logo white

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram

Ліпосакція

2 Comments

Що таке ліпосакція

Ліпосакція живота
Ліпосакція живота

"Ліпосакція — косметологічна або баріатрична операція для зміни хірургічним шляхом характеру відкладення жиру на певній ділянці (або декількох ділянках) тіла, наприклад, на животі, стегнах, сідницях. При цьому ліпосакція не є методом лікування ожиріння, оскільки не впливає на патогенез цього захворювання і не дозволяє видаляти значні кількості жиру. Однак візуальний ефект ліпосакції для фігури може бути більш значним, ніж при втраті такої ж маси жиру іншими способами." Вікіпедія

Ліпосакцію ще називають "ліпоскульптура", тому як її рекомендують робити пацієнтам з нормальною вагою для того, щоб поліпшити контури і пропорції тіла, прибрати зайвий жир. Ліпосакція дає відмінні результати в разі корекції локальних жирових відкладень, яка є засобом від ожиріння. Але операція ліпосакції дозволяє змінити пропорції тіла, особливо стосовно жирових депозитів, гранично стійких до дієти та фізичних вправ.


Прибрати живіт
Прибрати живіт

Показання до ліпосакції

Що найчастіше турбує пацієнтів?

 • Надмірна вага (ожиріння);
 • целюліт;
 • локальні жирові відкладення.

Всі ці порушення, звичайно, можуть спостерігатися і у однієї і тієї ж людини, але вони мають різну етіологію і відповідно різні шляхи корекції. У кожної з перерахованих патологій є своя класифікація, етіологія та патогенез.

Ожиріння - хронічно рецидивуюче захворювання, що характеризується надмірним накопиченням в організмі жирової тканини. Воно виникає тоді, коли надходження енергії в організм з їжею перевищує енергетичні витрати. Діагноз, прогноз здоров'я пацієнтів з ожирінням і оцінка результатів лікування пов'язані з так званим індексом маси тіла (індекс маси ІМТ, Боді (ІМТ), який вимірюється, як відношення маси тіла до квадрату зросту, (ІМТ = М/Р2). Необхідно пам'ятати, що ожиріння - серйозне захворювання, яке вимагає обов'язкового включення в тактику ведення пацієнта заходів, спрямованих на профілактику та лікування цього «захворювання століття». Причиною високої смертності огрядних людей служить не саме захворювання, а його ускладнення і важкі супутні захворювання.


прибрати целюліт
прибрати целюліт

Целюліт - це така зміна жирової тканини при якому відбувається порушення мікроциркуляції крові та лімфовідтоку з подальшим розвитком фіброзу (читати про лікування целюліту).

Локальні жирові відкладення безпосередньо не пов'язані із загальним ожирінням. Вони утворюються як у людей з надмірною вагою, так і у людей з нормальною вагою, при цьому обмежувальне харчування і фізичні навантаження не приводять до їх зменшення і бажаної корекції. Дієвий спосіб швидко прибрати локальні жирові відкладення це - ліпосакція.

Як струнка, так і пишна дівчата мають практично рівну кількість жирових клітин (адипоцитів), але вся справа в тому, що ці клітини відрізняються обсягом, вмістом у них води і жиру. Адипоцити не діляться, ось чому якщо видалити у конкретному місці частину таких клітин - їх кількість не відновиться. У цьому і полягає суть і стійкість ефекту від ліпосакції. Але важливо розуміти: ви знову можете набрати зайву вагу після видалення жиру за рахунок інших зон, якщо не будете дотримуватися принципів правильного харчування та активного способу життя.

Види ліпосакції та їх переваги


Тумесцентна ліпосакція 2 години і можна йти додому
Тумесцентна ліпосакція 2 години і можна йти додому

Тумесцентна ліпосакція, і її варіації

Найбезпечніший, ефективний і поширений метод. Визнана як кращий метод ліпосакції. Має найменшу кількість ускладнень у порівнянні з лазерної та ультразвукової ліпосакції. Перед введенням канюлі, в жирову тканину вводиться розчин Клайна, що забезпечує анестезію, звуження всіх сусідів, майже повна відсутність гематом. Сучасна техніка тумесцентної ліпосакції настільки малотравматична, що дозволяє клієнтам йти на роботу наступного дня. Ефект посилюється з кожним тижнем досягаючи максимуму через кілька місяців. Проводиться під загальним знеболенням.

ПЕРЕЙТИ В ГАЛЕРЕЮ РОБІТ ДО І ПІСЛЯ

Суха ліпосакція

У жирову тканину вводиться канюля під'єднана до відсмоктування.

Недоліки. Одночасно з ушкодженням і відсмоктуванням жирової тканини пошкоджуються судини кровоносної та лімфатичної систем, що є причиною постопераційних гематом і сером.

Комбіновано-термічні методики

Лазерна, ультразвукова ліпосакція, використовують принцип руйнування жирових клітин за рахунок фізичних властивостей лазера та ультразвуку, одночасно з механічним пошкодженням тканин.

Переваги: термічний вплив не лише руйнує жирові клітини, а й коагулює всі навколишні тканини в т.ч. судини, викликаючи одночасно легку підтяжку шкіри. На жаль основна перевага в прогріванні тканин стає великим недоліком, що виявляється в утворенні підшкірного рубця (красиво іменується "новий колаген") у великих і малих опіках. Використовується при малих обсягах ліпосакції. Ефект схожий з ефектом від мезотерапії дезоксихолатом натрію (препарат Аквалікс).


видалення жиру
видалення жиру

Протипоказання до ліпосакції

Як і при будь-якій іншій операції у ліпосакції є ряд протипоказань, до яких відносяться:

 • цукровий діабет
 • порушення функції згортання крові
 • вагітність і період лактації
 • важкі соматичні захворювання (хвороби внутрішніх органів)
 • тромбофлебіт (варикозне розширення вен в зоні передбачуваної операції)
 • перенесені нещодавно операції на ділянці, запланованої для ліпосакції
 • онкологічні захворювання.

Післяопераційний період

Період відновлення після ліпосакції досить короткий і безболісний. Залежно від обсягу вилученої жирової тканини і методики ліпосакції, пацієнт, в більшості випадків, при доброму самопочутті, може піти додому в той же день, і він може повернутися до свого звичного способу життя.

Протягом реабілітаційного періоду рекомендується носити спеціальну компресійну білизну, пройти курс фізіотерапії. На час відновлення не забороняється заняття спортом, тому що вони прискорюють реабілітацію. А от від відвідування лазні, сауни, солярію, краще утриматися. Ефект від ліпосакції посилюється в перебігу 6 міс залежно від індивідуальних особливостей пацієнта і правильного післяопераційного догляду.

Ціни на ліпосакцію (Київ, Україна)

Назва послуги
Ціна*
Видалення грудок Біша 1 500 євро
Ліпосакція другого підборіддя (включає ліпосакцію шиї, брилів і кута молодості) 1 500 євро
Ліпосакція щік 1 000 євро
Ліпосакція животу 750 - 3000 євро
Ліпосакція рук 1 500 євро
Ліпосакція внутрішньої частини стегон 1 500 євро
Ліпосакція зовнішньої частини стегон 1 500 євро
Ліпосакція медіальної поверхні гомілки 1 500 євро
Ліпосакція (1 зона) 750 євро


*Вартість компресійної білизни не включена в ціну операції

ПОДИВИТИСЬ ПОВНИЙ ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ
Пластичний хірург Валентин Зиков

Автор контенту – пластичний хірург Валентин Зиков

 • Практикуючий хірург з 1998 року
 • Проводжу понад 500 операцій на рік
 • Лауреат 21 загальнонаціональної програми "Людина року"
 • Оперую в клініках Denysenko та Adonis (Київ, Україна)

Український державний медичний університет ім. А.А. Богомольця. м. Київ КЛ 012758. Спеціальність – лікувальна справа. Диплом спеціаліста від 24 червня 1993 р.Київська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – нейрохірургія. Сертифікат спеціаліста від 26 червня 1997 р.Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця. Спеціалізований курс - пластична та реконструктивна хірургія. 01 жовтня - 30 листопада 2012 рКиївська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – хірургія. Сертифікат спеціаліста від 15 червня 2016 р.

Напишіть питання тут ...
Войти при помощи
Задать вопрос как гость
Вопрос загружается... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Этот комментарий не опубликован.
  Тамара · 01/07/2022
  Доброго дня. хотіла спитати, скільки буде коштувати ліпосакція всього тіла?
  • Этот комментарий не опубликован.
   Доктор Зыков · 01/07/2022
   Доброго дня! Вартість залежить від кількості зон (10х10 см) ліпосакції. Наприклад, живіт може бути 2-4 зони, стегна - 2 зони, спина - 2 зони. Це дуже індивідуально. Ціна однієї зони 500 євро, якщо треба зробити тільки 1 чи 2 зони - вартість 750 євро за зону.

 

instagram  facebook  youtube   telegram

Бесплатная консультация

* обязательны к заполнению