logo white

instagram facebook youtube  location telegram

Працюємо у звичайному режимі!

Безкоштовна консультація:
Тел/Viber/WApp/Telegram
+38 (098) 364-65-09
Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram
Працюємо у звичайному режимі!

Збільшення грудей

Write a comment

Мамопластика - пластична операція зі збільшення грудей та зміни її форми. Завдання такої операції зробити груди не тільки більше, але й отримати природну красиву форму, пропорційну фігурі.

Показання до маммопластики

Аугментаційна мамопластика показана при:

 • вікових змінах форми бюста
 • асиметрії або різниці в об'ємі молочних залоз
 • втрати форми після вагітності та періоду лактації
 • при невеликому об'ємі грудей від природи (гіпоплазії)
 • стан після мастектомії (видалення молочної залози)

Збільшення грудей імплантами

Найефективніший і найбезпечніший спосіб збільшити груди - встановлення силіконових імплантів.

Збільшення грудей імплантами - пластична операція, спрямована на зміну розміру та форми грудей за допомогою встановлення силіконових ендопротезів під або над великим грудним м'язом.

Численні клінічні дослідження та випробування підтвердили надійність сучасних грудних імплантів та довели, що вони витримують високий рівень травматизації. Наповнювач імплантів, когезивний гель, має ефект пам'яті, що дозволяє завжди повертатися до початкової форми. Для більшої безпеки оболонка імплантатів містить спеціальний бар'єрний шар, який запобігає проникненню низькомолекулярних компонентів силікону в організм.

При птозі (опущенні, обвисанні) молочних залоз рекомендується поєднати маммопластику з підтяжкою грудей. Для невеликих корекцій дефектів та асиметрії грудей ідеально підійде метод ліпофілінгу

Фото до і після

 • Мамопластика імплантами Мотива з вушками 285 мл
 • Збільшення грудей анатомічними імплантами Allergan 295 cc
 • Збільшення грудей імплантами Polytech поліуретан 315 мл, установка під м'яз
 • 425 мл Політех поліуретан анатомічний краплеподібний. Під м'яз, через 6 місяців
 • 425 мл поліуретанові імпланти анатомічні Polytech
 • 350 політех поліуретан. Крапля під м'яз. Операція була 2 місяці тому

   ВСІ ФОТО ДО І ПІСЛЯ МАММОПЛАСТИКИ

  Підготовка до операції зі збільшення грудей

  Перед аугментаційною маммопластикою пацієнтка в обов'язковому порядку має здати низку аналізів та пройти діагностику.

  Список аналізів та обстежень перед маммопластикою

  При підготовці до операції необхідно:

  • відмовитися від прийому препаратів, що впливають на підвищення згортання крові
  • рекомендовано утриматися від куріння та алкогольних напоїв щонайменше за півмісяця до операції
  • якщо ви хочете схуднути або навпаки - набрати вагу, то краще провести всі ці корекції до маммопластики, оскільки різкі стрибки ваги можуть негативно позначитися на кінцевому результаті.

  На передопераційній консультації з пластичним хірургом потрібно докладно розповісти про препарати, спосіб життя, шкідливі звички, хронічні захворювання та інші моменти, що впливають на результат пластики.

  Вибір імплантів

  Підбір імплантів залежить від багатьох параметрів: форма ребер, грудної клітки, наявність тканин, пропорції тіла. Правильно підібрати розмір і форму імплантату, спрогнозувати як виглядатимуть груди після того, як повністю піде набряк і груди "всядуться", зможе тільки пластичний хірург, виходячи з власного досвіду, естетичного смаку та точних вимірів.

  Поверхня. Існує 5 видів покриття імплантатів: гладкі, нанотекстуровані, макротекстуровані, мікротекстуровані та поліуретанові. Перевага макро-, мікротекстурованих та поліуретанових ендопротезів - збереження незмінного становища всередині кишені, виключаючи ризик усунення або перевороту. Гладкі імпланти, а це переважно імпланти круглої форми, у разі перевороту візуально не змінять вигляд грудей. Багато дівчат відзначають, що вони м'якіші. Міцність у всіх імплантів приблизно однакова, але гладкі, як і макротекстуровані, найчастіше викликають капсулярну контрактуру для лікування якої треба видаляти або міняти імпланти.

  Оболонка та Наповнювач. Оболонка у всіх імплантатів силіконова, а наповнення може бути різним. Найпопулярніші 2 види наповнювачів: когезивний силіконовий гель та сольовий розчин. За даними FDA, силіконові імпланти найбільш вивчені. Ендопротези з сольовим розчином вже практично не застосовуються просунутими пластичними хірургами з наступних причин: 1) вони не можуть довго зберігати форму, у той час як гелеві наповнювачі мають "ефект пам'яті", більш натуральні та пружні на дотик 2) у разі пошкодження сольовий розчин може розтектися по організму, але гель залишиться на місці 3) гелеві імпланти легше сольових

  Форма. За формою імплантати бувають круглі та анатомічні (краплевидні). Серед моїх пацієнток переважає анатомічна форма. 70% пацієнток я ставлю анатомічний імплант, але це не означає, що я не люблю круглий. Якщо форма молочної залози дозволяє, то можу гарантувати, що і на круглому імпланті ефект буде гарний. Якщо дівчина хоче отримати великі епатажні груди, то краще круглий імплант. Також є нюанси по сприйняттю: круглий імплант виглядає ефектніше в одязі, в блузках, анатомічний - менш помітно в одязі, зате в оголеному вигляді він виглядає привабливо і натурально.
  Виробник. На ринку України представлені імпланти виробників: Polytech, Allergan, Eurosilicone, Mentor, Motiva. Я намагаюся працювати з топовими брендами, тому що у пластичній хірургії головний фактор – це безпека. Найбільше мені подобаються ендопротези бренду Polytech та Motiva, також використовую Eurosilicone та Mentor. Про заборону на імпланти Allergan читайте тут.

  Зміна форми грудей імплантами. Об'єм 285 мл

  Зміна форми грудей імплантами. Об'єм 285 мл

  Збільшення грудей. Каплявидна форма імпланту. Об'єм 320 млл

  Збільшення грудей. Каплявидна форма імпланту. Об'єм 320 мл

  Збільшення грудей. Об'єм 320 мл

  Збільшення грудей. Об'єм 320 мл

  Ризики мамопластики. Які імпланти найбезпечніші

  У будь-якого хірургічного втручання є ризики: кровотечі, набряки, інфекції тощо. Потенційні ризики, пов'язані зі збільшенням грудей імплантами, включають капсулярну контрактуру, сірому, розрив імплантату та інші ускладнення (список можливих ризиків аугментаційної маммопластики від ASPS). Інформація про можливі ускладнення обов'язково надається на консультації як в усній формі, так і в детальному інформаційному листі (згідно з постановою FDA). Пацієнт повинен чітко розуміти всі плюси та мінуси операції для ухвалення усвідомленого рішення.

  Докладніше про можливі ускладнення після маммопластики

  Досвідчений хірург вам скаже, що зробити касиві груди можна на будь-якому бренді (Мотива, Політех, Ментор, Євросілікон, Нагор тощо). Для цього потрібно правильно підібрати форму (ширина, висота, проекція), а не лише об'єм імпланту. Тим більше у різних брендів навіть за однакових показників ширини висоти проекції можуть сильно відрізнятися об'єми.

  Важливо забезпечити мінімізацію ускладнень при максимальному часі експлуатації!

  На сьогоднішній день доказова медицина статистично виділяє два різні варіанти покриттів імплантів, які демонструють найнижчий рівень ускладнень:

  1. Нанотекстурована силіконова оболонка 80-100 мм2 "Motiva". Мотіва забезпечує найменший ступінь текстурування, порівняно з усіма іншими брендами (Ментор, Політех, Євросілікон, Нагор...)  Практика показує, що саме на нанопокриття організм людини дає мінімальну запальну реакцію, так би мовити, мінімально відкидає його (треба визнати, що будь-який чужорідний матеріал відторгається організмом більшою чи меншою мірою). Це підтверджується формуванням найтоншої та ніжної капсули, в порівнянні з іншими типами покриттів. Читати докладніше про грудні імпланти Motiva "з вушками" та нанотекстурою.

  2. Поліуретанова оболонка "Polytech" (обов'язково враховуйте, що це одна з оболонок Політеха, також у цього виробника є й інші типи оболонок: макротекстурована та мікротекстурована, що мають інші показники відсотка ускладнень). Мікрополіуретанові імпланти, як і звичайні, всередині теж заповнені силіконом, але мають додатковий поверхневий шар поліуретану. На дотик і текстура і поліуретан однакові.

  Відсоток ускладнень залежно від поверхні грудного імпланту

  Якщо порівнювати типи поверхонь імплантів незалежно від бренду за світовою статистикою, то поліуретанова і нанотекстурована поверхні дають найнижчий відсоток ускладнень, отже є найбезпечнішими, наприклад:

  • капсулярна контрактура 3 і 4 ступеня (вимагає повторної операції із заміною імпланту): у текстурованого 5%, у нанотекстури - 1%, у поліуретану - 0,4-1%
  • пізні сіроми (через 6 місяців після операції і пізніше): у текстури 5-10%, у нанотекстури - 1%, у поліуретану - до 5%
  • зміщення чи переворот: текстура 5-10%, нанотекстура з дод. фіксаторами – 0%, поліуретан – 0%*
  • ріплінг: текстура-5-10%, поліуретан - 0,01%
  • Bia-ALSL (лімфома): ризик виникнення 0,0083%. Може з'явитися на імпланті будь-якого типу поверхні, але найбільше випадків зафіксовано на імплантах грубої текстури, макротекстурованих (близько 60% загальної кількості захворювань ALCL).

  * можливі тільки в комплексі з сіромою, коли імплант плаває в сірозній рідині

  Варіанти установки грудних імплантів
  Варіанти установки грудних імплантів

  Місця установки імпланта:

  • Під грудний м'яз (в 2-х площинах), коли верхня частина імплантанта встановлюється під великим грудним м'язом, а нижня - під залозистої тканиною. Імплант надійно захищений грудним м'язом і тканинами самої молочної залози, промацування і зміщення імплантів зведено до мінімуму
  • Під залозисту тканину – актуальний тільки при наявності достатнього обсягу м'яких тканин і невеликому розмірі молочних залоз. Застосовується вкрай рідко
  • Під фасцію великого грудного м'яза – такий метод забезпечує додаткову фіксацію імпланта, в порівнянні з установкою під залозою, за рахунок появи більш виражених зрощень між капсулою грудного протеза і великим грудним м'язом.

  Види хірургічних доступів

  Збільшення молочних залоз проводиться через розрізи, розташування яких і називається способом хірургічного доступу. Щоб післяопераційний шов був не помітний, розрізи проводяться у природних складках тіла. Існує 3 способи доступу:

  1. Підгрудний розріз - найпоширеніший, зручний і малотравматичний спосіб доступу. Розріз проводиться хірургом під молочною залозою в природній складці тіла і дає йому максимально хороший огляд і доступ. Тканина молочної залози практично не травмується, післяопераційний рубець малопомітний та прихований від сторонніх очей. Цей метод віддають перевагу хірургам України та Європи

  2. Періареолярний (навколососковий) розріз проводиться по краю ареоли, відмінно приховує післяопераційний рубець і забезпечує хороший доступ для хірурга.

  3. Підм'язовий розріз дозволяє надійно приховати шрам під пахвою. Але він використовується рідко, оскільки велика відстань між пахвою та молочною залозою ускладнює доступ хірургу до галузі втручання..

  ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Хід операції

  1. Під час операції лікар виконує розріз, розділяючи підшкірну клітковину і м'які тканини, таким чином формуючи «кишеню» для імплантату. Розмір та кількість розрізів визначається лікарем у процесі здійснення оперативного втручання.
  2. Після цього хірург встановлює імплантат, зшиває м'які тканини та накладає косметичний шов.

  Реабілітація

  Больові відчуття, набряки, синці.  Відразу після оперативного втручання пацієнтка відправляється в палату для спостереження. У міру відходження від анестезії посилюється дискомфорт та біль у молочних залозах. Груди набрякають, місцями можуть бути синці - це є нормальним процесом. Дискомфорт та біль поступово проходять. При виражених болючих відчуттях лікар призначає знеболювальні препарати.

  Шрам після збільшення грудей через 10 місяців
  Шрам після збільшення грудей через 10 місяців

  Дренажі. Питання встановлення дренажів кожен лікар визначає для себе сам. Я зараз дренажі встановлюю. У моїй практиці був період, коли я не ставив дренажі після операції. У той час багато провідних європейських хірургів на конференціях у своїх доповідях говорили про те, що дренажі після маммопластики не потрібні, оскільки вони можуть сприяти певним видам ускладнень. На даний момент статистика змінилася і тому вважається, що дренажі таки краще ставити

  Компресійна білизна. Відразу після операції груди перетягуються еластичними бинтами, які добре фіксують залози і зменшують набряклість. На наступний день під час першої перев'язки еластичні бинти знімаються, рана обробляється, клеїться пластир і надягається спеціальна компресійна білизна. Така білизна виконує такі функції: пасивний гемостаз у перші пару діб, обмеження набряку, фіксація правильного положення. Для імпланту з поліуретановим покриттям я прошу носити білизну лише перші 5 діб. Саме до 5 діб може наростати набряк для гемостазу досить 1-2 дні. Фіксація положення білизною для цього імпланта не потрібна, вона дуже добре сама фіксується за рахунок покриття. Текстуровані або гладкі імпланти можуть змінювати положення в межах кишені. Для цих імплантів (Ментор, Євросилікон, текстурований Політех, Мотива) носіння компресійної білизни обов'язково щонайменше місяць.

  Фізичне навантаження. Наступного дня після операції дівчата виписуються додому і ведуть середньо активний спосіб життя: можна піднімати руки, спати на боці, керувати автомобілем, літати на літаках, відвідувати роботу. Від занять фітнесом та пробіжок краще відмовитись на 2 міс.

  Шви і рубці. Немає потреби знімати шви, тому що вони розсмоктуються і поверхневий рівень оброблений спеціальним складом, що формує непомітний слід. Ущільнення та почервоніння післяопераційних рубців у перші два місяці після маммопластики є нормальною реакцією організму, протягом 5-8 місяців вони побіліють і стануть непомітними. Через місяць шраму після збільшення грудей практично не видно.

  Оцінка результату

  Першу оцінку нової форми грудей рекомендується проводити не раніше, ніж через 6 місяців після операції. Остаточна форма грудей формується через рік після оперативного втручання. Результат довготривалий.

  Вагітність, старіння організму, коливання ваги можуть призвести до зміни форми та розміру грудей.

  Залежно від виду та характеристик, обраний імплантат може підлягати заміні з періодичністю, встановленою компанією-виробником.

  Записатися на безкоштовний прийом +38 (098) 364-65-09 (Тел/Viber/WApp/Telegram)

  Ціни на збільшення грудей Київ, Україна

  Збільшення грудей: Ціна (все включено*)
  Імплантами Polytech, Eurosilicone, Motiva або Mentor 5 200 євро
  Полегшеними імплантами B-lite (Polytech) з мікрополіуретановим покриттям Microthane 6 500 євро
  Власним жиром (ліпофілінг) 3 000 євро

  * Всі витрати враховано: операція, анестезія, госпіталізація, імпланти, компресійна білизна, перев'язки, огляди

  ПОДИВИТИСЬ ПОВНИЙ ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ

  Відгуки моїх пацієнток

  • Відгук Тетяни
  • Відгук Інни
  • Відгук Христини
  • Відгук Олени
  • Відгук Тетяни

   Відгук Тетяни

   Добридень! Пройшло півроку з моєї операції зі збільшення грудей, хочу черговий раз сказати Вам величезне спасибі😊 У мені народилася впевненість у собі, почуття гордості за свою трієчку Валентин, Ваші руки – золото 🥇 Рекомендую всім, хто сумнівається. Навіть не думайте думати, якщо хочете бути ефектними, Вам до Валентина
  • Відгук Інни

   Відгук Інни

   Дорогий шановний доктор Валентин Анатолійович! Хочу звернутися до Вас із величезною подякою. Сьогодні рівно 3 місяці, як пройшла операція, і мої груди стали моєю гордістю і причиною багатьох радощів. Вони - чудові та прекрасні. З новими грудьми почуваюся молодшою і красивішою. Чоловік дивиться на мене жадібними очима 😋. Ах, як це приємно! Дякую, Валентине Анатолійовичу! Дякуємо за моє перетворення, дякую за всі Ваші геніальні роботи, які ми постійно бачимо у стрічці Ваших новин. Ваш великий талант пластичного хірурга, дивовижне почуття краси у поєднанні з копіткою працею творять дива. Вашими талановитими операціями можна захоплюватися як шедеврами Мікеланджело та Ренуара, адже у своїй роботі ви і скульптор та художник. Нехай Бог зберігає Вас та Вашу сім'ю та допомагає у всьому! З повагою Інна Базанова
  • Відгук Христини

   Відгук Христини

   На фото це у нас три роки після операції. Спасибі вам! "Я, якщо чесно, не сильно парилася з приводу своїх грудей, комплексів у мене ніколи не було 👸🏻🤣 і нестачі чоловічої уваги теж. Підтверджено 💯 А ось форма грудей це так, що народжували мене зрозуміють 😩 Тим, хто питав ім'я мого лікаря, як то кажуть: не дякуйте"
  • Відгук Олени

   Відгук Олени

   Рада знайомству з Валентином Анатолійовичем Зиковим, Ви кардинально змінили моє життя... воно наповнилося як мінімум жіночим щастям, захоплено вибирати спідню білизну та купальники)) та що там білизна, весь гардероб сидить по новому.. далі більше. Я дуже рада, що життя і всесвіт зробили мені такий подарунок долі, не соромлюся цього і не жалкую. Все в житті відбувається не просто так і це справді було важливо! Лікар від Бога, те саме почуття, коли довіряєш на всі 100% 🙏

  Читати ще відгуки

   

  Питання-відповідь по збільшенню грудей

  Коли краще зробити маммопластику: до пологів або після?

  Чи не позначиться набір ваги і грудне вигодовування на формі збільшених грудей? Ні, не позначиться, за умови, що під час і після вагітності дівчина буде стежити за вагою (набір до 12-14 кг під час вагітності і до 4 кг під час годування. Хоча бажано вийти на свою звичайну вагу в перші тижні ГВ), носити зручну підтримуючу білизну, доглядати за шкірою грудей. Грудному вигодовування імпланти не заважають, тому що при їх установці молочні протоки не зачіпають. Але якщо Ви наберете більше 15 кг і не будите носити підтримуючу білизну, то форма залози зміниться не в кращу сторону.

  Чи можна годувати силіконовими грудьми?

  Сам імплант в 90% ставиться по м'яз, тобто до грудної залозі я навіть не торкаюся, відповідно імпланти абсолютно не заважають процесу грудного вигодовування.

  Коли можна засмагати після пластики грудей?

  Ви можете перебувати на пляжі, але необхідно уникати тривалого перебування під прямим сонцем до 4-х місяців після операції. Рубці необхідно прикривати білизною (купальником). СПФ (сонцезахисні засоби) НА РУБЕЦЬ наносити не можна, так як вони агресивно впливають на рубцеву тканину і викликають запалення. При необхідності 1 шаром потрібно нанести силіконовий крем і вже другим SPF

  Чи може пропасти чутливість сосків після пластики грудей?

  Така ймовірність існує, але, як правило, протягом місяця чутливість відновлюється. У більшості випадків чутливість сосків, навпаки, підвищується за рахунок тиску імпланта.

  Збільшені груди відрізняється від натуральних на дотик?

  На дотик груди з імплантами все ж щільніші, приблизно як у 16-річної дівчини під час місячних, що більшості дуже навіть подобається. Щільність залежить більше від пружності шкіри, м'язів, які як би натягнуті на імплант і від розміру імпланта. У з великим имплантом і маленькою залозою, що ще не народжували, - щільніше, а у тих що народжували зі своєю великою залозою - м'якше.

  Мастопатія є протипоказанням до збільшення грудей імплантами?

  Роблячи скринінг мастопатію можна знайти практично у всіх жінок. Це не є протипоказанням.

  Які існують протипоказання до маммопластики?

  Такі ж як і будь-який пластичної операції: серйозні соматичні захворювання серця, нирок, печінки та інших органів, гемофілія (порушення згортання крові), онкологія, вагітність (перед операцією пацієнтка повинна зробити тест на вагітність або проконсультуватися у гінеколога), період лактації, алергія на медикаментозні препарати, схильність шкіри до появи келоїдних рубців, цукровий діабет, неповнолітній вік (тільки з 18 років; виняток - отопластика, яку роблять навіть дітям), психічні розлади, тимчасові відносні протипоказання такі як грип, ГРВІ

  Вікові обмеження?

  Особливих вікових обмежень немає, але є 2 важливих моменти: груди повинні бути сформовані (а це відбувається, як правило, до 18-20 років) і стан здоров'я, що дозволяє зробити дану операцію.

  Імпланти потрібно міняти з часом?

  Імпланти потрібно міняти, якщо до цього є показання: капсулярна контрактура, сірома, розрив тощо, або пацієнтка незадоволена розміром або формою. Якщо ми говоримо про незначні естетичні моменти - можна зробити корекцію по шкірі, доповнити жиром. До мене приходять пацієнтки, які поставили імпланти 15-17 років тому і у них все в порядку. Вони запитують потрібно міняти імплантанти чи ні, я говорю так: "Якщо все добре і нічого не турбує - ми не чіпаємо і просто спостерігаємо, робимо УЗД, МРТ, вчасно приходимо на огляди." Звичайно, якщо в грудях час від часу виникають сіроми, накопичується рідина, тоді я б рекомендував думати про заміну імпланта

  Чи робите Ви операції в кредит або розстрочку?

  На жаль, в клініках, де я працюю, операції в кредит і розстрочку не передбачені

  Пластичний хірург Валентин Зиков

  Автор контенту – пластичний хірург Валентин Зиков

  • Практикуючий хірург з 1998 року
  • Проводжу понад 500 операцій на рік
  • Лауреат 21 загальнонаціональної програми "Людина року"
  • Оперую в клініці Adonis (Київ, Україна)

  Український державний медичний університет ім. А.А. Богомольця. м. Київ КЛ 012758. Спеціальність – лікувальна справа. Диплом спеціаліста від 24 червня 1993 р.Київська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – нейрохірургія. Сертифікат спеціаліста від 26 червня 1997 р.Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця. Спеціалізований курс - пластична та реконструктивна хірургія. 01 жовтня - 30 листопада 2012 рКиївська медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація – хірургія. Сертифікат спеціаліста від 15 червня 2016 р.

   

  Напишіть питання тут ...
  Войти при помощи
  Задать вопрос как гость
  Вопрос загружается... The comment will be refreshed after 00:00.

  Будьте першим, хто залишив коментар.

   

  instagram  facebook  youtube   telegram

  Безкоштовна консультація

  * обов'язкові до заповнення