logo header

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram +38 (098) 364-65-09
Тел +38 (050) 837-41-55
  • Header lipografting
Запис на безкоштовну консультацію:
viberwhatsapp1telegram

Омолодження рук, ліпографтінг

Write a comment

Омолодження рук, ліпографтінг в поєднанні з плазмоліфтінг PRP в Києві

Ліпофілінг рук до і після (введено 15 мл власного жиру + 5 мл PRP)
Ліпофілінг рук до і після (введено 15 мл власного жиру + 5 мл PRP)

Для оцінки віку людини наш мозок зчитує безліч показників, навіть при гіпер доглянутому обличчі і шиї, руки можуть видати дійсний вік, саме жирова тканина одна з перших покидає руки, роблячи їх жилавими і підсушеними.

Заповнення жиром, ліпофілінг або ліпографтінг в поєднанні з процедурою плазмоліфтінга дають відмінний результат, багато перевершує заповнення іншими філлерами.

Процедура ліпографтінга рук відбувається наступним чином. Після попереднього знеболювання з області попереку, живота або сідниць хірург забирає приблизно 50-60 мл власного жиру. Потім жир обробляється спеціальним чином - від жирових клітин відокремлюються елементи крові і вводяться тонкими голками в область рук. При цьому техніка тонкого моделювання власним жиром дозволяє надати рукам точно такий же вигляд, як у молодості.


Ліпофілінг рук
Ліпофілінг рук

Яке б не було доглянуте обличчя та шия, руки можуть видати справжній вік і зіпсувати враження. Липофілінг рук вважається найбільш эфективною процедурою омолодження. Значно краще ніж гіалуронка, редіес, лазер тощо. Жир не просто маскує, а й омолоджує за рахунок рекордної кількості стовбурових клітин. Вирівнює рельєф, покращує колір і структуру шкіри. 50% введеного жиру залишається назавжди.

Така процедура омолодження рук не вимагає подальшої реабілітації і дає можливість Вам відразу повернутися до звичного ритму життя.

Ціни на омолодження рук

Назва послуги
Ціна
Ліпофілінг 1 зона 500 у.о.
ПОДИВИТИСЬ ПОВНИЙ ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ
Напишіть питання тут ...
Войти при помощи
Задать вопрос как гость
Вопрос загружается... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто залишив коментар.

 

instagram  facebook  youtube   telegram