіть питання тут ...
Войти при помощи
Задать вопрос как гость
Вопрос загружается... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто залишив коментар.

 

instagram  facebook  youtube   telegram

Бесплатная консультация

* обязательны к заполнению