logo white

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram

Підтяжка обличчя

1 Comment

Обвисла шкіра обличчя і шиї, запалі щоки, безліч зморшок, зайва жирова тканина в зонах підборіддя і шиї - всі ці ознаки старіння можна звести до мінімуму за допомогою операції під назвою фейсліфт.

Підтяжка обличчя (фейсліфт) - пластична операція, спрямована на корекцію вікових змін самої шкіри обличчя, підшкірно-жирової клітковини і SMAS-шару (м'язово-апоневротический шар, каркас, який забезпечує чіткий овал обличчя). Тому таку підтяжку ще називають SMAS-ліфтинг.

Скронева підтяжка обличчя, через 3 години після операції

Фото: Скронева підтяжка обличчя, через 3 години після операції

Кращими кандидатами на фейсліфтінг є ті пацієнти, чиє обличчя і / або шия почали провисати, але шкіра все ще зберігає еластичність.

Головна мета такої операції - омолодити овал обличчя, але при цьому зберегти природність і індивідуальність.

Види фейсліфта

Залежно від обсягу хірургічного втручання можна виділити 2 основних типи ліфтингу обличчя і шиї : класичний фейсліфт (кругова підтяжка) і міні-фейсліфт (скронева підтяжка, підтяжка нижньої третини обличчя і шиї).

Фейсліфтінг проводиться ендоскопічним методом з використанням сучасного обладнання. Ендоскопічна хірургія є одним з новітніх методів пластичної хірургії, завдяки якій можна оперувати з невеликими розрізами 1-2 см, з мінімальною травматичністю і більш коротким періодом відновлення. Для типової ендоскопічної підтяжки обличчя потрібно близько 3-х коротких розрізів, прихованих в лінії росту волосся і/або за вухами.

Кругова підтяжка обличчя

Передбачає ліфтинг SMAS - шару відразу всіх зон обличчя - верхній, середній і нижній, а також шиї . Показанням до проведення кругової підтяжки є: птоз шкіри в області навколо очей, на щоках, підборідді, освіту брилів, в'ялість шкіри шиї.

Кругова підтяжка обличчя і шиї, через 2 тижні

Фото: Кругова підтяжка обличчя і шиї, через 2 тижні

Після такої операції шкіра обличчя стає підтягнутою, зменшується в'ялість, розгладжуються глибокі зморшки, овал обличчя стає більш чітким.

Скронева підтяжка обличчя

височная подтяжка лица и липофилинг - видео

Дуже популярний зараз скроневий (темпоральний) фейсліфтінг - метод підтяжки, що виконується у верхній третині обличчя . На скронях в волоссі робиться маленький розріз і підтягується верхня зона СМАС-шару, а надлишкова шкіра відсікається.

Є кілька секретів при проведенні верхньої підтяжки, які допомагають зберегти волосся. Головний з них полягає в тому, що тканини не коагулюються в районі росту волосся і шкіра не шиється в натягу, увесь натяг знаходиться в глибоких тканинах.

Ефект відчутний відразу: піднімаються куточки брів і зовнішні куточки верхніх повік, вилична жирова клітковина і тканини щік, розгладжуються зморшки в куточках очей, носогубні складки стають менш вираженими.
Більшість пацієнтів вже на другий день можуть йти на роботу.

Підтяжка нижньої третини обличчя і шиї

Нижній фейсліфт підтягує зону, яка знаходиться поруч з куточками нижньої щелепи . Показання до ліфтінгу нижньої третини обличчя і шиї: поява брилів, подвійне підборіддя і поява складок, птозу і в'ялості шкіри шиї.

Підтяжка шиї без швів. Авторська методика. Поєднання ліпосакції з підтяжкою нитками в одній операції

Фото: Підтяжка шиї без швів. Авторська методика. Поєднання ліпосакції з підтяжкою нитками в одній операції

Як проходить операція

Анестезія: загальна (пропофол)
Час операції: 40 хвилин для міні-фейсліфта, до 2,5-3 години - повний фейсліфт
Хід операції: 1) наноситься передопераційна розмітка 2) робиться розріз на шкірі в потрібному місці 3) проводиться відшарування шкіри, пересувається (підтягується) СМАС-шар і шкіра і фіксуються в новому положенні 4) зайва шкіра відсікається 5) накладення швів: внутрішні шви - розсмоктуються, зовнішні - можуть бути зроблені нитками, що розсмоктуються, так і нитками, що не розсмоктуються.

Темпоральний фейсліфт через 3 години після операції

Протипоказання:

 • захворювання інфекційного характеру
 • цукровий діабет
 • серцево-судинні патології
 • порушення згортання крові
 • гіпертонія
 • онкологія
 • психічні розлади

Реабілітація після кругової підтяжки обличчя

Щоб знизити ризик ускладнень після операції і прискорити відновлення організму, необхідно повністю дотримуватися рекомендацій лікаря.

Повне відновлення може зайняти до 4-х тижнів
Знаходження в стаціонарі: мінімум 1 добу
Больові відчуття. Відразу після кругового ліфтингу пацієнти відчувають тягнучий біль, який проходить через кілька днів. У разі необхідності приймаються знеболюючі.
Набряклість після операції досягає максимуму на третій день. Проходить протягом 2-х тижнів.
Синці та гематоми повністю проходять до 14 днів
Носіння компресійної пов'язки до 5 днів
Фізичні навантаження заборонені протягом 2-х тижнів
Рекомендації: правильне харчування, відмова від алкоголю і куріння (перешкоджає загоєнню рубців після підтяжки обличчя, так як нікотин негативно впливає на кровообіг), уникати сонця і не наносити макіяж протягом декількох тижнів.

Реабілітація - дуже індивідуальний момент: у більшості пацієнтів проходить без ускладнень і пацієнти мають гарний вигляд, як на фото і відео До і Після. Але бувають моменти, коли гематоми і набряк розвиваються трохи пізніше, тому що максимальні набряки наростають до 3-го дня після операції.

Результат фейсліфта

Результат фейсліфта залежить від віку пацієнта, стану шкіри, наявності захворювань і шкідливих звичок, а також від особливостей способу життя (робота, харчування тощо). Повторні кругові підтяжки обличчя можна робити кожні 5-10 років. Але термін проведення повторної операції може бути відстрочено, якщо ви забезпечуєте шкірі якісний догляд. Також пам'ятайте, що коливання ваги мають тенденцію розтягувати шкіру, отже, здорове харчування і стабільна вагу можуть продовжити результат.

Для поліпшеного ефекту ендоскопічний фейсліфтінг можна проводити в комбінації з Підтяжкою Нитками, Блефаропластикою, Ліпофілінгом, Ліпосакцією. На етапі консультації пластичний хірург підбере явного переможця омолоджуючих операцій саме для вас.

Ціни на підтяжку обличчя (Київ, Україна)

Назва послуги
Ціна
Підтяжка обличчя (Facelift) 5 000 євро
Темпоральний міні-фейсліфт (скронева зона) 2 500 євро
Підтяжка нижньої третини обличчя і шиї 3 000 євро
Темпоральний фейсліфт + Підтяжка нитками (рекомендовано Aptos) 3 000 євро

 

ПОДИВИТИСЬ ПОВНИЙ ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ
Пластичний хірург Валентин Зиков

Автор контенту – пластичний хірург Валентин Зиков

 • Практикуючий хірург з 1998 року
 • Проводжу понад 500 операцій на рік
 • Лауреат 21 загальнонаціональної програми "Людина року"
 • Оперую в клініках Denysenko та Adonis (Київ, Україна)

Український державний медичний університет ім. А.А. Богомольця. м. Київ КЛ 012758. Спеціальність – лікувальна справа. Диплом спеціаліста від 24 червня 1993 р.Київська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – нейрохірургія. Сертифікат спеціаліста від 26 червня 1997 р.Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця. Спеціалізований курс - пластична та реконструктивна хірургія. 01 жовтня - 30 листопада 2012 рКиївська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – хірургія. Сертифікат спеціаліста від 15 червня 2016 р.

Напишіть питання тут ...
Войти при помощи
Задать вопрос как гость
Вопрос загружается... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Этот комментарий не опубликован.
  Lara · 07/13/2021
  Добрий день, чи можна до Вас записатися на консультацію онлайн та як знайти Вас на інстаграмі?
  Дякую за відповідь
  • Этот комментарий не опубликован.
   Доктор Зыков · 07/13/2021
   Доброго дня! Мій інстаграм @dr.zykov Напишіть мені будь-ласка в дірект, узгодимо час для онлайн-консультації

 

instagram  facebook  youtube   telegram

Бесплатная консультация

* обязательны к заполнению