logo white

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram

Аллерган припиняє продаж імплантів з текстурованою оболонкою в Європі

01 листопада 2019 18 січня 2022 701 2 хв.

Текстуровані імпланти (Microcell і Biocell) виробника Allergan тепер заборонені в Європі. Так постановив Національна рада охорони здоров'я Франції (ANSM), грунтуючись на статистиці післяопераційних ускладнень у вигляді крупноклітиної лімфоми (ALCL).

За статистикою на 24 000 жінок, у яких встановлені текстуровані імпланти, доводиться один випадок захворювання ALCL (який в середньому виявляється протягом 7-8 років після установки). А це всього лише 0,0042%! Для порівняння ризик захворіти на рак легенів у курців близько 12%. А ризик смерті в ДТП - 2,2% за даними ВОЗ.

Управління FDA США дозволяє продаж цих імплантатів, незважаючи на те, що з 2011 року стало відомо про підвищений ризик захворювання ALCL.

ALCL - це не рак грудей, а рак лімфатичних клітин. Симптоматика даного виду лімфоми дуже схожа на Капсулярна контрактуру в поєднанні з сірому: товста капсула і наявність рідини. Лікування передбачає - видалення імплантату і капсули, всередині якої і присутні клітини ALCL. У більшості випадків цього достатньо. Найголовніше - звернутися до лікаря на ранній стадії захворювання.

Заборона на імпланти Аллерган текстуровані

У своїй практиці я жодного разу не стикався з таким ускладненням. В середньому текстура Allergan стоїть біля 5% моїх пацієнток, але це не означає що їм потрібно починати хвилюватися. Це ускладнення вкрай рідкісне і піддається лікуванню. А що стосується рекомендацій, вони такі ж як і для всіх видів імплантів - якщо є біль у грудях, ущільнення, виражена асиметрія або ознаки інших патологічних змін - потрібно негайно пройти необхідні обстеження, щоб визначити причину проблеми. Від себе нагадаю, планові огляди також дуже важливі й обов'язкові для всіх жінок, в незалежності від наявності імплантів.

Автор: Валентин Зиков

 

instagram  facebook  youtube   telegram

Бесплатная консультация

* обязательны к заполнению