logo header

Запись на консультацию:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Тел +38 (050) 837-41-55
Запись на бесплатную консультацию:
viberwhatsapp1telegram

Статті

Яких компонентів не повинно бути в кремі anti-age

При купівлі будь-якого косметичного засобу дуже важливо звертати увагу на його склад, зазначений на упаковці. Уважно вивчіть таблицю, представлену нижче, щоб знати, які інгредієнти володіють найкращею anti-age дією, а яких компонентів в якісному кремі взагалі не повинно бути.

Чому з'являються зморшки


З м'язами тіла все зрозуміло - вони призводять скелет в рух і працюють у парі. Згинач скорочується, розгинач - розтягується: так рука, нога, корпус приходять в рух. З обличчям все інакше: там кожен м'яз за себе. Всі разом вони представляють складну систему, де один мускул вплітається в іншій, його волокна можуть тут же розшаровуватися і несподівано обриватися. Мускулатура обличчя до того хитро влаштована, що загальноприйнятої кількості тутешніх м'язів немає: у різних джерелах їх число варіюється від 56 до 68.

Правильний догляд за обличчям і носом після ринопластики

Післяопераційний стан пацієнта після ринопластики

Ринопластика (пластична операція по корекції форми носа), як і всяке хірургічне втручання, є стресом для будь-якого організму. Післяопераційний стан пацієнта залежить від наступних факторів:

  • складність операції

  • вік пацієнта

  • індивідуальні фізіологічні особливості організму пацієнта.

  • дотримання правил догляду за обличчям і носом.

Плазмоліфтинг від А до Я

Що таке плазмоліфтінг

На відміну від більшості методик, що прийшли до нас з Європи та США, плазмоліфтінг - Російська розробка. У 2004 році вчені Р. Ахмеров і Р. Зарубій запатентували технологію ін'єкційного введення власної збагаченої плазми пацієнта. Було встановлено: збагачена плазма значно прискорює регенерацію тканин і відновлює пошкоджені клітини.

Що стосується вікових обмежень, плазмоліфтінг можна проводити з 15 до 75 років. Але на практиці не має сенсу вдаватися до нього раніше 25-30 років. До цього часу сильна природна регенерація клітин і яке-небудь стороннє втручання не потрібно.

Гіпергідроз і його усунення ін'єкціями Ботокса

Хтось вважає проблему надмірного потовиділення надуманою, а її популярне сьогодні рішення за допомогою лікування уколами Ботокса - своєрідною даниною моді. Однак такий погляд на речі не скасовує відчуття незручності при рукостисканні, мінливостей проїзду в громадському транспорті, проведеняя ділових переговорів не на висоті або невдалого любовного побачення. Коли піт дійсно джерело клопоту, на це неможливо закривати очі.

Гіалуронова кислота

Гіалуронова кислота присутня практично у всіх тканинах організму, але в невеликій кількості. Тривалий час вчені не приділяли належної уваги дослідженню корисності і важливості даної кислоти. Але на щастя, пару десятиліть тому з'ясувалося, що гіалуронова кислота займає провідне місце в питанні молодості шкіри і руху суглобів.

Біоревіталізація

Біоревіталізація - методика, розроблена італійськими вченими на початку 90-х років. Суть її полягає у введенні в шкіру чистої гіалуронової кислоти нетваринного походження. Якщо перевести термін «біоревіталізація» дослівно, то вийде наступне: пожвавлення шкіри біологічним шляхом. Тобто, іншими словами, «повернення шкірі життя»; такий переклад найбільш точно характеризує сенс процедури біоревіталізації.