logo header

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram +38 (098) 364-65-09
Тел +38 (050) 837-41-55
Запис на безкоштовну консультацію:
viberwhatsapp1telegram

Ліпоскульптура

Write a comment

Ліпоскульптура (ліпомоделювання) - малотравматична пластична операція, яка дозволяє забрати жир з проблемних ділянок тіла (живіт, талія, поперек) і перемістити в місця, де жиру недостатньо (найчастіше це сідниці).

ліпомоделювання талія-сідниці

Фото: Ліпоскульптура через 4 міс. З боків і попереку набрано близько 1 л, в сідниці введено всього 500 мл. Вага пацієнтки до і після операції однакова. На роботу можна йти наступного дня

Ця операція останнім часом стала дуже популярна: в цьому році ліпоскульптура визнана найбільш швидкозростаючою за кількістю операцій, зроблених в США і Європі. І не дарма, адже численні дослідження підтвердили, що саме лінія переходу від талії до сідниць є самим вираженим символом сексуальності як для жіночого, так і для чоловічого тіла

Показання до ліпомоделювання

Суть ліпомоделювання полягає в тому, що робиться забір жиру в певних зонах (ліпосакція) і в подальшому пересідає в зони з недостатньою кількістю жирової тканини (ліпофілінг). Причому забирати жир можна вибірково.

Для сідниць вкрай важливо забирати жир з попереку, тоді виходить дуже красивий перехід "талія-сідниці". Основний секрет в хорошій ліпосакції попереку і боків, які формують ідеальну талію і помірному збільшенні сідниць. При цьому сідниці стають більш пружними.

ліпоскульптура до и після

Фото: Ліпоскульптуровання через 5 днів. З боків, попереку і спини набрано близько 1.5 л жиру. В сідниці введено 600 мл

Також за допомогою ліпоскульптурування можна зробити красивий атлетичний живіт . Наприклад, можна сформувати більш глибоку центральну лінію і навіть кубики пресу. Відкрию секрет, що основні замовники операції по формуванню кубиків пресу - фітнес-інструктори, як чоловіки, так і жінки. У деяких дійсно проблема - вони не можуть зробити гарний рельєфний живіт і тоді ліпоскульптура - це вихід. За годину можна отримати результат, над яким потрібно працювати роками.

ПЕРЕЙТИ В ГАЛЕРЕЮ РОБІТ ДО І ПІСЛЯ

Як проходить операція

Ліпоскульптура робиться під загальною анестезією або під її варіантом - внутрішньовенним наркозом, який досить легко переноситься. Ця операція по суті складається з двох - ліпосакції (забір жиру) і ліпофілінга (введення жиру).

Для забору жиру я застосовую просунуту методику - тумесцентна ліпосакція з використанням віброканюль PAL, які розбивають жир на порядок рівномірніше, ніж класична ліпосакція, що вириває отсосом жир. Ліпосакція не робиться повністю в нуль. Для того, щоб була гарна рівна лінія без горбів, потрібно залишати якийсь шар жирової тканини. Найчастіше я залишаю близько 40% від початкової кількості жиру і це дає максимально рівний результат.

Потім жир перемішується і вводитися тоненькою канюлей мікропорціями в зони з нестачею жирової тканини. З моєї практики в середньому приживається 50% жиру, тому при ліпофілінгу, потрібно навмисне вводити надлишок жиру, більше ніж необхідно, враховуючи, що обсяг жиру зменшиться.

Ліпосакція талії + ліпофілінг сідниць

Фото: Ліпосакція талії + ліпофілінг сідниць

Як проходить реабілітація

Більшість пацієнтів в той же день йдуть додому.

Ліпомоделювання

  • Больові відчуття. Можливий легкий дискомфорт в зоні проколів протягом тижня.

  • Компресійна білизна. Відразу після операції вдягяється компресійна білизна, яку потрібно носити мінімум 2-3 тижні. Якщо ви будете носити компрессіонку довше - 1,5-2 місяці, це буде тільки плюс. Носіння компресійної білизни може створювати дискомфорт в літній період часу - це єдиний фактор, який може вплинути на сезонність операції.

  • Синці та набряки. Будь-яка ліпосакція, яким би методом вона ні робилася: Тумесцентна, лазерна, ультразвукова, залишає синці. Кількість синців дуже індивідуально. Але тумесцентна ліпосакція залишає мінімум синців і пов'язано це з тим, що розчин, який вводиться для ліпосакції, містить і адреналін, відповідно йде менше пошкодження судин. Максимально синці проявляються на 2-3-й день, так само як і набряки, і починаючи з 4-го дня набряки потихеньку починають сходити. Повністю набряки і синці сходять за 2-3 тижні, поверхневі синці вже не видно на 7-10 день.

Якщо ви плануєте відпочинок після ліпоскульптури, візьміть зазор в 2-3 тижні. Що стосується маскування, то користуватися тональними засобами не заборонено.

Як довго тримається результат

Ліпоскульптура
Ліпоскульптура "талія-сідниці"

Результат від даної операції - довічний, але погіршити ефект від операції може набір ваги. Тому вкрай важливо стежити за своєю вагою після операції і постаратися не набирати більше 2-3 кг. Іноді мене запитують, як швидко набереться жир в зонах ліпосакції? Відповідаю, саме в тих зонах набір жирової тканини в порівнянні з іншими зонами завжди менше або відсутній. Тому що там менша кількість жирових клітин, здатних депонувати калорії.

Не можна розглядати ліпоскульптуру як метод скидання ваги або метод схуднення. Ліпомоделювання це саме формування красивих ліній, красивих форм. Забір жиру робиться в невеликих кількостях, як правило 1-2 літра, тому на загальному показнику ваги така операція не позначається.

Ціни на ліпоскульптурування (Київ, Україна)

Ліпомоделювання Ціна*
Ліпоскульптура (забір жиру з боків -2 зони, попереку - 1 зона, спини - 1 зона і введення в сідниці - 2 зони. Кожна зона 500 євро, разом 3000 євро. Додатково забір жиру може бути із зони живота, якщо тільки під пупком - 1 зона, якщо і над пупком - разом 2 зони і зони галіфе - 2 зони) 3 000 євро

 *Вартість компресійної білизни не включена в ціну операції

ПОДИВИТИСЬ ПОВНИЙ ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ
Напишіть питання тут ...
Войти при помощи
Задать вопрос как гость
Вопрос загружается... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто залишив коментар.

 

instagram  facebook  youtube   telegram