logo white

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram +38 (098) 364-65-09
Тел +38 (050) 837-41-55
Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram

Медіа про Валентина Зикова: участь в телевізійних і-радіо шоу, інтерв'ю

Інтерв'ю для журналу Vogue

Інтерв'ю для журналу Vogue

Секрети пластичного хірурга

Нейрохірург, пластичний хірург Валентин Зиков розповів vogue.ua про тренди в пластичної хірургії, про те, з чим до нього приходять пацієнти - і, що головне, - з чим вони залишаються в результаті.

Говорити про тренди в пластичної хірургії, з одного боку, дивно: медицина - це не мода, де все змінюється двічі на сезон. Разом з тим, не можна заперечувати: стандарти краси змінилися. На подіумах все більше моделей з нестандартною зовнішністю; рамки статі стираються; більше не в моді гіпертрофована жіночність. Сторонньому спостерігачеві може здатися, що люди прагнуть до природності, а не до барбі-стандартам. І тут спостерігача чекає сюрприз.

Детальніше

Інтерв'ю для журналу XXL

Інтерв'ю для журналу XXL

Валентин Зиков: «Ринопластика - дуже творча операція. Вона вимагає художнього підходу»

Пластична операція - тема досить спірна. Хтось налаштований позитивно на зміни у власній зовнішності, хтось є радикальним противником, а для кого-то це і зовсім необхідність. Редакція Xxl.ua вирішила з'ясувати для початку все про одну з найпопулярніших процедур - пластиці носа (ринопластиці).

Детальніше

Інтерв'ю для журналу Viva

Інтерв'ю для журналу Viva

Валентин Зиков: бути пластичним хірургом - Божий дар

Бездонні, повні втоми очі, але така тепла і привітна усмішка. В кінці робочого дня у пластичного хірурга Валентина Зикова ще три пацієнта і інтерв'ю, але він знає, заради чого працює. «Буває настільки кардинальна зміна, що я розумію, що міняю людині життя».

«Знаєте, кажуть, діти від Бога. А ще, мені здається, бути пластичним хірургом - Божий дар», - лауреат ХХI Загальнонаціональної програми« Людина Року 2016 », пластичний хірург, доктор Валентин Анатолійович Зиков, в ексклюзивному інтерв'ю для viva.ua.

Детальніше

Лауреат премії "Людина року - 2016"

Зиков Валентин Анатолійович оголошений лауреатом 21-ї загальнонаціональної програми "Людина року 2016" першої незалежної премії в Україні за вищі професійні та громадські досягнення.

Детальніше

Інтерв'ю для газети "Комсомольська правда"

Валентин Зиков

Доктор, пластичний хірург, нейрохірург

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2016 році: За 2016-й допоміг зробити для більш 500 людей життя повноцінним. Так як пластичні операції, це не тільки примхи краси, а шанс на тіло без вад. Використовую інноваційні технології в сфері фейслифтинга, маммопластики і ринопластики.

Детальніше

Доктор Зиков в новому проекті "Зірковий стиль" на радіо Люкс ФМ

Доктор Зыков  на радио Люкс ФМ

Кожен день на Люкс ФМ в 9:45 і 12:10 пластичний хірург Валентин Зиков разом з модницею і красунею Василісою будуть розкривати секрети краси знаменитостей. Ви дізнаєтеся як пластична хірургія вплинула на рейтинг і славу зірок.

Детальніше

 

instagram  facebook  youtube   telegram