logo white

instagram facebook youtube  location telegram
Запис на консультацію:
Тел/Viber/WApp/Telegram +38 (098) 364-65-09
Тел +38 (050) 837-41-55
Запис на безкоштовну консультацію:
viber whatsapp1 telegram

Збільшення грудей

Write a comment

Операція зі збільшення грудей в Києві, маммопластика

Мамопластика - пластична операція по збільшенню грудей і зміни її форми. Завдання такої операції зробити груди не тільки більше, але і домогтися природного зовнішнього вигляду і гарної форми, з якої ви будете почувати себе комфортно і легко, і яка буде пропорційна вашій фігурі, роблячи її більш привабливою.

Власниці красивих пишних грудей часто стають центром підвищеної уваги з боку чоловіків. Цей факт складно заперечувати, так влаштована природа. Завдяки пластичній операції по збільшенню грудей мрія мати привабливі великі груди стала здійсненна. На сьогоднішній день це одна з найпопулярніших і затребуваних операцій, адже ідеальна форма бюста допомагає жінці підвищити свою самооцінку і відчувати себе більш впевнено.

Доктор Зиков для PLAYBOY квітень 2016

Круглі імпланти Polytech 450 cc високий профіль, під м'яз

Доктор Зиков для журналу Playboy

Способи збільшення грудей: імпланти або липофилинг?

Давайте почнемо з найбільш ефективного і безпечного способу на сьогоднішній день - це установка силіконових імплантів. 

1) Збільшення грудей за допомогою імплантів

Збільшення грудей імплантами (на медичній мові "ендопротезування) - пластична операція, спрямована на зміну розміру і форми грудей за допомогою установки силіконових імплантів під або над великим грудним м'язом.

Клінічні випробування підтвердили надійність сучасних імплантів. Вони можуть витримати практично будь-який рівень травматизації.

Якщо ми звернемося до пошуку відео на Youtube, то зможемо побачити ряд відео з перевіркою імплантів на міцність, наприклад, де машина переїжджає імплант і при цьому він не лопається, і навіть не деформується. Важливо відзначити, що наповнювач імплантів когезивний гель володіє ефектом пам'яті, що дозволяє завжди повертатися до початкової форми. Для більшої безпеки оболонка імплантатів містить спеціальний бар'єрний шар, який запобігає проникненню низькомолекулярних компонентів силікону в організм.

У разі птозу (опущення, обвисання) молочних залоз рекомендується поєднати маммопластику з підтяжкой грудей.

Другий недолік: проблемний забір жиру у пацієнтів з нормальною вагою або худих. . Для того, щоб пацієнтка побачила збільшення грудей хоч на пів розміру, треба ввести мінімум по 100 мл обробленого жиру в кожну грудь. Разом з урахуванням обробки для двох залоз мені потрібно набрати 300 мл. Повірте, мені набрати 300 мл у дівчини без явних надлишків жиру і при цьому не наробити нерівностей в зонах ліпосакції дуже складно, і я завжди попереджаю про це.

Вибір грудних імплантів

Поверхня. Існує 3 види покриття імплантатів: гладкі, текстуровані (шорсткі), текстуровані з поліуретановим покриттям. Незаперечною перевагою шорсткуватих і поліуретанових імплантатів є збереження незмінного положення усередині тіла, тим самим виключаючи ризик зсуву або перевороту. Що стосується гладких імплантів, то це в основному імпланти круглої форми, тому як в разі перевороту імплантату візуально це не змінить вигляд грудей. Багато дівчат відзначають, що вони м'якше. Також гладкі імпланти дешевше за вартістю і у них менше ризик виникнення складок (Bottoming out це надлишковий нижній полюс, зазвичай помилка хірурга: занадто низька установка).

Оболонка і Наповнювач. Оболонка у всіх імплантатів силіконова, а ось наповнення може бути 2-х видів: когезивний силіконовий гель або сольовий розчин. Імпланти з сольовим розчином уже практично не застосовуються просунутими пластичними хірургами, з наступних причин: вони не можуть довго зберігати форму, на відміну від імплантів з гелевим наповнювачем, які мають "ефект пам'яті", а також більш натуральні і пружні на дотик 2) в разі ушкодження сольовий розчин може розтектися по організму, в той час як гель залишиться на місці 3) силіконові імпланти легше сольових
Форма. За формою імплантати бувають круглі і анатомічні (каплевидні). Серед моїх пацієнток найбільш затребувана анатомічна форма імпланта. У близько 70% випадків я ставлю саме анатомічний імплант, але це не означає що я не люблю круглий) Круглий імплант теж добре, але він має певні вимоги по формі залози. Якщо форма залози дозволяє (точніше певні необхідні відстані), то я можу гарантувати що і на круглому імпланти ефект буде дуже красивий. Ну або якщо дівчина хоче отримати більшу епатажну груди, то тут найчастіше мова йде про круглий імпланти. Також є нюанси по сприйняттю: круглий імплант виглядає більш ефектно в одязі, в блузках, анатомічний імплант виглядає менш помітно в одязі, але зате в оголеному вигляді він виглядає дуже красиво і натурально. Тому вибір форми імпланта грунтується на фізичних даних пацієнтки і звичайно її побажання.

Виробник. На ринку України представлені імпланти таких виробників: Polytech, Allergan, Eurosilicone, Mentor, Motiva. Я намагаюся працювати з топовими брендами, тому що в нашій області найголовніший фактор - це безпека. Найбільше мені подобаються імпланти бренду Polytech, також використовую Eurosilicone і Mentor. Все більше пацієнток цікавиться моєю думкою з приводу імплантів Motiva Ergonomix. Поки можу відзначити тільки той факт, що за імплантами цієї фірми тривалих спостережень немає. І це не дивно, на світовому ринку вони з'явилися всього кілька років тому. З явних недоліків Motiva Ergonomix: надмірна м'якість оболонки, яка призводить до ріплінгу, хвилястості по краю імпланта (особливо у худих дівчат).

Анатомічні імпланти Allergan 370 ml. Красиво виглядає в будь-якому положенні - і сидячи, і стоячи, і лежачи

implants anatomy cen

Які імпланти найбезпечніші?

Сучасна медицина грунтується на статистичних і доказових методах оцінки ефективності.

Для оцінки безпеки імплантів є один важливий показник - кількість вимушених повторних операцій, пов'язаних з ускладненнями, як в короткостроковому, так і в довгостроковому періоді після установки імплантів. При цьому враховуються всі ускладнення - капсулярна контрактура, зміщення, переворот, сірому, лімфома і т.д. І саме у імплантів з поліуретановим покриттям цей показник є мінімальний в світі, в порівнянні з усіма іншими покриттями, що об'єктивно підтверджує їх максимальну безпеку. Абсолютно безпечних імплантів не існує, але медична наука прагне до цього

Відсоток ускладнень після маммопластики в залежності від поверхні імпланту

Поліуретанові імпланти, як і звичайні, всередині теж заповнені силіконом, але мають додатковий поверхневий шар поліуретану. Якщо порівнювати поліуретан і текстуру (шорсткі), незалежно від бренду, за світовою статистикою (детальні результати досліджень Aesthetic Surgery Journal), то поліуретан практично не дає ускладнень, наприклад:

 • капсулярна контрактура у текстурованого 5%, у поліуретану - 0,01%
 • сіроми у текстури 5-10%, у поліуретану - до 5%
 • зміщення або переворот текстура 5-10%, поліуретан - 0%*
 • ріплінг текстура-5-10%, поліуретан - 0,01%
 • Bia-ALSL (лімфома): дане захворювання спостерігають останні 10 років. Всього за цей період було зареєстровано 660 випадків захворювання лімфомою на всі типи текстури, в тому числі і гладкі, різних брендів, у всьому світі приблизно на 10 мільйонів імплантованих пацієнтів, а це 0,0066% (для порівняння, ймовірність загинути в ДТП в Україні становить 0,01%). Серед 1 млн 100 тис встановлених імплантів Polytech за 10 років на даний момент офіційно зареєстровано 3 випадки Bia-ALSL: 2 випадки при первинній установці на імплант Polytech поліуретан, і 1 випадок на Polytech текстура, що становить 0,00027%. Також відомі 2 випадки на Mentor. Інші дані по кількості поки закриті, але відзначається, що є випадки і на гладкі імпланти. Bia-ALSL лікується повним видаленням капсули і імпланта

*можливо лише в комплексі із серомою, коли імплант плаває в серозній жидкості

На дотик і текстура і поліуретан однакові. Недоліки поліуретану, він більш вимогливий до техніки хірурга, його складніше встановлювати.

 

Підготовка до операції по збільшенню грудей

Перед процедурою пацієнтка в обов'язковому порядку повинна здати ряд аналізів і пройти діагностику.

Операція зі збільшення грудей - Доктор Зиков
Операція зі збільшення грудей - Доктор Зиков

Перелік необхідних аналізів і обстежень перед маммопластикою

 • Загальний аналіз сечі
 • Загальний аналіз крові з формулою
 • Біохімічний аналіз крові (загальний білок, білірубін і його фракції, АЛТ, АСТ, глюкоза крові)
 • Маркери гепатитів HBcAg, AtHCV
 • Антитіла до ВІЛ
 • Група крові і резус фактор
 • Кров на RW
 • Коагулограма
 • УЗД молочних залоз
 • ЕКГ

Крім попередніх обстежень потрібно на якийсь час відмовитися від прийому деяких ліків, що впливають на згортання крові. Також бажано відмовитися від куріння і алкоголю як мінімум за 2 тижні до операції. Дуже важливо провести корекцію ваги, якщо ви плануєте таку, до операції, тому що після неї різкі зміни ваги можуть негативно позначитися на кінцевому результаті. Під час передопераційної консультації з лікарем потрібно детально розповісти про препарати, що приймаєте, способи життя, шкідливі звички, хронічні захворювання та інші нюанси, що впливають на результат маммопластики.

Ще один важливий момент при пластичному збільшенні грудей - вибір імплантату, а також місця його установки і способу доступу. Ці рішення приймаються разом з пацієнткою в залежності від ряду факторів: планує жінка народжувати і годувати грудьми, якого результату вона очікує, природних фізичних даних пацієнтки тощо.

Для ідеального результату на кожного пацієнта береться 4-8 розмірів імплантів з невеликим кроком,, і остаточний підбір імпланта проходить в операційній після того, як формується карман.

Де робляться розрізи при маммопластиці? Види хірургічних доступів і місця установки імплантів

Вдале збільшення об'єму грудей багато в чому залежить від правильного вибору місця, в яке буде встановлений імплант, і хірургічного доступу, що дозволяє хірургові «добратися» до цього місця. Обрані методи збільшення грудей багато в чому визначають те, яким буде результат, де розташовуватимуться рубці, чи збереже жінка можливість годувати грудьми тощо.

Варіанти установки грудних імплантів
Варіанти установки грудних імплантів

Місця установки імпланта:

 • Під грудний м'яз (в 2-х площинах), коли верхня частина імплантанта встановлюється під великим грудним м'язом, а нижня - під залозистої тканиною. Імплант надійно захищений грудним м'язом і тканинами самої молочної залози, промацування і зміщення імплантів зведено до мінімуму
 • Під залозисту тканину – актуальний тільки при наявності достатнього обсягу м'яких тканин і невеликому розмірі молочних залоз. Застосовується вкрай рідко
 • Під фасцію великого грудного м'яза – такий метод забезпечує додаткову фіксацію імпланта, в порівнянні з установкою під залозою, за рахунок появи більш виражених зрощень між капсулою грудного протеза і великим грудним м'язом.

На вибір методу впливають фізичні дані пацієнтки: положення молочних залоз, наявність обвисання грудей (птозу), еластичність і пружність шкіри, вираженість грудних м'язів та інше.

Збільшення грудей проводиться через розрізи, місце розташування яких і називається способом хірургічного доступу. Для того, щоб післяопераційний шов не був помітний сторонньому оку, розрізи, як правило, проводяться в природних складках тіла. Існує три способи доступу для виконання операції по збільшенню грудей.

 • Найбільш поширений, зручний і малотравматичний спосіб доступу - підгрудний розріз. Як і випливає з назви, розріз проводиться хірургом під молочною залозою в природній складці тіла і дає йому максимально хороший огляд і доступ. Тканина молочної залози таким чином практично не травмується, післяопераційний рубець малопомітний і прихований від сторонніх очей.
 • Періареолярний (околососковий) розріз проводиться по краю ареоли, відмінно приховує післяопераційний рубець і забезпечує хороший доступ для хірурга.
 • Ще один метод доступу, що дозволяє надійно приховати шрам, це пахвовий розріз. Але він використовується рідко, тому що велика відстань між пахвовою западиною і молочною залозою ускладнює доступ хірурга до області втручання.

Шрам після збільшення грудей через 10 місяців
Шрам після збільшення грудей через 10 місяців

Реабілітація після збільшення грудей

Компресійна білизна. Під час реабілітаційного періоду після маммопластики необхідно носити спеціальну компресійну білизну, яка допомагає прискорити і поліпшити період відновлення.

Така білизна виконує наступні функції:
 • пасивний гемостаз в перші пару діб
 • обмеження набряку
 • фіксацію правильного положення.
Для імпланту з поліуретановим покриттям я прошу носити білизну тільки перші 5 діб, саме до 5 діб може наростати набряк і для гемостазу достатньо 1-2 дня. Фіксація положення білизною для цього імпланта не потрібна, він дуже добре сам фіксується за рахунок покриття. Інша справа текстуровані або гладкі імпланти, вони можуть змінювати стан в межах кишені. Для цих імплантів (Ментор, Евросілікон, текстурований Політех, Мотива) носіння компресійного білизни обов'язково мінімум місяць.

Дренажі. Питання установки дренажів кожен лікар визначає для себе сам. Я на даний момент дренажі встановлюю. У моїй лікарській історії був період, коли я не ставив дренажі. У той час багато провідних європейських хірурги на конференціях в своїх доповідях говорили про те, що дренажі після маммопластики не потрібні, так як вони можуть сприяти певних видів ускладнень. На даний момент статистика змінилася і тому вважається, що дренажі все-таки краще ставити

Больові відчуття. Використання сучасних хірургічних технологій дозволило нам значно зменшити больові відчуття в післяопераційний період і більшість пацієнток не потребує додаткового знеболення, відчуття нагадує крепатуру. Також це дозволило нам відмовитися від необхідності використання дренажних трубок. Після операції на наступний день дівчата виписуються додому і ведуть середньо активний спосіб життя (можна піднімати руки, спати на боці, водити автомобіль, літати на літаках, відвідувати роботу). Все ж від занять фітнесом і пробіжок краще відмовитися на 2 міс.

Шви і рубці Тепер немає потреби робити перев'язки і знімати шви, тому що шви розсмоктуються і поверхневий рівень оброблений спеціальним складом, що формує непомітний слід. Ущільнення і почервоніння післяопераційних рубців в перші два місяці після маммопластики є нормальною реакцією організму, протягом 5-8 місяців вони побіліють і стануть майже непомітними. Уже через місяць шраму після збільшення грудей практично не видно

Ціни на збільшення грудей Київ, Україна

Збільшення грудей: Ціна (все включено*)
Імплантами Polytech, Eurosilicone, Motiva або Mentor 5 200 євро
Полегшеними імплантами B-lite (Polytech) з мікрополіуретановим покриттям Microthane 6 500 євро
Власним жиром (ліпофілінг) 3 000 євро

* Всі витрати враховано: операція, анестезія, госпіталізація, імпланти, компресійна білизна, перев'язки, огляди

ПОДИВИТИСЬ ПОВНИЙ ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ

Відгуки моїх пацієнток

 • Отзыв Юлии
 • Отзыв Инны
 • Отзыв Кристины
 • Отзыв Алены
 • Отзыв Юлии

  Отзыв Юлии

  Валентин Анатольевич, Вы настоящий волшебник! У Вас превосходное чувство вкуса и золотые руки! Я хочу выразить огромную благодарность: такая грудь, как у меня - мечта каждой девушки! Я счастлива, спасибо огромное! Не могу не поделиться с Вами фото в купальнике
 • Отзыв Инны

  Отзыв Инны

  Дорогой уважаемый доктор Валентин Анатольевич! Хочу обратиться к Вам с огромной благодарностью. Сегодня ровно 3 месяца, как прошла операция, и моя грудь стала моей гордостью и причиной многих радостей. Она - восхитительна и прекрасна. С новой грудью чувствую себя моложе и красивее. Муж смотрит на меня жадными глазами 😋. Ах, как же это приятно! Спасибо, Валентин Анатольевич! Спасибо за моё преображение, спасибо за все Ваши гениальные работы, которые мы постоянно видим в ленте Ваших новостей. Ваш великий талант пластического хирурга, удивительное чувство красоты в сочетании с кропотливым трудом творят чудеса. Вашими талантливыми операциями можно восхищаться как шедеврами Микеланджело и Ренуара, ведь в своей работе вы и скульптор и художник. Пусть Бог хранит Вас и Вашу семью и помогает во всём! С уважением, Инна Базанова
 • Отзыв Кристины

  Отзыв Кристины

  На фото это у нас 3 года после операции. Спасибо Вам! "Я, если честно, не сильно парилась по поводу своей груди, комплексов у меня никогда не было 👸🏻🤣 и недостатка мужского внимания тоже. Привлекательность она или есть, или нет, и от размера груди это вообще не зависит, девочки с маленькими титями подтвердят 💯 А вот форма груди это да, рожавшие меня поймут 😩 Так, что тем, кто спрашивал имя моего доктора, как говориться: не благодарите"

  Читать еще

 • Отзыв Алены

  Отзыв Алены

  Рада знакомству с Валентином Анатольевичем Зыковым, Вы кардинально изменили мою жизнь ... она наполнилась как минимум женским счастьем, увлечённо выбирать нижнее белье и купальники)) да что там белье , весь гардероб сидит по новому .. дальше больше. Я безумно рада, что жизнь и вселенная сделали мне такой подарок судьбы , не стесняюсь этого и не жалею. Все в жизни проиходит не просто так и это действительно было важно !!! Доктор от Бога, то самое чувство, когда доверяешь на все 100% 🙏

Читати ще відгуки

 

Питання-відповідь по збільшенню грудей

Коли краще зробити маммопластику: до пологів або після?

Чи не позначиться набір ваги і грудне вигодовування на формі збільшених грудей? Ні, не позначиться, за умови, що під час і після вагітності дівчина буде стежити за вагою (набір до 12-14 кг під час вагітності і до 4 кг під час годування. Хоча бажано вийти на свою звичайну вагу в перші тижні ГВ), носити зручну підтримуючу білизну, доглядати за шкірою грудей. Грудному вигодовування імпланти не заважають, тому що при їх установці молочні протоки не зачіпають. Але якщо Ви наберете більше 15 кг і не будите носити підтримуючу білизну, то форма залози зміниться не в кращу сторону.

Чи можна годувати силіконовими грудьми?

Сам імплант в 90% ставиться по м'яз, тобто до грудної залозі я навіть не торкаюся, відповідно імпланти абсолютно не заважають процесу грудного вигодовування.

Коли можна засмагати після пластики грудей?

Ви можете перебувати на пляжі, але необхідно уникати тривалого перебування під прямим сонцем до 4-х місяців після операції. Рубці необхідно прикривати білизною (купальником). СПФ (сонцезахисні засоби) НА РУБЕЦЬ наносити не можна, так як вони агресивно впливають на рубцеву тканину і викликають запалення. При необхідності 1 шаром потрібно нанести силіконовий крем і вже другим SPF

Чи може пропасти чутливість сосків після пластики грудей?

Така ймовірність існує, але, як правило, протягом місяця чутливість відновлюється. У більшості випадків чутливість сосків, навпаки, підвищується за рахунок тиску імпланта.

Збільшені груди відрізняється від натуральних на дотик?

На дотик груди з імплантами все ж щільніші, приблизно як у 16-річної дівчини під час місячних, що більшості дуже навіть подобається. Щільність залежить більше від пружності шкіри, м'язів, які як би натягнуті на імплант і від розміру імпланта. У з великим имплантом і маленькою залозою, що ще не народжували, - щільніше, а у тих що народжували зі своєю великою залозою - м'якше.

Мастопатія є протипоказанням до збільшення грудей імплантами?

Роблячи скринінг мастопатію можна знайти практично у всіх жінок. Це не є протипоказанням.

Які існують протипоказання до маммопластики?

Такі ж як і будь-який пластичної операції: серйозні соматичні захворювання серця, нирок, печінки та інших органів, гемофілія (порушення згортання крові), онкологія, вагітність (перед операцією пацієнтка повинна зробити тест на вагітність або проконсультуватися у гінеколога), період лактації, алергія на медикаментозні препарати, схильність шкіри до появи келоїдних рубців, цукровий діабет, неповнолітній вік (тільки з 18 років; виняток - отопластика, яку роблять навіть дітям), психічні розлади, тимчасові відносні протипоказання такі як грип, ГРВІ

Вікові обмеження?

Особливих вікових обмежень немає, але є 2 важливих моменти: груди повинні бути сформовані (а це відбувається, як правило, до 18-20 років) і стан здоров'я, що дозволяє зробити дану операцію.

Імпланти потрібно міняти з часом?

Імпланти потрібно міняти, якщо до цього є показання: капсулярна контрактура, сірома, розрив тощо, або пацієнтка незадоволена розміром або формою. Якщо ми говоримо про незначні естетичні моменти - можна зробити корекцію по шкірі, доповнити жиром. До мене приходять пацієнтки, які поставили імпланти 15-17 років тому і у них все в порядку. Вони запитують потрібно міняти імплантанти чи ні, я говорю так: "Якщо все добре і нічого не турбує - ми не чіпаємо і просто спостерігаємо, робимо УЗД, МРТ, вчасно приходимо на огляди." Звичайно, якщо в грудях час від часу виникають сіроми, накопичується рідина, тоді я б рекомендував думати про заміну імпланта

Чи робите Ви операції в кредит або розстрочку?

На жаль, в клініках, де я працюю, операції в кредит і розстрочку не передбачені

Напишіть питання тут ...
Войти при помощи
Задать вопрос как гость
Вопрос загружается... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто залишив коментар.

 

instagram  facebook  youtube   telegram