logo white

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram

Звуження талії по Кудзаєву

Write a comment

 

Тонка осина талія - ​​мрія багатьох дівчат. Зменшити талію можна за допомогою дієти, постійних фізичних навантажень, ліпосакції жирової тканини. Не всім підходять ці методи з анатомічних особливостей будови грудної клітки і розташування нижніх пар ребер. Адже ці особливості впливають на ширину талії.

Раніше для звуження талії у жінок із широкою грудною кліткою застосовувався метод видалення одного нижнього ребра. Тепер цю складну методику, що викликає численні ускладнення, замінив інноваційний спосіб зменшення талії за методом Кудзаєва.

У чому полягає метод Кудзаєва?


Моделювання талії за Кудзаєвим - це малоінвазивна пластична операція, яка дозволяє отримати звуження талії 6-10 см без видалення ребер. Суть методики полягає в надсіканні та надламуванні нижніх пар ребер (найчастіше це 10-а, 11-а пара) через невеликі надрізи на спині. Потім пацієнтка 2-3 місяці носить спеціальний корсет, що стягує, і ребра зростаються в естетично вигідному положенні.

Довідка: цей метод винайшов і запатентував(патент № 2652964) відомий пластичний хірург та травматолог-ортопед із Північної Осетії Кудзаєв Казбек Урусханович у квітні 2017 року.

Результати клінічних досліджень зі звуження талії зі збереженням ребер у 93 жінок віком від 19 до 43 років в Журналі PRS Global Open.

Чому я проти операції з видалення ребер

Така операція несе великі ризики для здоров'я пацієнта. Через видалення нижньої пари ребер незахищеними залишаються такі внутрішні органи як печінка, нирки, шлунок, селезінка. І це може призвести до таких негативних наслідків, як опущення нирок, пієлонефрит, деформації грудної клітки, захворювання сечостатевої та серцево-судинних систем.

Відео: Безпечне звуження талії по Кудзаєву

Відео: Безпечне звуження талії по Кудзаєву

Показання для зменшення талії


Не кожній дівчині підійде така операція!

Основний критерій - індекс маси тіла не більше 25

Ідеальні кандидати – дівчата з нормальною та худорлявою статурою, без зайвих жирових відкладень, зі слабко вираженою різницею між окружністю талії та стегон через анатомічну особливість.

Підготовка до операції


 • Пацієнт обов'язково повинен здати необхідні аналізи та пройти обстеження для виключення будь-яких ризиків здоров'ю та життю. Ознайомитись зі списком аналізів та термінами >>>

 • Для цієї операції необхідно провести комп'ютерну томографію грудної клітки. За її результатами хірург зможе спланувати свої дії: де саме робити насічки, чи потрібно змінювати 10 або 12 пару ребер тощо

 • За 1 місяць до оперативного втручання рекомендовано відмовитися від куріння, споживання алкоголю та виключити прийом препаратів, що впливають на згортання крові (анальгін, аспірин тощо).

Як відбувається операція


Оперативне втручання відбувається у положенні пацієнта, лежачи на животі. 

 1. На рівні нижніх ребер виконуються 2 розрізи завдовжки 1,5-2 см зліва та праворуч від хребта. За допомогою надрізу відкривається доступ до ребер. 

 2. Хірург надсікає задній кортикальний шар та делікатно надламує ребра, формуючи гарний вигин. Кістка не має больових відчуттів. Положення ребер не змінюється, вони не відпилюються і не переносяться. Змінюється кривизна ребра: воно набуває більш округлої форми і завдяки цьому вдається домогтися осиної талії.

 3. Після цього рана ушивається косметичним глухим швом та заклеюється спеціальним клеєм. Перев'язування та зняття швів не потрібно

 4. На пацієнтку одягається корсет у максимальному натягу

Анестезія: місцева чи загальна

Тривалість операції: 30 хвилин - 1 час

Шви: розрізи гояться у вигляді тоненьких смужок, які з часом стають непомітними

! Місце надлому ребра зростається до 2-3 місяців. 

Результати звуження талії на КТ (Контрастній томографії) до та після

Рис: А-КТ 37-річної пацієнтки до операції. B - КТ через 2 місяці після звуження талії за Кудзаєвим. Стрілки вказують на місця надломів ребер. Клінічний ефект: зменшення окружності талії з 71 см (зверху) до 60 см (знизу). Червоні смуги свідчать про симетричне збільшення відстані між ребрами

Обов'язковою умовою операції є носіння корсета на постійній основі, доки уламки ребер не зростуться, змінивши свою кривизну, а нижня частина грудей не набуде естетичного плавного звуження. Зрощення ребер контролюється за допомогою КТ, виконуючи її до операції та через 2 місяці після неї.

За результатами КТ приймається рішення про припинення носіння корсету.

Реабілітація


Післяопераційний період після моделювання талії із збереженням ребер проходить досить комфортно.

Корсет. Суворе носіння щільного корсета не менше 3 місяців і вдень і вночі. Корсет можна знімати лише для прийняття душа. Такий корсет виготовляється на замовлення індивідуально за мірками пацієнта. Він, як правило, чорного або бежевого кольору, може носитися зверху на футболку, майку

Носіння корсету не менше 3 місяців

Стаціонар: 1 доба

Спорт. Рекомендовано утриматися від фізичного навантаження терміном 1,5-2 місяці. 

Больові відчуття. Невиражені, допускається прийом знеболювальних для спокійного сну. Здебільшого дискомфортні відчуття пов'язані з незвичним носінням корсету

Синяки та гематоми. Відсутні. Локально можливі невеликі синці в місцях розрізу шкіри

Оцінка результатів: через 2-3 місяці

Протипоказання 


 • Зайва вага, ІМТ понад 25
 • Поганий тонус шкіри
 • Округлий живіт
 • Загальні медичні протипоказання: інфекційні та вірусні захворювання, порушення згортання крові, онкологія (повний список)
 • Вагітність та період лактації
 • Вік до 18 років

Поєднання з іншими операціями


Найчастіший варіант - це комбінація операції зі звуження талії з ліпомоделюванням. У такому разі не просто зменшується окружність талії, але і є можливість прибрати локальні жирові пастки на попереку і зробити більш округлими сідниці.

Звуження талії можна поєднати практично з будь-якою пластичною операцією, яка не потребує об'ємного втручання: пластика обличчя, збільшення грудей та сідниць імплантами, ліпосакцією невеликої кількості зон. Але, наприклад, із повною абдомінопластикою операцію на ребрах краще не поєднувати, а розділити на кілька етапів.

Ціна на операцію зі звуження талії


Назва послуги Ціна*
Звуження талії за методом Кудзаєва 3 000 євро

ПОДИВИТИСЯ ПОВНИЙ ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ

* У вартість операції включено:

 • Наркоз (газовий чи внутрішньовенний)
 • Перебування у стаціонарі: комфортабельна палата (функціональні ліжка з електроприводом, wifi, ортопедичні матраци, сигнальна кнопка, санвузол, душова), дієтичне харчування, медикаментозне лікування, перев'язки, огляди
 • Післяопераційний супровід пацієнта (контрольні огляди, онлайн-консультації у месенджерах)

 Аналізи та обстеження оплачуються окремо (можна здати у будь-якій лабораторії)

Корсет не входить у вартість операції

Висновок


Вузька талія за методом Кудзаєва – це інноваційний метод зменшення окружності талії без видалення ребер. Ця пластична операція атравматична, має короткий реабілітаційний період та дає очевидний клінічний ефект. Важливо, що головна функція ребер — захист внутрішніх органів від травм.

Пластичний хірург Валентин Зиков

Автор контенту – пластичний хірург Валентин Зиков

 • Практикуючий хірург з 1998 року
 • Проводжу понад 500 операцій на рік
 • Лауреат 21 загальнонаціональної програми "Людина року"
 • Оперую в клініках Denysenko та Adonis (Київ, Україна)

Український державний медичний університет ім. А.А. Богомольця. м. Київ КЛ 012758. Спеціальність – лікувальна справа. Диплом спеціаліста від 24 червня 1993 р.Київська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – нейрохірургія. Сертифікат спеціаліста від 26 червня 1997 р.Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця. Спеціалізований курс - пластична та реконструктивна хірургія. 01 жовтня - 30 листопада 2012 рКиївська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – хірургія. Сертифікат спеціаліста від 15 червня 2016 р.

Напишіть питання тут ...
Войти при помощи
Задать вопрос как гость
Вопрос загружается... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто залишив коментар.

 

instagram  facebook  youtube   telegram

Бесплатная консультация

* обязательны к заполнению