logo white

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram

Збільшення сідниць

Write a comment

Красиві підтягнуті сідниці правильної форми в поєднанні з тонкою талією - найбільш швидко зростаючий тренд в світі пластичної хірургії.

І не дивно, адже за результатами тестів серед чоловіків, проведених британськими вченими, саме поєднання правильної талії і сідниць, є самим сильним сексуальним знаком для чоловіків. Тільки за останній рік за статистикою США кількість операцій по ліпосакції попереку і імплантації або липофилинг сідничної зони, зросла на 23%

Ліпоскульптура через 4 міс. З боків і попереку набрано близько 1 л, в сідниці введено всього 500 мл

Фото: Ліпоскульптура через 4 міс. З боків і попереку набрано близько 1 л, в сідниці введено всього 500 мл. Вага пацієнтки до і після операції однаковий. На роботу можна йти на наступний день

Багато хто думає, що сідниці легко збільшити в залі за допомогою вправ, але на жаль це не так. Звісно злегка вони стануть округлі після 2-3 років занять, але не більше і тільки злегка. Тому збільшення п'ятої точки хірургічно - дуже затребувана процедура.

Збільшення сідниць імплантатами Polytech 300 мл в комбінації з ліпофілінгом

Фото: Збільшення сідниць імплантатами Polytech 300 мл в комбінації з ліпофілінгом, тому так багато пластирків. Розрізу не видно тому що 3 см і в складці між сідницями

Які проблеми вирішує пластика сідниць?

200 мл гладкий круглий сідничні імплант Polytech
200 мл гладкий круглий сідничні імплант Polytech

Показання до пластичної хірургії сідниць:

 • Слаборозвинені сідничні м'язи
 • Маленький розмір тазу (по типу чоловічої статури)
 • Птоз (опущення) сідниць
 • Нерівномірний розподіл жирової тканини в ділянці сідниць
 • Бажання пацієнта поліпшити естетичний вигляд зони стегон

Способи збільшення сідниць

Існує 2 хірургічних способи збільшення сідничної області: за допомогою силіконових імплантів (ендопротезування) і корекція форми власним жиром пацієнта (ліпофілінг або Brazilian Butt Lift (BBL)). Вибір способу пластики відбувається виходячи з анатомічних особливостей пацієнта, його переваг і початкової форми і стану сідниць. Часто ці методи проводять в комбінації один з одним.

Глютеопластика

Глютеопластика - пластична операція з поліпшення форми сідниць за допомогою установки силіконових імплантів під великий сідничний м'яз через розрізи довжиною 3-4 см в складці, що знаходиться між сідниць . Після закінчення оперативного втручання накладаються косметичні шви нитками, що розсмоктуються.


Глютеопластика
Глютеопластика

Установка імплантів під великий сідничний м'яз на велику глибину дозволяє надійно фіксувати імплант

Тривалість операції: близько 1,5-2 години
Наркоз: загальний

Збільшення сідниць за допомогою імплантів найчастіше використовується для слабко вираженої зони стегон або для пацієнтів з обмеженою надлишковою жировою тканиною для пересадки.

Про сідничні імпланти

Пошкодження, розрив або протікання сучасних імплантів виключено, завдяки інноваційній міцної оболонці і наповненню спеціальним когезивних силіконовим гелем, який не розтікається і відмінно тримає форму. Сідничні імпланти дуже схожі з грудними, але щільніше і лінійка розмірів обмежена від 240 мл до 520 мл.


Сідничні імпланти Polytech
Сідничні імпланти Polytech

В Україні, як і в Європі, для ендопротезування використовуються імпланти відомого перевіреного бренду Polytech. Лінійка сідничних імплантів Polytech представлена протезами овальної і круглої форми з трьома видами поверхні. Але в основному ставляться імплантати круглої форми і з гладкою поверхнею.

Сідничні протези пацієнт не відчуває: вони не відчуваються при ходьбі або сидінні, не зміщуються і не перевертаються.

Імпланти мають довічну гарантію і заміна потрібна тільки в разі природного опущення сідниць з віком або за бажанням пацієнта.

Реабілітація після ендопротезування сідниць

 • Знаходження в стаціонарі: 1 добу (коли відпустить анестезіолог)
 • Больові відчуття: 2-3 дня по відчуттях як крепатура (при необхідності призначаються знеболюючі препарати)
 • Зняття швів: немає, розсмоктувальні нитки
 • Період повного відновлення: 1-2 міс
 • Заняття спортом: не раніше 2 місяців після операції
 • Компресійне білизна: носіння компресійних шортиків протягом 3-х тижнів
 • Контрольний огляд: через 3-4 дні
 • Коли можна виходити на роботу: через 7 днів

Рекомендації: протягом 2-х тижнів після операції скоротити тиск на малий таз, тобто сидіти можна відразу після операції, але не більше 15-30 хвилин (наприклад, не рекомендуються тривалі перельоти). Ходити і спати на спині можна відразу після ендопротезування.

Ліпофілінг сідниць Brazilian Butt Lift

Суть такої операції полягає в введенні підготовлених очищених жирових тканин пацієнта в мізерні розрізи в складках межягодічной області. Жирові тканини беруться зі стегон, живота, боків, а також нижній частини спини і вводяться в строго розрахованій кількості, створюючи правильну форму сідниць.

Тривалість операції: не більше 1 години.
Наркоз: загальний

Ліпофілінг сідниць

Фото: Надлишок жиру з живота, стегон, спини видаляється через невеликі розрізи і переноситься на сідниці, покращуючи контури тіла в цілому


Безсумнівна перевага ліпофілінгу BBL - повна відсутність рубців. Приємним бонусом до даної операції йде забір жиру (ліпосакція) з проблемних зон. Але потрібно бути готовим до того, що однієї процедури може бути недостатньо для досягнення потрібного результату. В результаті ліпофілінга приживається 50-60% введеного жиру. Відторгнення жирової тканини виключено, тому що це власні клітини пацієнта.

ліпоскульптура

Фото: Ліпоскульптура через 5 днів. З боків, попереку і спини набрано близько 1.5 л жиру. В сідниці введено 600 мл. Згодом при незмінній вазі талія буде ставати ще тонше

ПЕРЕЙТИ В ГАЛЕРЕЮ РОБІТ ДО І ПІСЛЯ

Ліпосакцію я проводжу за методикою Power Assisted liposuction (PAL) на передовому обладнанні PAL-Liposculptor з функцією вібрації, яка дозволяє не рвати жир, а розбивати його канюлей до кашоподібного стану; вібрація викликає емульгацію жирової тканини і виключає пошкодження нежирових структур. Жир береться глибоко, тому нерівностей після забору не залишається. Іноді мене запитують, як швидко набереться жир в зонах ліпосакції? Відповідаю, саме в тих зонах набір жирової тканини в порівнянні з іншими зонами завжди менше або відсутній. Тому що там є фактично менша кількість жирових клітин, здатних депонувати калорії


Красиві сідниці
Красиві сідниці

Як проходить реабілітація

 • Знаходження в стаціонарі: 1 добу
 • Компресійна білизна: носіння стягуючого пояса після ліпосакції протягом 3-х тижнів
 • Больові відчуття: можливий легкий дискомфорт в зоні проколів протягом тижня.
 • Більшість пацієнтів через 5-7 днів вже можуть повернутися до звичного способу життя.
 • Фізичні вправи - не раніше 3-х тижнів 
 • Будь-які синці і набряки зазвичай проходять протягом тижня.
 • Період повного відновлення: 1-2 тижні

Рекомендації: уникати тривалого сидіння, тиску на місце приживлення жиру, тому що зменшується відсоток приживлення. Відмова від шкідливих звичок (куріння, алкоголь), щоб забезпечити кращий приплив крові до недавно введеного жиру. Чи не відвідувати сауни, солярії.

Який метод пластики сідниць вибрати?

Для пацієнта головне результат - пишні сідниці гарної форми, як зараз модно говорити & ldquo; бразильська попка & rdquo ;, і сексуальна лінія переходу від талії і попереку до сідниць і стегна, але спосіб досягнення мети індивідуальний, все залежить від анатомічних особливостей пацієнта, його побажань до форми і розміру. Безумовно, відмінного результату можна досягти і за допомогою установки імплантів, і за допомогою ліпофілінга, і за допомогою комбінації даних методів. Кожен із способів має свої переваги. Головне вибрати той метод, який буде максимально комфортний і ефективний для конкретного пацієнта.


Комбінована техніка, 200 мл імплант Політех і ліпоскульптура. Через 7 днів після операції
Комбінована техніка, 200 мл імплант Політех і ліпоскульптура. Через 7 днів після операції

Виходячи зі свого досвіду можу сказати так: якщо потрібні корекції невеликого обсягу, виправлення незначної асиметрії, вм'ятини, западини, надання округлості сідничної зоні - то в даному випадку достатньо буде методу ліпофілінга (за умови наявності достатньої кількості жирової тканини у пацієнта). Якщо немає власної жирової тканини (наприклад, фітнес інструктора, які навіть за допомогою правильних систематичних вправ не можуть накачати сідничний м'яз до потрібного розміру в силу генетичних особливостей) - то тоді тільки установка імплантатів.

Підсумок: За що люблю метод ліпофілінга - це можливість скульптування, створення красивого переходу між талією і сідницями (пересадка жирової тканини з талії в сідниці), можливість забору жиру з проблемних місць (зона галіфе, рук, спини). За що люблю ендопротезування - це швидке створення стабільної пишної форми сідниць, а в поєднанні ендопротезування з ліпофілінгом - форму сідниць і контури тіла в цілому можна довести до ідеалу.

Ціни на збільшення сідниць (Київ, Україна)

Збільшення сідниць Ціна
Імплантами (у вартість операції включені: наркоз, госпіталізація, імпланти Polytech, перев'язка) 3 200 євро
Власним жиром - ліпофілінг (залежить від кількості зон забору жиру: якщо з 4-х зон, то ціна 3000 євро, з 6-ти - 4000 євро) 3000 - 4000 євро
ПОДИВИТИСЬ ПОВНИЙ ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ
Пластичний хірург Валентин Зиков

Автор контенту – пластичний хірург Валентин Зиков

 • Практикуючий хірург з 1998 року
 • Проводжу понад 500 операцій на рік
 • Лауреат 21 загальнонаціональної програми "Людина року"
 • Оперую в клініках Denysenko та Adonis (Київ, Україна)

Український державний медичний університет ім. А.А. Богомольця. м. Київ КЛ 012758. Спеціальність – лікувальна справа. Диплом спеціаліста від 24 червня 1993 р.Київська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – нейрохірургія. Сертифікат спеціаліста від 26 червня 1997 р.Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця. Спеціалізований курс - пластична та реконструктивна хірургія. 01 жовтня - 30 листопада 2012 рКиївська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – хірургія. Сертифікат спеціаліста від 15 червня 2016 р.

Напишіть питання тут ...
Войти при помощи
Задать вопрос как гость
Вопрос загружается... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто залишив коментар.

 

instagram  facebook  youtube   telegram

Бесплатная консультация

* обязательны к заполнению