logo white

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09

Чому з'являються зморшки

04 січня 2016 13 травня 2020 1787 2 хв.

З м'язами тіла все зрозуміло - вони призводять скелет в рух і працюють у парі. Згинач скорочується, розгинач - розтягується: так рука, нога, корпус приходять в рух. З обличчям все інакше: там кожен м'яз за себе. Всі разом вони представляють складну систему, де один мускул вплітається в іншій, його волокна можуть тут же розшаровуватися і несподівано обриватися. Мускулатура обличчя до того хитро влаштована, що загальноприйнятої кількості тутешніх м'язів немає: у різних джерелах їх число варіюється від 56 до 68.

звідки беруться зморшки

 М'язи тіла, включаючи шию, кріпляться тільки до кісток, а обличчя - однією частиною до скелету, а інший - до шкіри. З цієї причини губи можуть виражати радість або смуток, а спина або нога - ні. Навіть найменше скорочення м'язів обличчя відбивається на шкірі. А відбувається це постійно. Крихітні м'язи ока для фокусування погляду скорочуються більше 100 000 (!) Разів на день. Коли Ви молоді, пружні волокна еластину і колагену допомагають епідермісу розгладитися кожного разу після того, як Ви широко посміхнулися. З роками накопичується старий, зшитий колаген та еластин (фотоеластоз), і дерма вже не так повертається у вихідне положення. Підсумок цих неминучих подій - мімічні зморшки. У якому віці вони "прикрасять" Вас, залежить від багатьох факторів: вироблення нового колагену і еластину, швидкості утилізації старого, кількості гіалуронової кислоти, швидкості відлущування рогового шару епідермісу, активності мімічних м'язів тощо (на жаль сучасні сироватки і креми дуже мало впливають на ці процеси).

Далі - більше: гравітаційне старіння обличчя. Після 45 років овал змінюється з кожним роком. Безвольні м'язи з часом провисають, і обличчя втрачає чіткі контури. Якщо м'язи в тонусі, то ця частина тіла виглядає пристойно в будь-якому віці. Той же принцип і тут: овал НЕ провисне, якщо його формуватиме сильна мускулатура.

Для швидкого і ефективного вирішення проблеми появи зморшок існує ряд процедур: безопераційне омолодження - Плазмоліфтинг, уколи Ботокса та Диспорта, заповнення філлерамі під зморшку, пілінги. Пластичний хірург доктор Зиков проконсультує і підбере оптимальний для Вас метод омолодження.

За матеріалами журналу "Woman's Health"

 

instagram  facebook  youtube   telegram

Бесплатная консультация

* обязательны к заполнению