logo header

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Тел +38 (050) 837-41-55
  • Header lipo zhivot
  • Header blefaroplastic
Запись на бесплатную консультацию:
viberwhatsapp1telegram

Ліпосакція живота та стегон

Write a comment

Ліпосакція стегон і живота дає стійкий і помітний ефект. Операція ліпосакції досить проста і малотравматична, вона дає можливість позбутися від жиру в обширних областях і обійтися при цьому непомітними рубцями. Надлишкові жирові відкладення з живота і стегон видаляються за допомогою невеликого розрізу і канюль, вакуумних трубок, спеціальних шприців.

1
Тумесцентна ліпосакція - 2 години і можна йти додому

Ліпосакція живота

Наявність округлого живота може бути обумовлена розтяжкою черевних м'язів, які не в змозі підтримувати пружну форму живота. У даному випадку ліпосакція може не дати результатів. Якщо ж причина збільшеного живота - надлишкові відкладення жиру, то ліпосакція буде найбільш ефективним методом корекції контурів тіла. Ліпосакція живота дає відмінний ефект, внаслідок консистенції підшкірножирового шару. Велика частина пацієнтів залишаються задоволені результатом операції, оскільки отримують струнку фігуру на довгі роки.

Ліпосакція зменшує об’єми живота, а також дає можливість моделювати його форму і контури, усуваючи всілякі деформації тканини. На консультації пластичний хірург оглядає пацієнта, визначає об’єм, місце розташування, характер і особливості жирових відкладень, а також стан шкіри. На підставі висновку лікаря підбирається метод ліпосакції.

Ліпосакція стегон

До ліпосакції також звертаються пацієнти із зайвими жировими відкладеннями в області стегон. Операція включає тільки видалення жиру, тому вона не підходить пацієнтам, що мають зморшкувату, в'ялу шкіру, а також шкіру з пошкодженої еластичністю через велику втрату ваги. У цьому випадку рекомендована радикальна хірургічна операція з видалення жиру, яку можна поєднати з ліпосакцією для досягнення кращого ефекту.

Пацієнтам з дуже великою кількістю зайвого жиру в зоні стегон ліпосакція допоможе значно поліпшити контури стегон і згладити нерівності шкіри. Жирові відкладення на внутрішній поверхні стегна містять малу кількість волокнистих тканин, тому його досить-таки легко видалити.

Операція з видалення жиру в області стегон проводиться під місцевою анестезією, у разі видалення великих об’ємів жиру може застосовуватися і загальний наркоз. Ліпосакція стегон займає в середньому від 1,5 до 3 годин. Якщо операція проходила під місцевим знеболенням, то пацієнт може залишити клініку вже через годину після ліпосакції. При використанні загального наркозу рекомендовано перебування пацієнта в клініці протягом 1-3 х днів.

Читати докладніше про методи ліпосакції >>>>>>

Ціни на ліпосакцію животу та стегон

Назва послуги
Ціна*
Ліпосакція животу 750 - 3000 євро
Ліпосакція внутрішньої частини стегон 1 500 євро
Ліпосакція зовнішньої частини стегон 1 500 євро
Ліпосакція медіальної поверхні гомілки 1 500 євро
Ліпосакція (1 зона) 750 євро

*Вартість компресійної білизни не включена в ціну операції
Say something here...
Log in with
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.