logo white

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram

Інтерв'ю для журналу Viva

17 лютого 2017 05 лютого 2022 819 3 хв.

Валентин Зиков: бути пластичним хірургом - Божий дар

Бездонні, повні втоми очі, але така тепла і привітна усмішка. В кінці робочого дня у пластичного хірурга Валентина Зикова ще три пацієнта і інтерв'ю, але він знає, заради чого працює. «Буває настільки кардинальна зміна, що я розумію, що міняю людині життя».

«Знаєте, кажуть, діти від Бога. А ще, мені здається, бути пластичним хірургом - Божий дар», - лауреат ХХI Загальнонаціональної програми« Людина Року 2016 », пластичний хірург, доктор Валентин Анатолійович Зиков, в ексклюзивному інтерв'ю для viva.ua.

Валентин Анатолійович, з чого почалася ваша кар'єра? Коли ви зрозуміли, що хочете зайнятися медициною?

Десь в дев'ятому класі мій друг вступив до медінституту. Він так красиво про це розповідав, що я теж почав цікавитися. Пішов працювати санітарном у лікарню. Після цього і вирішив стати лікарем.

 Чому саме пластична хірургія?

Моєю першою спеціалізацією була нейрохірургія, я працював в лікарні швидкої допомоги. Були ситуації, коли, крім нейрохірургії, мені доводилося займатися естетикою, і мені завжди це подобалося. Потім я дізнався про ботокс, гіалуронову кислоту, пілінги ... Сам почав вивчати цей напрямок. Для роботи пластичним хірургом додатково закінчив курс з пластичної хірургії в Київському Національному медичному університеті, під керівництвом В. В. Храпач. У нашій сфері важливо постійно підвищувати свій професійний рівень, так що мінімум 2 рази на рік я відвідую конференції та майстер-класи провідних світових пластичних хірургів.

пластический хирург Зыков В.А

Ви любите свою професію? Чи не шкодуєте, що обрали хірургію?

Так. Дуже. Мені пощастило, це не просто робота, це моє захоплення, хобі. І якби мені довелося зробити вибір знову, це була б хірургія, пластична хірургія. Це моє.

Як ставиться до вашої роботи чоловіка? Якби вона захотіла пластику, операцію зробили б ви або інший фахівець?

Моя дружина мені дуже допомагає. І з адміністративними питаннями, і просто жіночим поглядом. Ні, не довірив би нікому. Хочеш зробити добре, роби сам! Не можу уявити, що близької людини віддав би оперувати комусь іншому.

У вас двоє дітей. Ви б хотіли, щоб вони пішли вашими стопами в хірургію?

Не знаю щодо хірургії. Але хотів би, щоб дочка вибрала естетику.

Як думаєте, все ж, чому жінки роблять пластику?

Тому що хочуть впевненіше себе почувати. Це головний мотив. До сих пір дивуюся тому, що одна естетична операція може змінити життя людини. І питання навіть не в самій операції, а в енергетиці впевненою в собі і своїй красі дівчини.

подтяжка лица - хирург Валентин Зыков

риносептопластика - хирург Валентин Зыков

Ви номінант на премію «Людина Року 2016». Для вас цей вибір очікуваний? Як думаєте, чому саме ви?

Чесно кажучи, не очікував. Але це дуже приємно. Адже гідних лікарів дуже багато. Чому вибрали мене? .. Минулий рік був для мене дуже продуктивним: щільний графік операцій, запис на кілька місяців вперед. Але я не женуся за кількістю і принципово не оперую більше двох пацієнтів в день. Намагаюся до кожної людини підходити індивідуально, бути гранично чесним з пацієнтами. Буває, відмовляю в операції, якщо не бачу потреби або операція не принесе естетичного поліпшення. Тому мої пацієнти задоволені моєю роботою, звідси і хороші відгуки.

Автор: Олеся Пишненко

Джерело: Інтерв'ю для журналу Viva

 

instagram  facebook  youtube   telegram

Бесплатная консультация

* обязательны к заполнению