logo white

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram +38 (098) 364-65-09
Тел +38 (050) 837-41-55

abdominoplatica

abdominoplastica

Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram

Абдомінопластика

Write a comment

Пластична хірургія є дуже ефективним, а часто і єдиним, способом зберегти здоровий і естетичний вигляд свого тіла. Оскільки організм людини - досить складна в своїй будові система, пластичні операції розділилися на безліч різновидів. Розглянемо один, з часто затребуваних видів пластики, абдомінопластику.

Абдомінопластика
Абдомінопластика

Що таке абдомінопластика

Абдомінопластика - це вид пластичної хірургії, в завдання якої входить коригування зони живота за допомогою видалення сильно відвислих складок шкіри і зайвих підшкірних жирових відкладень, а також, зміцнення ослаблених черевних м'язів.

Це оперативне втручання є досить складною процедурою, тому проводиться при реально існуючих показаннях для його застосування. Якщо зміни форми живота мають незворотній характер і відвислий шкіряний "фартух" псує не тільки зовнішність людини, а й сторює психологічні та гігієнічні проблеми, тоді професійне втручання пластичного хірурга стає конче необхідним.

Отже, розглянемо докладніше, які основні показання для проведення подібних операцій.

Показання до проведення абдомінопластики:

 • Поява надмірних шкірно-жирових складок в області живота . Подібна ситуація складається, коли пацієнт різко худне через проблеми зі здоров'ям або спеціальны дієти, а недостатня еластичність шкіри не дає можливості відновити форму живота, і він "провисає" у вигляді потворного шкіряного "фартуха".

 • Численні і сильно виражені розтяжки (Стрий), що утворилися в зоні живота. Освіта стрий відбувається при швидкому і сильному розтягуванні шкіри і викликається численними микротравмами шкіряного покриву в зонах найбільшого натягу. Маючи яскраво-синюшного або білясту полосовідну форму, вони надають вкрай неестетичний вигляд тілу. Можуть утворитися при активному наборі ваги, при збільшенні живота у вагітних жінок або при генетичної схильності до розтяжок. Методи їх лікування, як правило, малоефективні і скальпель хірурга стає єдиною можливістю позбутися від них.

 • Великі і помітні післяопераційні рубці. Їх поява може бути викликана різними причинами, від післяопераційних ускладнень до індивідуальних регенеративних властивостей шкіри.


абдомінопластика до і після
абдомінопластика до і після
 • Ослаблення і розбіжність (діастаз) м'язів передньої черевної стінки. Цей процес, що спотворює фігуру, часто відбувається одночасно з надмірним розтягненням шкіри живота і викликається тими ж причинами. Як наслідок, дає небажані зміни форми талії.

 • Наявність пупкової або пахової гриж.

Безумовно, доцільність застосування абдомінопластики в кожному конкретному випадку визначається на консультації у пластичного хірурга і супроводжується повним медичним обстеженням пацієнта в умовах стаціонару.

Види абдомінопластики і особливості їх виконання:

1. Ендоскопічна

Це самий малотравматичний вид пластики живота. Його застосовують якщо є ослаблення і невелике розходження м'язів передньої черевної стінки, але шкіра зберегла свою пружність. За допомогою невеликих надрізів внизу живота і ендоскопічних інструментів проводиться корекція м'язового корсету. Операційний період триває близько одного-двох годин.


Мініабдомінопластіка в порівнянні з класичною абдомінопластикою
Мініабдомінопластіка в порівнянні з класичною абдомінопластикою

2. Мініабдомінопластіка

Цей вид пластичної операції найоптимальніший за складністю і естетичному ефекту. Його застосовують при незначному провисанні шкірно-жирової складки і наявності численних стрий, а також: при невеликому розбіжності черевних м'язів, при наявності пупкової і пахової гриж і при відсутності необхідності переміщення пупка.

Оперативне втручання триває близько двох-трьох годин. Воно полягає в розрізі шкірного покриву по лінії складки внизу живота над лобком і висічення провисшей шкірно-жирової тканини. При невеликому діастазі м'язів, проводиться їх зміцнення і, якщо є необхідність, видаляються грижі. Цей вид пластики іноді поєднують з ліпосакцією . Для нього використовують місцеву або епідуральну анестезію.

Мініабдомінопластіка відноситься до щадної пластики . Вона дає відмінний естетичний ефект і має відносно невеликий реабілітаційний період. Операційний шов заживає досить швидко і, в основному, без ускладнень, залишаючи практично непомітний, тонкий рубець.

3. Загальна абдомінопластика

Це найскладніший вид пластики живота. Полягає в висічення значно відвислої шкірно-жирової складки, видаленні гриж, зміцненні м'язів передньої черевної стінки з вираженим диастазом, відновленні форми талії, переміщенні і фіксації пупка. Проводиться операція в кілька етапів і триває в середньому 4-5-годин при застосуванні загального наркозу.


Реабілітація після абдомінопластики
Реабілітація після абдомінопластики

Реабілітація після абдомінопластики

Величина періоду реабілітації і відновлення після абдомінопластики залежить від складності оперативного втручання, індивідуальних особливостей організму і старанності дотримання пацієнтом рекомендацій лікаря.

Ендоскопічна пластика і мініабдомінопластіка припускають невеликий термін реабілітації. Пацієнт може покинути клініку через 2-3 дня після операції, а відновлення його працездатності відбувається через три тижні. Після загальної пластики живота відновлення відбувається трохи довше і вимагає особливої ретельності при догляді за післяопераційним швом.

На першу добу після операції пацієнт перебуває в палаті інтенсивної терапії під постійним наглядом фахівців. Потім, його переводять в звичайну палату стаціонару, де він знаходиться протягом двох-трьох діб. Подальша реабілітація проходить в домашніх умовах з регулярним відвідуванням лікаря.

Зняття дренажу відбувається вже через 1-2 доби. До роботи, якщо вона не пов'язана з фізичними навантаженнями, пацієнт може приступити приблизно через місяць після операції.


Результат абдомінопластики
Результат абдомінопластики

При будь-якому вигляді абдомінопластики дуже важливо приділити належну увагу догляду за післяопераційним швом. Дуже ефективно впливають на процес рубцювання спеціальні гелі та мазі в поєднанні з фізіотерапевтичними процедурами. Це сприяє швидкому загоєнню шва і доданню еластичності формування рубцю. Різноманітні аплікатори, просочені загоюючими і відновлюваючими лікарськими препаратами, також дуже ефективні в догляді за рубцем. Будь-які процедури і лікарські засоби призначаються тільки лікарем. Самолікування в цьому випадку просто небезпечно.

У післяопераційний період дуже важливо дозувати фізичні навантаження і дотримуватися правильного режиму харчування. У перші два-три місяці після абдомінопластики необхідно носити спеціальну компресійну білизну або корсет для фіксації м'язів і тканин живота. При дотриманні всіх рекомендацій лікаря, зримий естетичний ефект від абдомінопластики настає, в середньому, через півроку з моменту проведення операції.


Пластика живота
Пластика живота

Протипоказання до проведення абдомінопластики

Як і будь-який вид хірургічного втручання, пластична операція по корекції зони живота має свої протипоказання. Абдомінопластику не роблять:

 • При наявності у пацієнта захворювання на цукровий діабет;
 • При високому ступені ожиріння;
 • При деяких захворюваннях крові;
 • При наявності рубців в надпупочной зоні;
 • При серцевої недостатності;
 • При наявності в оперується зоні живота інфекційних проблем;
 • У період "критичних днів" у жінок.

Подібне оперативне втручання не рекомендується проводити жінкам, якщо в найближчі рік-два ними планується вагітність

Ціни на абдомінопластику (Київ, Україна)

Назва послуги
Ціна
Абдомінопластика 4 000 євро
Міні-абдомінопластика 3 000 євро
ПОДИВИТИСЬ ПОВНИЙ ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ
Напишіть питання тут ...
Войти при помощи
Задать вопрос как гость
Вопрос загружается... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто залишив коментар.

 

instagram  facebook  youtube   telegram