logo white

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram

Плазмоліфтинг PRP

Write a comment

Плазмоліфтинг PRP в Києві, плазмоліфтінг шкіри, безопераційне омолодження

Плазмоліфтинг PRP – методика безопераційного омолоджування обличчя, заснована на використанні власної плазми пацієнта. PRP ("Platelet Rich Plasma") – плазма, багата тромбоцитами, фібриногеном і білими кров'яними тільцями.

1
Плазмоліфтинг PRP

Плазмоліфтинг - це нова, науково підтверджена, ультра популярна методика безопераційного омолодження сполучних тканин людини, заснована на використанні власної плазми пацієнта. При введенні в шкіру оновлюється шкіра, при введенні в суглоб оновлюється хрящ і зв'язковий апарат. Всі передові центри пластичної хірургії, ортопедичні та спортивні клініки світу активно використовують дану методику.

Суть процедури полягає в тому, що у пацієнта забирають невелику кількість крові з вени (як правило, досить 1-2 пробірок). На наступному етапі кров обробляють у спеціальній центрифузі протягом 5-7 хвилин. На завершальному етапі плазмоліфтінга роблять ін'єкції насиченою тромбоцитами плазми. У назві плазмоліфтінг PRP - PRP розшифровується як "плазма, збагачена тромбоцитами".

Результат плазмоліфтинга приголомшливий - власні резерви організму сприяють запуску біологічного механізму природного омолодження шкіри, при цьому відсутнє будь-яке операційне втручання. Ця методика схвалена і активно використовується в кращих косметологічних клініках як в Україні, так і за кордоном.


2
безопераційне омолодження

Які механізми плазмоліфтінга?

Старіння і в'янення шкіри відбувається внаслідок уповільнення процесів регенерації і метаболізму клітин. Для того щоб процес старіння призупинити - потрібно перезапустити механізм оновлення клітин. У крові людини, плазмі, присутні власні природні механізми оновлення і всі потрібні елементи для нормальної життєдіяльності клітин і організму в цілому. Біостімулюючі властивості крові значно активізуються при великому збільшенні концентрації тромбоцитів в тканинах. А тромбоцити в свою чергу містять молекули-регулятори, які сприяють посиленню регенерації тканин при їх пошкодженні і при згасанні активності клітин.

При введенні збагаченої тромбоцитами плазми, клітини сполучної тканини (фібробласти), розташовані в глибоких шарах, починають активно перебудовувати колаген, еластин і гіалуронову кислоту, які відповідають за гладкість і пружність шкіри. Разом з цим, відбувається відновлення матриксу дермального шару і посилюється стимуляція ензимів розщеплюють зшитий колаген і еластин, макрофагів шкіри для руйнування зайвого меланіну.


3
Плазмоліфтинг обличчя PRP-терапія

Показання до проходження процедури плазмоліфтінга

Дану процедуру можна проходити людям будь-якого віку. Причиною здійснення плазмоліфтінга, як правило, є вікова зміна шкіри обличчя (у віці після 30-35 років) і поява косметичних дефектів.

Плазмоліфтинг рекомендується проводити в наступних випадках:

 • Вікові трансформації у волокнах сполучних тканин шкіри (еластоз)
 • Низький тургор шкіри
 • Прояви птозу тканин обличчя і шиї на ранній стадії
 • Поява перших зморшок, сухість, лущення шкіри
 • Поява розтяжок шкіри через різку втрату ваги
 • Випадання волосся, що перевищує норму
 • Опромінення шкіри ультрафіолетом
 • Відновлення шкіри після лазерного або хімічного пілінгу
 • Акне, купероз, запалення сальних залоз.

4
Плазмоліфтинг

Протипоказання до проведення плазмоліфтінга

Плазмоліфтинг не проводиться при наявності:

 • гострих захворювань внутрішніх органів
 • вірусного гепатиту В і С
 • цукрового діабету
 • системних захворювань крові
 • запальних захворювань шкіри
 • птозу тканин, що вимагає хірургічного втручання
 • важких інфекційних захворювань
 • вагітності
 • імунодепресивних станів, психічних захворювань.

5
забір крові для плазмоліфтингу

Як проходить процедура плазмоліфтінга?

За п'ять днів до проведення плазмоліфтінга PRP, за попереднім погодженням з лікарем, виключити прийом дезагрегантов (група аспірину), біодобавок (омега 3). За 1 день до біохімічного аналізу крові потрібно виключити з раціону жирні, смажені продукти та їжу з високим вмістом консервантів. За чотири години до процедури краще взагалі утриматися від прийому їжі і обмежитися рясним питтям.

Для того, щоб отримати плазму (БоТП) для наступних ін'єкцій, насичену тромбоцитами, проводиться забір крові у пацієнта. Дана маніпуляція повністю безпечна і не викликає гострих больових відчуттів. По суті, забір крові аналогічний до взяття звичайного внутрішньовенного аналізу.

Далі кров очищується і поміщається в спеціальну центрифугу, в якій вона розділяється на три фракції: бідна тромбоцитами плазма, багата тромбоцитами плазма і еритроцити. Відповідно вибирається фракція, найбільш збагачена активованими тромбоцитами. Така технологія дозволяє отримати плазму з концентрацією тромбоцитів до 950-1200 тисяч клітин на 1 мл плазми при кімнатній температурі. Процедура отримання БоТП автоматизована і займає близько 15 хвилин.

Потім отримана БоТП відразу вводиться в дерму пацієнта за певною схемою. Після введення плазми в сітчастий шар активні фібробласти розташовуються уздовж ліній природного вікового розтягування (лінії Лангера). У результаті вироблення нових волокон колагену і еластину відбувається природна підтяжка шкіри. Якщо при плазмоліфтингу плазма вводиться за принципом мезотерапії, тобто не глибше сосочкового шару дерми, то більшою мірою активізується вироблення гіалуронової кислоти. Сама процедура займає близько години і не вимагає знеболення (при необхідності можлива місцева анестезія).


Rezult Plazmolifting
Результати плазмоліфтинга

Результати проведеного плазмоліфтинга

Результати видно вже після 1-ї процедури плазмоліфтінга, але для досягнення ефекту вибіленої гладкої шкіри краще пройти 2-3 процедури протягом року з інтервалом в 6 місяців. Плазмоліфтинг сприяє природному омолодженню шкіри, підвищенню її пружності, усуненню синців під очима, складок і зморшок, включаючи «сітчасті» зморшки, а також уповільнює процес старіння шкіри. Один з найбільш помітних ефектів - «порцелянова шкіра» - гладка, бархатиста, світиться зсередини. На результат впливає початковий стан шкіри, вік пацієнта тощо. У загальній складності результат може зберігатися протягом 1-1,5 років.

Візуально результати плазмоліфтінга PRP аналогічні поверхневому хірургічного ліфтінгу обличчя, але відмітною перевагою є відсутність будь-якого операційного втручання.

Плазмоліфтинг: безпека гарантована!

Забір плазми (БоТП) вимагає від 20 до 100 мл крові. Але навіть втрата 100 мл не несе небезпеки для людини і не може порушити роботу внутрішніх органів. Більш того, це сприяє активації кровотворної системи. У дерму пацієнта вводиться його ж кров, тому ймовірність появи алергічних реакцій або відторгнення виключена. Збагачена тромбоцитами плазма також безпечна і з точки зору перенесення небезпечних інфекцій, що не можна гарантувати при введенні тромбоцитів з донорської крові. Також вагомим плюсом плазмоліфтінга є відсутність реабілітаційного періоду. Після процедури в місцях множинних уколів можуть залишитися невеликі синці, які проходять протягом декількох днів.

Підсумок: Плазмоліфтинг (безопераційне омолодження) активізує обмінні процеси в шкірі, заповнює дефіцит сполучних волокон, підвищує тонус і еластичність шкіри. Перевага даної методики - у використанні власних ресурсів організму. Плазмоліфтинг прекрасно поєднується з біоревіталізацією і контурною пластикою.

Пластичний хірург Валентин Зиков

Автор контенту – пластичний хірург Валентин Зиков

 • Практикуючий хірург з 1998 року
 • Проводжу понад 500 операцій на рік
 • Лауреат 21 загальнонаціональної програми "Людина року"
 • Оперую в клініках Denysenko та Adonis (Київ, Україна)

Український державний медичний університет ім. А.А. Богомольця. м. Київ КЛ 012758. Спеціальність – лікувальна справа. Диплом спеціаліста від 24 червня 1993 р.Київська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – нейрохірургія. Сертифікат спеціаліста від 26 червня 1997 р.Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця. Спеціалізований курс - пластична та реконструктивна хірургія. 01 жовтня - 30 листопада 2012 рКиївська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – хірургія. Сертифікат спеціаліста від 15 червня 2016 р.

Напишіть питання тут ...
Войти при помощи
Задать вопрос как гость
Вопрос загружается... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто залишив коментар.

 

instagram  facebook  youtube   telegram

Бесплатная консультация

* обязательны к заполнению