logo white

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram

Ринопластика

Write a comment

Открытая ринопластика, результат через 2,5 месяца
Открытая ринопластика, результат через 2,5 месяца профиль
Открытая ринопластика, результат через 2,5 месяца - 4 ракурса

Відкрита ринопластика, результат через 2,5 місяця

(задати питання пацієнту можна за посиланням https://www.facebook.com/a2production)

4 місяці після відкритої ринопластики і збільшення підборіддя власним жиром
4 місяці після відкритої ринопластики і збільшення підборіддя власним жиром

Ринопластика - операція, що відноситься до пластичних, мета якої - корекція розміру і форми носа, виправлення фізіологічних або набутих дефектів. Під цим терміном розуміється і повне відновлення носа, відсутнього внаслідок захворювання або від народження.

На сьогодні цю послугу сміливо можна назвати найбільш популярною в сфері пластичної хірургії. За допомогою ринопластикі можна поміняти профіль, прибрати горбочок, виправити навис кінчика, звузити або випрямити спинку і крила носа.

Пластичні хірурги в сучасних клініках творять чудеса, подовжуючи, скорочуючи, роблячи пропорційніше, пряміше саму помітно виступаючу частину обличчя. Крім естетичних функцій ринопластика носить і фізіологічне значення, з її допомогою можна відновити нормальне дихання, прибравши дефект носової перегородки.


7 день після риносептопластики: корекція спинки, кінчика і перегородки носа
7 день після риносептопластики: корекція спинки, кінчика і перегородки носа

Показання до ринопластики

До показань проведення операції на носі відносяться:

 • надмірна величина;
 • порушення пропорцій;
 • нетипова форма;
 • горбовина;
 • потовщений кінчик;
 • нависає кінчик;
 • великі, розширені крила, ніздрі;
 • викривлення;
 • порушення фізіологічного стану перегородки, що ведуть до неправильного диханню, що створює дискомфорт.

Строго кажучи, будь-яке невдоволення пацієнта своїм власним носом є показанням до проведення операції.


Шви не помітні вже на 14 день після відкритої ринопластики і ушивання ніздрів
Шви не помітні вже на 14 день після відкритої ринопластики і ушивання ніздрів

Відносні та абсолютні протипоказання

Хірургічне втручання на носі заборонено у таких випадках:

 • хронічні і гострі захворювання внутрішніх органів;
 • діабет;
 • захворювання крові, порушення її згортання;
 • вірусна інфекція;
 • запалення фолікул в області носа;
 • розлади психіки.

Допустимо проводити ринопластику пацієнтам, які не досягли 18 років з письмового дозволу батьків або опікунів.

Сучасні методики виконання ринопластики

Операція проводиться під загальним наркозом і зазвичай триває не більше 2 годин.


Відкрита ринопластика схема
Відкрита ринопластика

Відкрита ринопластика

Проводиться у разі значного обсягу робіт або при проведенні повторного втручання. Хірург робить розрізи в області природних складок носа, між ніздрями і в основі кожної ніздрі. Шкіра відділяється від хрящової тканини, після чого лікар проводить необхідні маніпуляції з видалення, нарощуванню або виправлення відкритої ділянки хряща або кістки. Перевага відкритої ринопластики в її зручності для хірурга, який бачить весь фронт роботи, що дає кращий результат. Гарний кінчик носа можна зробити тільки відкритим доступом.

Закрита ринопластика

Закрите втручання має на увазі ендоназальний доступ. Симетричні насічки виконуються уздовж ніздрі, хірург при цьому маніпулює інструментом в зоні обмеженої видимості. Це вимагає великої точності, високої кваліфікації і великого досвіду. Даний метод хороший при незначних корекціях спинки носа.

Закрита ринопластика


Відкрита ринопластика
Відкрита ринопластика

Який метод краще? Закрита або відкрита ринопластика

Мій особистий досвід говорить про те, що відкрита ринопластика завжди дає більш красивий і прогнозований результат, особливо, якщо мова йде про зміну форми кінчика носа, або значну зміну спинки носа. Звичайно, якщо необхідно прибрати маленьку горбинку спинки носа не більше 2 мм, то можна скористатися закритим доступом. Але при більш об'ємному втручанні говорити про красивому естетичному результаті просто неможливо.

Уявіть собі, для того щоб красиво реконструювати спинку носа необхідно змінити як кісткову, так і хрящову частини носа. Якщо кісточки можна коригувати за допомогою остеотомії та шліфування, то хрящову частину спинки носа правильно відкоригувати шліфуванням просто неможливо. Для цього потрібно зрізати хрящову частину, що складається з трьох хрящів, гострим інструментом, і як ви розумієте краще це робити під візуальним контролем, ніж наосліп, ножицями. А після цього потрібно зафіксувати положення хрящів, іноді моделюючи їх по висоті і проекціі відносно один одного, додаючи туди додаткові хрящики (графти). При закритій ринопластиці цього ніхто не робить, оскільки це неможливо.

Моделювання кінчика носа закритим способом ще більш непередбачувано, ми не можемо вплинути ні на форму і кути склепінь крилоподібних хрящів, ні на довжину медіальних або латеральних ніжок, ні підсилити хрящову структуру графтов.

 Галерея робіт з ринопластиці

Ринопластика до і після


Дуже складна корекція кінчика носа з укороченням і ротацією. 6й день після операції
Дуже складна корекція кінчика носа з укороченням і ротацією. 6й день після операції

Чому ж деякі лікарі роблять закриту ринопластику?

У випадку, коли потрібно злегка зняти горбинку, цей метод краще. Ще важлива перевага закритою ринопластики для лікаря, але не для пацієнта, - це час операції. Закрита ринопластика займає в середньому 30-50 хв, тоді як відкрита ринопластика вимагає від 1,5 - до 5:00. кропіткої роботи.

Якщо говорити про час реабілітації, то віддати перевагу закритою або відкритою ринопластиці я не можу, воно приблизно однаково. При правильно накладене фіксаторі пацієнти можуть повертатися «у світ» відразу після його зняття, звичайно це 10-й день.


Через 2 тижні та 1 місяць після відкритої ринопластики
Через 2 тижні та 1 місяць після відкритої ринопластики

Септопластика

Септопластику виконують на перегородці з метою її корекції, але з повним збереженням хряща і кісткової тканини. Цей вид втручання використовується в разі необхідності поєднати ринопластику і пластику носової перегородки для повернення пацієнту можливості нормально дихати.

Вторинна ринопластика виділяється фахівцями в окрему методику, оскільки для її проведення потрібно не тільки усунути проблеми після першого втручання, але і не створити нових.

Реабілітація пацієнтів, які пройшли ринопластику


8 день після ринопластики з остеотомією
8 день після ринопластики з остеотомією

Після операції на ніс пацієнта накладають пластиковий фіксатор. Його потрібно носити впродовж 10 днів. Для правильного зрощування тканин і профілактики кровотечі в носові пазухи вставляються турунди, які можна видалити вже на 2-у добу після ринопластики.

Післяопераційний період не приносить пацієнтові дискомфорту, крім необхідності дихати ротом поки в носових пазухах вставлені турунди (1-2 дні). При великому втручанні допустимо поява синців в області очей, які проходять разом зі зняттям пластикового фіксатора. Фізіологічний набряк повністю спадає протягом місяця, однак, яскраво виражена набряклість стане менш помітна вже через тиждень.

Протягом усього періоду відновлення пацієнт зобов'язаний дотримуватися рекомендацій лікаря по догляду за носом зовні і всередині.  14 днів потрібно раз на день промивати порожнину носа фіз.ррозчину або Х'юмером і після цього наносити на внутрішню поверхню носа мазь з антибіотиком (Офлокаїн або Левоміколь). Заборонено носіння окулярів на 8 міс і грубий вплив на спинку носа. До активних занять спортом можна повертатися через 2 тижні після пластики носа.

Читати докладніше про "Правильний догляд за обличчям і носом після ринопластики"

Ціна на ринопластику

Назва послуги
Ціна
Ринопластика (всі витрати враховані: аналізи, операція, анестезія, госпіталізація, фіксатор, перев'язка):  
Первинна ринопластика 4 000 євро
Вторинна ринопластика 5 000 євро
Ринопластика з септопластикою 4 500 євро

 

ПОДИВИТИСЬ ПОВНИЙ ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ
Пластичний хірург Валентин Зиков

Автор контенту – пластичний хірург Валентин Зиков

 • Практикуючий хірург з 1998 року
 • Проводжу понад 500 операцій на рік
 • Лауреат 21 загальнонаціональної програми "Людина року"
 • Оперую в клініках Denysenko та Adonis (Київ, Україна)

Український державний медичний університет ім. А.А. Богомольця. м. Київ КЛ 012758. Спеціальність – лікувальна справа. Диплом спеціаліста від 24 червня 1993 р.Київська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – нейрохірургія. Сертифікат спеціаліста від 26 червня 1997 р.Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця. Спеціалізований курс - пластична та реконструктивна хірургія. 01 жовтня - 30 листопада 2012 рКиївська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – хірургія. Сертифікат спеціаліста від 15 червня 2016 р.

Напишіть питання тут ...
Войти при помощи
Задать вопрос как гость
Вопрос загружается... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто залишив коментар.

 

instagram  facebook  youtube   telegram

Бесплатная консультация

* обязательны к заполнению