logo white

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram

Омолодження рук, ліпографтінг

Write a comment

Ліпофілінг рук до і після (введено 15 мл власного жиру + 5 мл PRP)
Ліпофілінг рук до і після (введено 15 мл власного жиру + 5 мл PRP)

Для оцінки віку людини наш мозок зчитує безліч показників, навіть при гіпер доглянутому обличчі і шиї, руки можуть видати дійсний вік, саме жирова тканина одна з перших покидає руки, роблячи їх жилавими і підсушеними.

Заповнення жиром, ліпофілінг або ліпографтінг в поєднанні з процедурою плазмоліфтінга дають відмінний результат, багато перевершує заповнення іншими філлерами.

Ліпофілінг рук - це операція, яка полягає в заборі (ліпоаспірації) підшкірно-жирової клітковини з тіла пацієнта, і наступного введення підготовленого, спеціально обробленого жиру в область кисті, де спостерігається атрофія.

Дана операція дозволяє надати рукам красивий силует, естетичний вигляд, підтягнуту форму

Особливо процедура актуальна дівчатам з черезмерно худими ручками венами, що виділяються, суглобами і сухожиллями. Дозволяє значно поліпшити зовнішній вигляд.

Як проходить операція по омолодженню рук жиром

Процедура ліпографтінга рук відбувається наступним чином. Після попереднього знеболювання з області попереку, живота або сідниць хірург забирає приблизно 50-60 мл власного жиру. Потім жир обробляється спеціальним чином - від жирових клітин відокремлюються елементи крові і вводяться тонкими голками в область рук. При цьому техніка тонкого моделювання власним жиром дозволяє надати рукам точно такий же вигляд, як у молодості.


Ліпофілінг кистей рук - омолодження рук жиром
Ліпофілінг кистей рук - омолодження рук жиром

Переваги ліпофілінга рук перед іншими процедурами омолодження

Яке б не було доглянуте обличчя та шия, руки можуть видати справжній вік і зіпсувати враження. Ліпофілінг рук на даний момент вважається найефективнішою процедурою омолодження.

Чому омолодження кистей рук жировою тканиною значно ефективніше, ніж введення філерів з гіалуроновою кислотою, редіеса, лазера тощо:

  1. Жир не просто маскує, а й омолоджує за рахунок рекордної кількості стовбурових клітин
  2. Вирівнює рельєф, покращує колір і структуру шкіри
  3. 50% введеної жирової тканини залишається назавжди
ПЕРЕЙТИ В ГАЛЕРЕЮ РАБІТ ДО І ПІСЛЯ

Така процедура омолодження рук не вимагає подальшої реабілітації і дає можливість Вам відразу повернутися до звичного ритму життя.

Популярні питання та відповіді по ліпофілінгу рук

За яких проблемах показаний ліпофілінг кистей?

Якщо вас турбує худоба рук, при якій надмірно контуруються вени, сухожилля, при цьому суглоби пальців теж виглядають більш масивними, ніж сам палець - ліпофілінг рук здатний якісно заповнити пустоти і зробити більш м'які переходи. Після наповнення жиром кисті виглядають значно молодше, як в 14 років

Наскільки болюча ця процедура?

Дана процедура робиться в основному під внутрішньовенним наркозом, тобто це не повний наркоз - вам колеться спеціальний препарат внутрішньовенно і ви засинаєте буквально на 15-20 хвилин. Я роблю забір жиру з проблемної зони і після цього я вводжу жир в ваші кисті. У цей момент ви нічого не відчуваєте. Після даних процедур больових відчуттів в руках немає, а в місцях забору жиру - є відчуття як від невеликого синця

Чи є ризик проткнути вену канюлей?

Канюля має круглий кінчик і потрапляючи в тканини - канюля їх просто розсовує. Вена - це конструктивно щільне утворення, яке проткнути тупим кінчиком канюлі неможливо. Тому процедура повністю безпечна

Чому жир, а не філлер?

Жир - це ваша тканина, яка має максимальну кількість стовбурових клітин. Жир створює не просто ефект наповнення, а за рахунок стовбурових клітин дає ще і сильний омолоджуючий ефект. Якість шкіри над введеним жиром значно поліпшується.

Ціни на омолодження рук в Києві

Назва послуги
Ціна
Ліпофілінг 2-х рук 1500 євро
ПОДИВИТИСЬ ПОВНИЙ ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ
Пластичний хірург Валентин Зиков

Автор контенту – пластичний хірург Валентин Зиков

  • Практикуючий хірург з 1998 року
  • Проводжу понад 500 операцій на рік
  • Лауреат 21 загальнонаціональної програми "Людина року"
  • Оперую в клініках Denysenko та Adonis (Київ, Україна)

Український державний медичний університет ім. А.А. Богомольця. м. Київ КЛ 012758. Спеціальність – лікувальна справа. Диплом спеціаліста від 24 червня 1993 р.Київська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – нейрохірургія. Сертифікат спеціаліста від 26 червня 1997 р.Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця. Спеціалізований курс - пластична та реконструктивна хірургія. 01 жовтня - 30 листопада 2012 рКиївська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – хірургія. Сертифікат спеціаліста від 15 червня 2016 р.

Напишіть питання тут ...
Войти при помощи
Задать вопрос как гость
Вопрос загружается... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто залишив коментар.

 

instagram  facebook  youtube   telegram

Бесплатная консультация

* обязательны к заполнению