logo white

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09

Плазмоліфтинг від А до Я

04 січня 2016 18 січня 2022 1680 3 хв.

Що таке плазмоліфтинг

На відміну від більшості методик, що прийшли до нас з Європи та США, плазмоліфтинг - Російська розробка. У 2004 році вчені Р. Ахмеров і Р. Зарубій запатентували технологію ін'єкційного введення власної збагаченої плазми пацієнта. Було встановлено: збагачена плазма значно прискорює регенерацію тканин і відновлює пошкоджені клітини.

Що стосується вікових обмежень, плазмоліфтінг можна проводити з 15 до 75 років. Але на практиці не має сенсу вдаватися до нього раніше 25-30 років. До цього часу сильна природна регенерація клітин і яке-небудь стороннє втручання не потрібно.

Що таке плазмоліфтінгПлазмоліфтинг цінний ще й тим, що практично не має специфічних протипоказань. Але все-таки процедуру не рекомендується проводити при хронічних захворюваннях, порушеннях згортання крові, при вагітності та лактації, діабеті, проблемах з щитовидною залозою, різного роду алергіях, при прийомі антикоагулянтів. У цих випадках консультація лікаря обов'язкова! 

Спочатку метод застосовувався в стоматології для зрощування імплантату і загоєння ясен після операції. Згодом його взяли на озброєння ортопеди травматологи, трихологи, а слідом за ними і фахівці з естетичної косметології.

Робочий механізм

Плазмоліфтинг - це по суті, мезотерапія, тільки замість хімічних засобів тут використовується власна збагачена плазма, отримана з власної крові пацієнта. Її беруть з вени, після чого біоматеріал проходить спеціальну обробку в центрифузі, відокремлюючи концентрат тромбоцитів. Останні і стимулюють поділ клітин, більш швидку регенерацію, утилізацію старих і допомагають усунути естетичні недосконалості шкіри. Що важливо, використовується рідна плазма.

Факти

  • Близько 80% людей помічають результат плазмоліфтинга після першої ж процедури.
  • Для стійкого ефекту необхідний курс процедур. Зазвичай лікарі рекомендують 3-4 сеанси кожен 21 день. Далі - за необхідності, але в більшості випадків цього вистачає на 1-2 роки.
  • Можна проводити ін'єкції плазми на будь-яких ділянках шкіри навіть на повіках і в зоні брів і вій. Останні, можливо, і не стануть у кілька разів довше, але точно перестануть випадати, ламатися і будуть краще рости.
  • Для проведення однієї процедури потрібно близько 10-40 мл венозної крові, з яких виходить 1-4 мл збагаченої плазми
  • Плазмоліфтинг застосовують для прискорення реабілітаційного періоду після серйозних травм - переломів, розривів зв'язок. Плазму вводять в тканини, це сприяє природній регенерації хрящової, кісткової і м'язової тканин, шкіри.

Цілі і засоби

Плазмоліфтинг - процедура по-справжньому універсальна . Але найчастіше цей метод використовують у комплексній антивікової терапії. Плазма впливає на глибокі шари дерми, стимулює вироблення клітин фібробластів, які, в свою чергу, відповідають за синтез білків і підтримують пружність шкіри. Таким чином, овал обличчя підтягується, зморшки згладжуються. Крім цього, плазма активізує синтез гіалуронової кислоти, що відповідає за гідробаланс шкіри. Завдяки цьому процедура ефективна при сухості, лущенні, для відновлення дерми після довгого перебування на сонці. У більш молодому віці плазмоліфтінг також може виявитися корисним. Метод справляється з глибокими, і поверхневими мімічними зморшками, а крім того, нормалізує пігментацію і зменшує постакне.

Зміцнитися на місці

Інша область застосування плазмоліфтінга - трихологія. Тут ін'єкції використовують для лікування випадіння волосся і підвищеної жирності шкіри голови. Завдяки своїм властивостям плазма покращує роботу фолікулів, в тому числі і сплячих, продовжує життєвий цикл волосся, перешкоджає його витончення і ламкості. Процедура ефективна як для жінок, так і для чоловіків і допомагає зменшити алопецію навіть при серйозних андрогенегіческіх проблемах.

Автор: Валентин Зиков

 

instagram  facebook  youtube   telegram

Бесплатная консультация

* обязательны к заполнению