logo white

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram

Ліпосакція живота та стегон

Write a comment

Ліпосакція стегон і живота дає стійкий і помітний ефект. Операція ліпосакції досить проста і малотравматична, вона дає можливість позбутися від жиру в обширних областях і обійтися при цьому непомітними рубцями. Надлишкові жирові відкладення з живота і стегон видаляються за допомогою невеликого розрізу і канюль, вакуумних трубок, спеціальних шприців.

1
Тумесцентна ліпосакція - 2 години і можна йти додому

Ліпосакція живота

Наявність округлого живота може бути обумовлена розтяжкою черевних м'язів, які не в змозі підтримувати пружну форму живота. У даному випадку ліпосакція може не дати результатів. Якщо ж причина збільшеного живота - надлишкові відкладення жиру, то ліпосакція буде найбільш ефективним методом корекції контурів тіла. Ліпосакція живота дає відмінний ефект, внаслідок консистенції підшкірножирового шару. Велика частина пацієнтів залишаються задоволені результатом операції, оскільки отримують струнку фігуру на довгі роки.

Ліпосакція зменшує об’єми живота, а також дає можливість моделювати його форму і контури, усуваючи всілякі деформації тканини. На консультації пластичний хірург оглядає пацієнта, визначає об’єм, місце розташування, характер і особливості жирових відкладень, а також стан шкіри. На підставі висновку лікаря підбирається метод ліпосакції.

Ліпосакція стегон

До ліпосакції також звертаються пацієнти із зайвими жировими відкладеннями в області стегон. Операція включає тільки видалення жиру, тому вона не підходить пацієнтам, що мають зморшкувату, в'ялу шкіру, а також шкіру з пошкодженої еластичністю через велику втрату ваги. У цьому випадку рекомендована радикальна хірургічна операція з видалення жиру, яку можна поєднати з ліпосакцією для досягнення кращого ефекту.

Пацієнтам з дуже великою кількістю зайвого жиру в зоні стегон ліпосакція допоможе значно поліпшити контури стегон і згладити нерівності шкіри. Жирові відкладення на внутрішній поверхні стегна містять малу кількість волокнистих тканин, тому його досить-таки легко видалити.

Операція з видалення жиру в області стегон проводиться під місцевою анестезією, у разі видалення великих об’ємів жиру може застосовуватися і загальний наркоз. Ліпосакція стегон займає в середньому від 1,5 до 3 годин. Якщо операція проходила під місцевим знеболенням, то пацієнт може залишити клініку вже через годину після ліпосакції. При використанні загального наркозу рекомендовано перебування пацієнта в клініці протягом 1-3 х днів.

Читати докладніше про методи ліпосакції >>>>>>

Ціни на ліпосакцію животу та стегон (Київ, Україна)

Назва послуги
Ціна*
Ліпосакція животу 750 - 3000 євро
Ліпосакція внутрішньої частини стегон 1 500 євро
Ліпосакція зовнішньої частини стегон 1 500 євро
Ліпосакція медіальної поверхні гомілки 1 500 євро
Ліпосакція (1 зона) 750 євро


*Вартість компресійної білизни не включена в ціну операції

ПОДИВИТИСЬ ПОВНИЙ ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ
Пластичний хірург Валентин Зиков

Автор контенту – пластичний хірург Валентин Зиков

  • Практикуючий хірург з 1998 року
  • Проводжу понад 500 операцій на рік
  • Лауреат 21 загальнонаціональної програми "Людина року"
  • Оперую в клініках Denysenko та Adonis (Київ, Україна)

Український державний медичний університет ім. А.А. Богомольця. м. Київ КЛ 012758. Спеціальність – лікувальна справа. Диплом спеціаліста від 24 червня 1993 р.Київська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – нейрохірургія. Сертифікат спеціаліста від 26 червня 1997 р.Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця. Спеціалізований курс - пластична та реконструктивна хірургія. 01 жовтня - 30 листопада 2012 рКиївська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – хірургія. Сертифікат спеціаліста від 15 червня 2016 р.

Напишіть питання тут ...
Войти при помощи
Задать вопрос как гость
Вопрос загружается... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто залишив коментар.

 

instagram  facebook  youtube   telegram

Бесплатная консультация

* обязательны к заполнению