logo white

instagram facebook youtube  location telegram

Працюємо у звичайному режимі!

Безкоштовна консультація:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram
Працюємо у звичайному режимі!

Статті по темі пластичної хірургії

Нові імпланти Motiva

Досвідчений пластичний хірург може на будь-якому бренді імпланта зробити гарні груди. Питання полягає в тому, наскільки довговічним вийде результат та як забезпечити мінімізацію ризиків та ускладнень у майбутньому. Так, щоб ця робота зберігалася на багато років, а не на 2-3 роки.

У грудному імпланті одна з головних складових - оболонка (покриття), адже саме вона контактує з тканинами пацієнта. Ось чому важливо знайти варіант покриття імплантату, який дає мінімум ускладнень при максимально красивому естетичному результаті.

Детальніше

Грудні імпланти і анапластична крупноклітинна лімфома (ALCL)

Що таке Bia-ALCL (лімфома)

Анапластична крупноклітинна лімфома (BIA-ALCL) - це рідкісний тип Т-клітинної лімфоми, пов'язаний з установкою грудних імплантатів, який може розвиватися в капсулі рубцевої тканини і рідини, що оточує імплант. BIA-ALCL не є раком грудей - це різновид неходжкінської лімфоми (рак імунної системи)

Детальніше

Поліуретанові грудні імпланти: плюси і мінуси

У цій статті ми поговоримо про грудні імплантати, які знижують ризик самого частого ускладнення і найпоширенішої причини повторної маммопластики, мінімум в ДЕСЯТЬ разів у порівнянні з іншими имплантами.

Дана інформація є науково доведеною і підтвердженою результатами багаторічних клінічних випробувань, проведених різними лікарями по всьому світу. У розділі Джерела наведені посилання на дослідження, що підтверджують всі цифри, зазначені в статті.

Детальніше

Полегшені імпланти B-lite з поліуретановим покриттям тепер в Україні

Інноваційні імпланти B-lite

Полегшені імплантати серії B-Lite® від німецького виробника Polytech - це справжня інновація в галузі пластичної хірургії за останні 30 років. Вони на 30% легше своїх аналогів, але при цьому мають таку ж повноту. Значного зниження ваги виробникові вдалося досягти завдяки унікальному фірмовому гелю B-Lite® з мікроскопічними кульками, міцними і надзвичайно легкими. Подібні мікросфери застосовуються і в космічній техніці.

Ці імпланти з'явилися в Україні в 2019 році з гладкою і текстурованою оболонкою і стали популярні серед українських пластичних хірургів.

Детальніше

Можливі ускладнення після мамопластики. Чи варто їх боятися?

Будь-яка пластична операція несе ризики і операція по збільшенню грудей не виняток. За світовими статистичними даними, ускладнення після мамопластики трапляються рідко, в середньому у 5% пацієнток, але, на жаль, ніхто від цього не застрахований. Імпланти представляють для організму чужорідне тіло і як він відреагує на їх появу передбачити неможливо.

На своїх передопераційних консультаціях, я, як лікар, попереджаю пацієнтів про можливі ускладнення, але при цьому завжди акцентую увагу на тому, що Все можна виправити і в біді ніхто пацієнта не залишить. В обов'язковому порядку вимагаю дотримання всіх необхідних правил і обмежень після операції, щоб зменшити ризик ускладнень (носіння компресійної білизни, заборона на спорт на 2 місяці, прийом медикаментів тощо)

Давайте розглянемо які бувають ускладнення після збільшення грудей імплантами і як їх можна усунути.

Детальніше

Аллерган припиняє продаж імплантів з текстурованою оболонкою в Європі

Текстуровані імпланти (Microcell і Biocell) виробника Allergan тепер заборонені в Європі. Так постановив Національна рада охорони здоров'я Франції (ANSM), грунтуючись на статистиці післяопераційних ускладнень у вигляді крупноклітиної лімфоми (ALCL).

За статистикою на 24 000 жінок, у яких встановлені текстуровані імпланти, доводиться один випадок захворювання ALCL (який в середньому виявляється протягом 7-8 років після установки). А це всього лише 0,0042%! Для порівняння ризик захворіти на рак легенів у курців близько 12%. А ризик смерті в ДТП - 2,2% за даними ВОЗ.

Управління FDA США дозволяє продаж цих імплантатів, незважаючи на те, що з 2011 року стало відомо про підвищений ризик захворювання ALCL.

Детальніше

При купівлі будь-якого косметичного засобу дуже важливо звертати увагу на його склад, зазначений на упаковці. Уважно вивчіть таблицю, представлену нижче, щоб знати, які інгредієнти володіють найкращею anti-age дією, а яких компонентів в якісному кремі взагалі не повинно бути.

Детальніше

Чому з'являються зморшки

З м'язами тіла все зрозуміло - вони призводять скелет в рух і працюють у парі. Згинач скорочується, розгинач - розтягується: так рука, нога, корпус приходять в рух. З обличчям все інакше: там кожен м'яз за себе. Всі разом вони представляють складну систему, де один мускул вплітається в іншій, його волокна можуть тут же розшаровуватися і несподівано обриватися. Мускулатура обличчя до того хитро влаштована, що загальноприйнятої кількості тутешніх м'язів немає: у різних джерелах їх число варіюється від 56 до 68.

Детальніше

Правильний догляд за обличчям і носом після ринопластики

Післяопераційний стан пацієнта після ринопластики

Ринопластика (пластична операція по корекції форми носа), як і всяке хірургічне втручання, є стресом для будь-якого організму. Післяопераційний стан пацієнта залежить від наступних факторів:

  • складність операції

  • вік пацієнта

  • індивідуальні фізіологічні особливості організму пацієнта.

  • дотримання правил догляду за обличчям і носом.

Детальніше

Плазмоліфтинг від А до Я

Що таке плазмоліфтинг

На відміну від більшості методик, що прийшли до нас з Європи та США, плазмоліфтинг - Російська розробка. У 2004 році вчені Р. Ахмеров і Р. Зарубій запатентували технологію ін'єкційного введення власної збагаченої плазми пацієнта. Було встановлено: збагачена плазма значно прискорює регенерацію тканин і відновлює пошкоджені клітини.

Що стосується вікових обмежень, плазмоліфтінг можна проводити з 15 до 75 років. Але на практиці не має сенсу вдаватися до нього раніше 25-30 років. До цього часу сильна природна регенерація клітин і яке-небудь стороннє втручання не потрібно.

Детальніше

Гіпергідроз і його усунення ін'єкціями Ботокса

Хтось вважає проблему надмірного потовиділення надуманою, а її популярне сьогодні рішення за допомогою лікування уколами Ботокса - своєрідною даниною моді. Однак такий погляд на речі не скасовує відчуття незручності при рукостисканні, мінливостей проїзду в громадському транспорті, проведеняя ділових переговорів не на висоті або невдалого любовного побачення. Коли піт дійсно джерело клопоту, на це неможливо закривати очі.

Детальніше

Гіалуронова кислота

Гіалуронова кислота присутня практично у всіх тканинах організму, але в невеликій кількості. Тривалий час вчені не приділяли належної уваги дослідженню корисності і важливості даної кислоти. Але на щастя, пару десятиліть тому з'ясувалося, що гіалуронова кислота займає провідне місце в питанні молодості шкіри і руху суглобів.

Детальніше

Біоревіталізація - методика, розроблена італійськими вченими на початку 90-х років. Суть її полягає у введенні в шкіру чистої гіалуронової кислоти нетваринного походження. Якщо перевести термін «біоревіталізація» дослівно, то вийде наступне: пожвавлення шкіри біологічним шляхом. Тобто, іншими словами, «повернення шкірі життя»; такий переклад найбільш точно характеризує сенс процедури біоревіталізації.

Детальніше

 

instagram  facebook  youtube   telegram

Безкоштовна консультація

* обов'язкові до заповнення