logo header

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Тел +38 (050) 837-41-55
Запись на бесплатную консультацию:
viberwhatsapp1telegram

Статті

Можливі ускладнення після мамопластики. Чи варто їх боятися?

Будь-яка пластична операція несе ризики і операція по збільшенню грудей не виняток. За світовими статистичними даними, ускладнення після мамопластики трапляються рідко, в середньому у 5% пацієнток, але, на жаль, ніхто від цього не застрахований. Імпланти представляють для організму чужорідне тіло і як він відреагує на їх появу передбачити неможливо.

На своїх передопераційних консультаціях, я, як лікар, попереджаю пацієнтів про можливі ускладнення, але при цьому завжди акцентую увагу на тому, що Все можна виправити і в біді ніхто пацієнта не залишить. В обов'язковому порядку вимагаю дотримання всіх необхідних правил і обмежень після операції, щоб зменшити ризик ускладнень (носіння компресійної білизни, заборона на спорт на 2 місяці, прийом медикаментів тощо)

Давайте розглянемо які бувають ускладнення після збільшення грудей імплантами і як їх можна усунути.

Аллерган припиняє продаж імплантів з текстурованою оболонкою в Європі

Текстуровані імпланти (Microcell і Biocell) виробника Allergan тепер заборонені в Європі. Так постановив Національна рада охорони здоров'я Франції (ANSM), грунтуючись на статистиці післяопераційних ускладнень у вигляді крупноклітиної лімфоми (ALCL).

За статистикою на 24 000 жінок, у яких встановлені текстуровані імпланти, доводиться один випадок захворювання ALCL (який в середньому виявляється протягом 7-8 років після установки). А це всього лише 0,0042%! Для порівняння ризик захворіти на рак легенів у курців близько 12%. А ризик смерті в ДТП - 2,2% за даними ВОЗ.

Управління FDA США дозволяє продаж цих імплантатів, незважаючи на те, що з 2011 року стало відомо про підвищений ризик захворювання ALCL.

Яких компонентів не повинно бути в кремі anti-age

При купівлі будь-якого косметичного засобу дуже важливо звертати увагу на його склад, зазначений на упаковці. Уважно вивчіть таблицю, представлену нижче, щоб знати, які інгредієнти володіють найкращею anti-age дією, а яких компонентів в якісному кремі взагалі не повинно бути.

Чому з'являються зморшки


З м'язами тіла все зрозуміло - вони призводять скелет в рух і працюють у парі. Згинач скорочується, розгинач - розтягується: так рука, нога, корпус приходять в рух. З обличчям все інакше: там кожен м'яз за себе. Всі разом вони представляють складну систему, де один мускул вплітається в іншій, його волокна можуть тут же розшаровуватися і несподівано обриватися. Мускулатура обличчя до того хитро влаштована, що загальноприйнятої кількості тутешніх м'язів немає: у різних джерелах їх число варіюється від 56 до 68.

Правильний догляд за обличчям і носом після ринопластики

Післяопераційний стан пацієнта після ринопластики

Ринопластика (пластична операція по корекції форми носа), як і всяке хірургічне втручання, є стресом для будь-якого організму. Післяопераційний стан пацієнта залежить від наступних факторів:

  • складність операції

  • вік пацієнта

  • індивідуальні фізіологічні особливості організму пацієнта.

  • дотримання правил догляду за обличчям і носом.

Плазмоліфтинг від А до Я

Що таке плазмоліфтінг

На відміну від більшості методик, що прийшли до нас з Європи та США, плазмоліфтінг - Російська розробка. У 2004 році вчені Р. Ахмеров і Р. Зарубій запатентували технологію ін'єкційного введення власної збагаченої плазми пацієнта. Було встановлено: збагачена плазма значно прискорює регенерацію тканин і відновлює пошкоджені клітини.

Що стосується вікових обмежень, плазмоліфтінг можна проводити з 15 до 75 років. Але на практиці не має сенсу вдаватися до нього раніше 25-30 років. До цього часу сильна природна регенерація клітин і яке-небудь стороннє втручання не потрібно.

Гіпергідроз і його усунення ін'єкціями Ботокса

Хтось вважає проблему надмірного потовиділення надуманою, а її популярне сьогодні рішення за допомогою лікування уколами Ботокса - своєрідною даниною моді. Однак такий погляд на речі не скасовує відчуття незручності при рукостисканні, мінливостей проїзду в громадському транспорті, проведеняя ділових переговорів не на висоті або невдалого любовного побачення. Коли піт дійсно джерело клопоту, на це неможливо закривати очі.

Гіалуронова кислота

Гіалуронова кислота присутня практично у всіх тканинах організму, але в невеликій кількості. Тривалий час вчені не приділяли належної уваги дослідженню корисності і важливості даної кислоти. Але на щастя, пару десятиліть тому з'ясувалося, що гіалуронова кислота займає провідне місце в питанні молодості шкіри і руху суглобів.

Біоревіталізація

Біоревіталізація - методика, розроблена італійськими вченими на початку 90-х років. Суть її полягає у введенні в шкіру чистої гіалуронової кислоти нетваринного походження. Якщо перевести термін «біоревіталізація» дослівно, то вийде наступне: пожвавлення шкіри біологічним шляхом. Тобто, іншими словами, «повернення шкірі життя»; такий переклад найбільш точно характеризує сенс процедури біоревіталізації.