logo white

instagram facebook youtube  location telegram

Працюємо у звичайному режимі!

Безкоштовна консультація:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
липосакция живота

Ліпосакция жівота


 
спортивний живіт, ліпосакція боків, попереку, талії
тривалість операції: від 30 хв до 2 годин
наркоз: загальний (газовий чи внутрішньовенний)
стаціонар: 1 доба
компресійна білизна: 4-6 тижнів
на роботу: через 2-7 днів за самопочуттям
операцію проводить пластичний хірург Валентин Зиков, досвід понад 20 років

Безкоштовна консультація

Write a comment

Багато пацієнтів скаржаться, що при дотриманні правил правильного харчування та регулярному занятті спортом, все одно не можуть позбутися жирових пасток, особливо в зоні живота, попереку, галіфе. Також ця проблема знайома жінкам після пологів, коли довгий час не вдається відновити свої допологові форми. У такому разі ліпосакція є ефективним рішенням.

Що таке ліпосакція живота, спортивна ліпосакція

Ліпосакція живота, боків і попереку — пластична операція з видалення надлишкової жирової тканини в цих областях та створення красивого спортивного живота та талії. 

Ліпосакція підходить пацієнтам із помірними жировими відкладеннями, допомагаючи покращити контури тіла. Пацієнтам із явно надмірною масою тіла я рекомендую попередньо скинути вагу і тільки потім думати про ліпосакцію.

Спортивна ліпосакція - це різновид ліпосакції, коли створюється ефект спортивного живота. Робиться це з допомогою посилення центральної борозни, що формується прямими м'язами живота. А також посиленням тіней збоку від прямих м'язів живота, які формують контури спортивного живота. При цьому ступінь глибини даних формувань індивідуальний: можна створити як агресивно-спортивний, так і помірно-спортивний вид живота. Усі ці моменти обговорюються з лікарем на консультації

Також спортивну ліпосакцію можна проводити під час ліпоскульптурування. Практично кожній дівчині, якою я роблю ліпосакцію чи ліпоскульптуру, я також роблю спортивний живіт більшою чи меншою мірою. Великий відсоток пацієнтів є професійними фітнес-інструкторами, для яких важливо мати максимально гарну фігуру.

Протипоказання

Абсолютними протипоказаннями до проведення ліпосакції є:

 • вік пацієнта до 18 років
 • онкологічні захворювання
 • бактеріальні чи вірусні захворювання у стадії загострення
 • гемофілія та інші спадкові захворювання, що супроводжуються порушенням роботи гемостазу (системи захисту організму від кровотечі)
 • ендокринне захворювання у стадії декомпенсації
 • серцево-судинна патологія у стадії декомпенсації
 • психічні розлади, ураження нервової системи, загострення соматичного захворювання;
 • декомпенсовані захворювання печінки та сечовивідної системи;
 • Віч інфекція;
 • порушення роботи органів дихання; туберкульоз;
 • гіпертонічна хвороба;
 • тромбоз, варикозне розширення вен нижніх кінцівок;
 • цукровий діабет;
 • кишкові порушення;
 • вагітність, грудне вигодовування.

Відносними протипоказаннями до проведення ліпосакції є ознаки запального процесу на шкірі в галузі медичного втручання (гіперемія, висип, набряк) незалежно від причини виникнення запалення.

Як відбувається операція

Оптимальним способом формування спортивного живота є тумісцентна ліпосакція з використанням віброканюль, оскільки саме цей метод поєднує в собі максимальну ефективність та мінімальну травматизацію, дозволяючи промальовувати красиві контури.

Створення спортивного живота за допомогою ліпосакції

Оперативне втручання відбувається під загальною анестезією з використанням сучасних видів наркозу з легким виходом та мінімальним впливом на організм: газовий (Севоран) або внутрішньовенний (Пропофол).

Тривалість операції: від 30 хв до 2 годин

Ця методика включає кілька етапів:

 1. Попередньо ділянка оперативного втручання інфільтрується «розчином Кляйна», що складається з суміші місцевого анестетика, фізрозчину, адреналіну, що звужує судини й тим самим запобігає їх пошкодженню та дексаметазону, що зменшує запалення. Робиться це за допомогою віброканюль, що дозволять рівномірно розподілити розчин.

 2. Після введення розчину починається видалення жирової тканини за допомогою віброканюлі. При віброліпосакції (PAL - Power Assisted liposuction) використовується канюля, яка швидко переміщається вперед-назад і з боку на бік. Така вібрація дозволяє хірургу рівномірніше і точніше видаляти підшкірний жир, уникаючи нерівностей і пагорбів (що буває при звичайній ліпосакції).

Тумесцентна віброліпосакція є найменш травматичною, дає найменший набряк, мінімальні синці і головне — ця методика дозволяє отримати рівний результат без дефектів і бугрів.

Реабілітація

Процес відновлення залежить від обсягів оперативного втручання, віку та стану здоров'я пацієнта.

Що потрібно знати про відновлення після ліпосакції (рекомендації American Society of Plastic Surgeon) 

Перебування у стаціонарі: 1 доба

Больові відчуття та набряки. Болі помірні, але треба пам'ятати, що набряк посилюється в перші 4 доби. У перші дні лікар призначає протизапальний препарат, який є також знеболюючим та протинабрячним.

Носіння компресійної білизни: протягом 4-6 тижнів

Фізичне навантаження: виключити на 1 місяць

На роботу: можна через 2-7 днів за самопочуттям

Ризики та ускладнення

Ускладнення, як правило, виникають внаслідок недотримання рекомендацій лікаря та можуть включати:

 • інфікування ділянки медичного втручання за недотримання гігієни
 • кровотеча внаслідок перенапруги та травм
 • пігментацію шкіри внаслідок перебування на сонці без спеціальних сонцезахисних засобів, а також інсоляції у солярії
 • запалення, спровоковані відвідуванням сауни, лазні, вживанням алкоголю та/або наркотичних (психотропних) засобів, курінням, активним масуванням, розминкою ділянки медичного втручання тощо.

Іноді у зв'язку з індивідуальними особливостями організму пацієнта можуть виникнути такі ускладнення:

 • тромбоз
 • серцеві та легеневі ускладнення
 • інфекційні загострення, гематома
 • серома (асептичне запалення, що виражається у накопиченні серозної рідини);
 • келоїдні рубці (розростання грубої сполучної тканини на місці проколу, операційного шва)

Результат 

Перші результати видно відразу після процедури. До 4-го дня за рахунок посилення набряку результат змащується. Але далі в міру спадання набряку результат покращується. Кінцевий результат ліпосакції живота можна побачити через 4-6 місяців

Після спортивної ліпосакції живота та боків формується рельєф, що створює більш сексуальний та спортивний образ.

Тривалість ефекту від ліпосакції зберігається на все життя, але багато залежить від стану здоров'я пацієнта, способу життя, його шкідливих звичок, дотримання рекомендацій лікаря. Ліпосакція назавжди видаляє певну кількість жирових клітин в області втручання, але клітини, що залишилися, при недотриманні правильного харчування можуть гіпертрофуватися, збільшуючи обсяги.

Читати докладніше про методи ліпосакції >>>>>>

Ціни на ліпосакцію живота (Київ, Україна)

Назва послуги Ціна*
Ліпосакція (1 зона) 750 євро
Спортивний живіт (2 зони) 1500 євро
Ліпосакція живота, боків, попереку (6 зон, коли робитьсябільше 2-х зон, ціна за зону 500 євро) 3000 євро

*Вартість компресійної білизни не включена в ціну операції

ПОДИВИТИСЬ ПОВНИЙ ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ

Пластичний хірург Валентин Зиков

Автор контенту – пластичний хірург Валентин Зиков

 • Практикуючий хірург з 1998 року
 • Проводжу понад 500 операцій на рік
 • Лауреат 21 загальнонаціональної програми "Людина року"
 • Оперую в клініці Adonis (Київ, Україна)

Український державний медичний університет ім. А.А. Богомольця. м. Київ КЛ 012758. Спеціальність – лікувальна справа. Диплом спеціаліста від 24 червня 1993 р.Київська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – нейрохірургія. Сертифікат спеціаліста від 26 червня 1997 р.Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця. Спеціалізований курс - пластична та реконструктивна хірургія. 01 жовтня - 30 листопада 2012 рКиївська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – хірургія. Сертифікат спеціаліста від 15 червня 2016 р.

Відгуки

 • Отзыв Kate, 13.09.2018
  Делала липосакцию бедер у Валентина Анатольевича в октябре. Результатом осталась довольна, была небольшая коррекция через несколько месяцев после операции, которую доктор выполнил безоплатно. Очень благодарна Валентину Анатольевичу за возможность вновь носить любимые вещи и гордиться своей фигурой.
 • Отзыв Анны, 12.09.2016
  Я не страдала особым лишним весом и при росте 155см, весила около 45кг. Хотела убрать те места, которые долгие годы изнуряла диетами, физическими упражнениями, массажерами, антицеллюлитными кремами и прочими «чудо-новинками» нашей современности. Убедившись в их абсолютной не эффективности для моих проблемных зон, решила вновь обратиться к моему «волшебнику», Валентину Анатольевичу. Сейчас чувствую себя просто ОТЛИЧНО! Синяки и отеки сходят достаточно быстро! Прошло всего около 3х недель с момента проведения Липосакции живота и врутренней части бедер! Всего 3 недели, а я уже бегаю по городу на любимых каблуках, не обращая внимания на лестницы (даже не пользуюсь лифтом!) и напоминанием о проделанной процедуре мне служит лишь моя компрессионка и новые контуры тела, которые начинают меня безмерно радовать!
 • Отзыв Надежды, 17.06.2014
  Наконец-то добралась написать отзыв о своей операции. Спасибо, что судьба свела меня с замечательным хирургом от Бога - Валентином Анатольевичем Зыковым. Первое, что хочется отметить - это отзывчивость, забота и внимательность Валентина Анатольевича. Несмотря на то, что это была первая пластическая операция в моей жизни, - я абсолютно не боялась - вот такую "магическую уверенность" умеет вселить доктор, а это очень важно. Также никаких сомнений по поводу профессионализм а доктора - нет, это человек на своем месте. И третее, это комфортные условия клиники и бережное внимательное отношение ко всем пациентам. Моя проблема заключалась в избыточном весе и проблема была давняя. Липосакция в зоне живота и бедер - это было отличным решением проблемы в моем случае. Никаких неровностей и спаек не возникло, через 5 недель я смогла оценить результат, когда полностью сошли оттеки - и результат был шикарным. Причем со временем результат становится ещё лучше! Благодарю Вас Валентин Анатольевич и желаю всех благ!

  Напишіть питання тут ...
  Войти при помощи
  Задать вопрос как гость
  Вопрос загружается... The comment will be refreshed after 00:00.

  Будьте першим, хто залишив коментар.

   

  instagram  facebook  youtube   telegram

  Безкоштовна консультація

  * обов'язкові до заповнення