logo header

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Тел +38 (050) 837-41-55
Запись на бесплатную консультацию:
viberwhatsapp1telegram

Новини

Інтерв'ю для журналу Vogue

Секрети пластичного хірурга

Нейрохірург, пластичний хірург Валентин Зиков розповів vogue.ua про тренди в пластичної хірургії, про те, з чим до нього приходять пацієнти - і, що головне, - з чим вони залишаються в результаті.

Валентин Зыков - пластический хирург

Інтерв'ю для журналу XXL

Валентин Зиков: «Ринопластика - дуже творча операція. Вона вимагає художнього підходу»

Пластична операція - тема досить спірна. Хтось налаштований позитивно на зміни у власній зовнішності, хтось є радикальним противником, а для кого-то це і зовсім необхідність. Редакція Xxl.ua вирішила з'ясувати для початку все про одну з найпопулярніших процедур - пластиці носа (ринопластиці).

Интервью для журнала XXL

Для цього ми заручилися підтримкою доктора і пластичного хірурга Валентина Анатолійовича Зикова, якій і відкриє таємну завісу своєї «майстерні краси». Отже, ринопластика - що це таке? Дізнаємося з перших вуст.

Інтерв'ю для журналу Viva

пластический хирург Валентин Зыков

Валентин Зиков: бути пластичним хірургом - Божий дар

Бездонні, повні втоми очі, але така тепла і привітна усмішка. В кінці робочого дня у пластичного хірурга Валентина Зикова ще три пацієнта і інтерв'ю, але він знає, заради чого працює. «Буває настільки кардинальна зміна, що я розумію, що міняю людині життя».

«Знаєте, кажуть, діти від Бога. А ще, мені здається, бути пластичним хірургом - Божий дар», - лауреат ХХI Загальнонаціональної програми« Людина Року 2016 », пластичний хірург, доктор Валентин Анатолійович Зиков, в ексклюзивному інтерв'ю для viva.ua.

Валентин Анатолійович, з чого почалася ваша кар'єра? Коли ви зрозуміли, що хочете зайнятися медициною?

Десь в дев'ятому класі мій друг вступив до медінституту. Він так красиво про це розповідав, що я теж почав цікавитися. Пішов працювати санітарном у лікарню. Після цього і вирішив стати лікарем.

Інтерв'ю для газети "Комсомольська правда"

Валентин Зиков

Доктор, пластичний хірург, нейрохірург

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2016 році: За 2016-й допоміг зробити для більш 500 людей життя повноцінним. Так як пластичні операції, це не тільки примхи краси, а шанс на тіло без вад. Використовую інноваційні технології в сфері фейслифтинга, маммопластики і ринопластики.

Лауреат премії "Людина року - 2016"

Зиков Валентин Анатолійович оголошений лауреатом 21-ї загальнонаціональної програми "Людина року 2016" першої незалежної премії в Україні за вищі професійні та громадські досягнення.

Доктор Зиков в новому проекті "Зірковий стиль" на радіо Люкс ФМ

Доктор Зыков  на радио Люкс ФМ

Кожен день на Люкс ФМ в 9:45 і 12:10 пластичний хірург Валентин Зиков разом з модницею і красунею Василісою будуть розкривати секрети краси знаменитостей. Ви дізнаєтеся як пластична хірургія вплинула на рейтинг і славу зірок.