logo header

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram +38 (098) 364-65-09
Тел +38 (050) 837-41-55
Запис на безкоштовну консультацію:
viberwhatsapp1telegram

Підтяжка грудей

Write a comment

Підтяжка грудей або мастопексія - пластична операція по корекції форми грудей, що дозволяє усунути її опущення, встановити потрібну висоту грудей і розташування сосків і ореол на молочній залозі.

Підтяжка грудей або редукційна маммопластика - дуже хороша і відпрацьована операція. Якщо задуматися, то висота грудей і сосків - дуже точний показник молодості тіла. Іноді і груди правильної форми і розмір не найменший, але якщо вона знаходиться нижче "потрібного місця", то це відразу значно змінює враження. Тому підтяжка грудей дуже омолоджує пропорції тіла.

Показання до мастопексії. Птоз і його причини

Підтяжка грудей з імплантом 240 мл круглий
Підтяжка грудей з імплантом 240 мл круглий. Компресійна білизна дає більше слідів ніж шов. 1 місяць після операції

Основним показанням до мастопексії є птоз, який полягає в опусканні молочних залоз. При цьому спостерігається порушення природних структур підтримки грудей, яке може статися з таких причин:

 • в результаті різкого схуднення і постійних коливань ваги;
 • гормональні та вікові зміни в організмі жінки;
 • виношування малюка і годування груддю;
 • зловживання шкідливими звичками, що викликає втрату еластичності шкіри;
 • занадто великий розмір грудей;
 • неправильно підібрана нижня білизна.

За допомогою пластичної операції бюсту повертаються привабливі форми і пружність.

Види мастопексії

Підтяжка грудей без використання імплантів

Підтяжка грудей без застосування імплантів полягає у видаленні певних ділянок розтягнутої шкіри і формуванні нових форм бюста за допомогою переміщення ареоли і сосків. Вона може здійснюватися кількома видами технік, найпопулярніші з них:

 • Періареолярний мастопексия, яка проводиться через кругової розріз в районі ареоли. Спосіб підходить для птозу 1-го ступеня при якому спостерігаються незначна деформація грудей.
 • вертикальна підтяжка використовується при порушенні форми грудей 2-го ступеня і виконується з розрізами навколо ареоли і по вертикалі від ареоли до складці під грудною залозою. Таку схему ще називають "чупа-чупс", так як візуально лінії розрізів за формою нагадують обрис відомої цукерки.
 • якірна (Т-подібна) підтяжка є модифікацією вертикальної мастопексії, при якій додається третій горизонтальний розріз під грудьми. Показана при великій деформації 3-го ступеня.
види підтяжки грудей

Від себе хочу додати: я найчастіше використовую техніку "чупа-чупс". Вона дає хороший підйом залози, переміщаючи соски на будь-яку висоту. На відміну від періалярной підтяжки, загоєння навколо ареоли при "чупа-чупс" завжди краще, тому що менше натяг шкіри навколо ареоли. Тому шов тонше, він не розширюється з часом як при звичайній періалярной підтяжки.

Періалярная підтяжка при уявній простоті, мало кому підходить. Наприклад, при великих грудях з імплантами або без, після висічення навіть невеликого фрагмента шкіри і ушивання по кільцю, веде до дуже великого натягу тканин, що втягує ареолу вниз і формує грубий і широкий рубець. Тому періалярную підтяжку я роблю при мінімальних корекціях, що не обтяженою залозі, і при високому положенні сосків.

Підтяжка грудей типу чупа-чупс або якірна дозволяє посікти набагато більше тканин, легко перемістити соски на будь-яку висоту. При цьому навантаження розтягування тканин лягає на вертикальний шов, а ареола шиється без натягу, що дозволяє отримати значно менші шрами. Що стосується вертикального шраму, то як не дивно мабуть через збіг з лініями Лангера, він виходить самим малопомітним в хірургії грудей за умови якісного пошарового ушивання. Мій досвід показує, що найпомітнішою зміною є не вертикальний шов або шов під грудьми, а шов навколо ареоли, і саме там при великих натягу формується не симпатична картина.

Редукційна маммопластика

При надмірній вазі і занадто великому розмірі бюста рекомендована редукційна маммопластика. Ця операція спрямована на зменшення грудей, допомагає прибрати зайве навантаження на хребет і відчуття дискомфорту. При цьому видаляються не тільки розтягнуті ділянки шкіри, але також жирова тканина і частина молочних залоз.

Підтяжка з імплантами

Підтяжка грудей "чупа-чупс" з перенесенням ареоли вгору і одномоментною установкою імплантів 300 мл круглий Евросілікон

 Підтяжка грудей "чупа-чупс" з перенесенням ареоли вгору і одномоментною установкою імплантів 300 мл круглий Евросілікон. 17 днів після операції, ще видно сліди від компресійної білизни і набряки. Згодом шви будуть зникати

Підтяжка з використанням імплантів дає можливість кардинально реконструювати форму і збільшити бюст на кілька розмірів, а також скоротити довжину швів. Наявність імплантів дозволяє надати грудям юну пружність і сексуальну форму. Цей метод рекомендований після різкого схуднення або припинення грудного вигодовування, коли великі молочні залози занадто деформуються і для відновлення колишньої форми недостатньо власної тканини. При підтяжці досить використовувати імпланти маленьких обсягів.

Як проходить операція з підтяжки молочних залоз

Мастопексію проводять під загальним наркозом. За часом процес займає в середньому дві години. Як і перед іншими видами операції пацієнт проходить повне обстеження і здає необхідні аналізи. Успіх результату хірургічного втручання залежить від підготовчого етапу з моделюванням майбутньої форми грудей і виборі техніки виконання поставлених завдань.

Для цього на область грудей наноситься маркування з точним розрахунком всіх відстаней, відміткою місць надрізів і точок, які визначають нове положення ареоли і сосків. Отримана таким чином схема стане путівником пластичного хірурга, згідно з яким буде виконуватися операція. Хірург робить необхідні надрізи, видаляє зайві тканини і формує нові форми. Після закінчення процесу акуратно накладаються шви.

красивий шов при підтяжки грудей

Протипоказання до мастопексії

Підтяжка грудей протипоказана в наступних випадках:

 • протягом одного року після годування грудьми;
 • онкозахворювання, мастопатія та наявність пухлин;
 • інфекції та загострення хронічних захворювань;
 • проблеми згортання крові;
 • пацієнтам з цукровим діабетом;
 • проблеми з серцем, судинної і ендокринної системами.

Реабілітаційний період

Після операції кілька днів пацієнт проводить в стаціонарі. Поки виходить наркоз не можна їсти і пити, рекомендується постільний режим. Можливі больові відчуття і набряклості зникають протягом тижня. При необхідності пацієнтам призначають знеболюючі препарати і антибактеріальну терапію. Під час реабілітації забороняється піднімати тяжкості, ходити в сауну і тренажерний зал. У період до трьох тижнів обов'язково використання спеціальної компресійної білизни.

Шви після підтяжки грудей


Шви після редукційної мамопластики через 1,5 міс
Шви після редукційної мамопластики по типу "чупа-чупс" через 1,5 міс. Через рік вони стають набагато меньші

На жаль, підтяжка грудей без висічення шкіри та інших тканин просто не можлива. А будь-яке висічення - це шви. Так, я використовую найсучаснішу технологію (які не знають називають безшовна, хоча це гра слів, насправді шви є, але всередині і вони не виходять на поверхню, а поверхневий шар склеюється клеєм). Такий варіант не вимагає зняття швів і дає мінімальні сліди після операції.

Так, використовуються кращі в світі розсмоктуються і тонкі нитки. Але тим не менше, відтворити ідеальний перехід від шкіри до ареоли неможливо. Придивіться, і ви побачите, що перехід від шкіри до ареоли на неоперованих грудях завжди змащений, поступовий, після операції, навіть при відсутності рубця, він буде більш чіткий, що зменшує красу і сексуальність грудей і сосків.

ПЕРЕЙТИ В ГАЛЕРЕЮ РОБІТ ДО І ПІСЛЯ

Тому коли до мене приходять на консультацію з приводу зменшення і підтяжки грудей, я намагаюся об'єктивно зіставити можливі плюси і мінуси операції, іноді відмовляючи від підтяжки. Я міркую з точки зору краси і сексуальності, якщо груди не дивлячись на невеликий птоз (опущення) виглядає сексуально, то краще її не чіпати або просто поставити імпланти які піднімуть її. Якщо груди настільки змінилася, опустилася, що сексуальність сумнівна, тоді є сенс робити операцію по її підтяжці.

Ціни на підтяжку грудей в Києві, Україні

Назва операції Цена
Підтяжка грудей без імпланта 5 000 євро
Підтяжка грудей з імплантами 6 000 євро
Редукційна маммопластика 4000 - 6000 євро

 

ПОДИВИТИСЬ ПОВНИЙ ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ
Напишіть питання тут ...
Войти при помощи
Задать вопрос как гость
Вопрос загружается... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто залишив коментар.

 

instagram  facebook  youtube   telegram