logo white

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram

Нові імпланти Motiva "з вушками": нанотекстура + додаткова фіксація

18 листопада 2021 18 січня 2022 134 3 хв.

Досвідчений пластичний хірург може на будь-якому бренді імпланта зробити гарні груди. Питання полягає в тому, наскільки довговічним вийде результат та як забезпечити мінімізацію ризиків та ускладнень у майбутньому. Так, щоб ця робота зберігалася на багато років, а не на 2-3 роки.

У грудному імпланті одна з головних складових - оболонка (покриття), адже саме вона контактує з тканинами пацієнта. Ось чому важливо знайти варіант покриття імплантату, який дає мінімум ускладнень при максимально красивому естетичному результаті.

Нанотекстура – інноваційне покриття імпланту

Численні дослідження останніх років показали, що імплантати з грубою текстурою найчастіше призводять до ускладнень. Технології виробництва текстурування також впливають на ці показники, тому що найчастіше для створення текстури використовуються кристали цукру та солі.

Імпланты MOTIVA Anatomical True Fixation з вушками

Згідно зі статистикою: нанотекстура (найменше текстурування) дає найменший відсоток ускладнень у порівнянні з іншими видами текстури.

Компанія Мотіва розробила унікальний спосіб виготовлення максимально однорідної текстури без додавання сторонніх матеріалів. Кожна контактна точка імплантату менша за клітину, що мінімізує ризик ускладнень. Таке покриття отримало назву - нанотекстура.

Нанотекстура SilkSurfaceTM дає перевагу не тільки в порівнянні з текстурою, але і з гладкими імплантами, у яких ризик розвитку ускладнень можна порівняти з текстурованими.

На вигляд імпланти з нанопокриттям NanoSurface виглядають як гладкі, але якщо подивитися під збільшенням, можна побачити дрібну текстуру.

Нанотекстура – покриття імплантів Мотіва

Фото: Нанотекстура у наближенні

Склад капсули, що утворюється навколо імплантів з нанопокриттям, значно тонший, ніж у текстурованих або гладких імплантів. 

Можливі ускладнення після маммопластики. Чи варто їх боятися?

Плюси та мінуси нанопокриття

Встановлення імплантів Мотіва з вушками та нанотекстурою - відео Таке покриття має як свої переваги, так і недоліки.

Плюси в тому, що завдяки біосумісній нанотекстурі поверхні імпланту практично відсутній ризик утворення капсулярної контрактури, менший відсоток ризику появи сіркою та лімфом..

Мінусом даного покриття є те, що стабільність імплантів з нанопокриттям менша, оскільки менша і товщина капсули.

Щоб запобігти процесу птозування, імпланти з нанотекстурою доцільно встановлювати пацієнткам із гарними пружними тканинами. І вибір потрібно робити на користь імплантів невеликих розмірів, які зможуть утримати тканини.

Грудний імплант "з вушками" - фіксаторами

Компанія Motiva здійснила справжній прорив, випустивши грудний протез із кріпленням Anatomical True Fixation. Ці імпланти відрізняються двома «вушками», за допомогою яких вони надійно фіксуються (пришиваються до грудної клітки), забезпечуючи стабільне положення та виключаючи ризик перевороту (що важливо для імплантів анатомічної форми).

Таким чином вийшов грудний імплант, що поєднує переваги максимально здорового покриття (нанопокриття, яке не викликає ускладнень) і хорошої фіксації, що було до появи “вушок” слабким місцем нанопокриття..

Я, як хірург, якому одному з перших виробник Мотива надав нові "вухасті" імпланти для роботи, можу сказати, що вони стали моїми фаворитами нарівні з Політехом поліуретан. На даний момент це найкращі з безпеки варіанти імплантів.

Автор: Валентин Зиков

 

instagram  facebook  youtube   telegram

Бесплатная консультация

* обязательны к заполнению