logo white

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram

Медіа про Валентина Зикова: участь в телевізійних і-радіо шоу, інтерв'ю

Відео-інтерв'ю з Валентином Зиковим

На початку 2000-х років пластична хірургія почала привертати підвищену увагу громадськості та доктор Зиков став одним із головних представників у цій галузі в Україні. Крім численних виступів на телебаченні та у пресі, його також запрошували взяти участь у радіошоу та ютуб-проектах. Нижче наведено список його відео-інтерв'ю та виступів на радіо, під час яких він ділився своїм досвідом та точкою зору, щоб допомогти людям краще зрозуміти суть та особливості пластичних операцій.

Детальніше

Інтерв'ю для журналу Vogue

Секрети пластичного хірурга

Нейрохірург, пластичний хірург Валентин Зиков розповів vogue.ua про тренди в пластичної хірургії, про те, з чим до нього приходять пацієнти - і, що головне, - з чим вони залишаються в результаті.

Говорити про тренди в пластичної хірургії, з одного боку, дивно: медицина - це не мода, де все змінюється двічі на сезон. Разом з тим, не можна заперечувати: стандарти краси змінилися. На подіумах все більше моделей з нестандартною зовнішністю; рамки статі стираються; більше не в моді гіпертрофована жіночність. Сторонньому спостерігачеві може здатися, що люди прагнуть до природності, а не до барбі-стандартам. І тут спостерігача чекає сюрприз.

Детальніше

Інтерв'ю для журналу XXL

Валентин Зиков: «Ринопластика - дуже творча операція. Вона вимагає художнього підходу»

Пластична операція - тема досить спірна. Хтось налаштований позитивно на зміни у власній зовнішності, хтось є радикальним противником, а для кого-то це і зовсім необхідність. Редакція Xxl.ua вирішила з'ясувати для початку все про одну з найпопулярніших процедур - пластиці носа (ринопластиці).

Детальніше

Інтерв'ю для журналу Viva

Валентин Зиков: бути пластичним хірургом - Божий дар

Бездонні, повні втоми очі, але така тепла і привітна усмішка. В кінці робочого дня у пластичного хірурга Валентина Зикова ще три пацієнта і інтерв'ю, але він знає, заради чого працює. «Буває настільки кардинальна зміна, що я розумію, що міняю людині життя».

Детальніше

Лауреат премії

Зиков Валентин Анатолійович оголошений лауреатом 21-ї загальнонаціональної програми "Людина року 2016" першої незалежної премії в Україні за вищі професійні та громадські досягнення.

Детальніше

Інтерв'ю для газети

Валентин Зиков

Доктор, пластичний хірург, нейрохірург

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2016 році: За 2016-й допоміг зробити для більш 500 людей життя повноцінним. Так як пластичні операції, це не тільки примхи краси, а шанс на тіло без вад. Використовую інноваційні технології в сфері фейслифтинга, маммопластики і ринопластики.

Детальніше

 

instagram  facebook  youtube   telegram

Бесплатная консультация

* обязательны к заполнению